Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nesto i od jednog teenagera :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Nesto i od jednog teenagera

    Evo nakon dugo vremena da i ja nesto objavim
    Proslo je skoro godinu dana od zadnjeg posta pa ukratko da napisem sto se dogadalo ako je uopce koga briga
    Tijekom zime bio sam na solidnih 102-3 kg te se totalno izdefinirao do 95 kg i sad se vratio na 97-8 (196cm) kojih imam na slici. Zanima me takoder misljenje iskusnijih - koliki mi je bf otprilike?

    Evo i par slikica:





    Noge ce doci ovih dana!
    Ja sam trenutnim izgledom zadovoljan s obzirom na mojih 17 god iako je moglo biti i bolje. Na zimu "gonam" 110 kg pa kud puklo da puklo
    I da, sto se tice poziranja...Nisam imao pojma sto radim!

    Comment


    • #17
      Re: Nesto i od jednog teenagera

      Dooobar napredak! Sve je napredovalo pomalo,ruke dosta,prsa isto...
      Na zimu,kako si vec rekao,moras opaliti dobru masu! Samo naprijed
      "Everybody you fight is not your enemy and everybody that helps you is not your friend" Mike Tyson

      "No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable" Sokrat

      Comment


      • #18
        Re: Nesto i od jednog teenagera

        ne radis deadlift ?
        A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


        If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


        * SHUT UP AND SQUAT *

        Comment


        • #19
          Re: Nesto i od jednog teenagera

          Originally posted by Zyzz96 View Post
          Evo nakon dugo vremena da i ja nesto objavim
          Proslo je skoro godinu dana od zadnjeg posta pa ukratko da napisem sto se dogadalo ako je uopce koga briga
          Tijekom zime bio sam na solidnih 102-3 kg te se totalno izdefinirao do 95 kg i sad se vratio na 97-8 (196cm) kojih imam na slici. Zanima me takoder misljenje iskusnijih - koliki mi je bf otprilike?

          Evo i par slikica:





          Noge ce doci ovih dana!
          Ja sam trenutnim izgledom zadovoljan s obzirom na mojih 17 god iako je moglo biti i bolje. Na zimu "gonam" 110 kg pa kud puklo da puklo
          I da, sto se tice poziranja...Nisam imao pojma sto radim!

          pravi izgled ,to se traži ,koje vježbe najviše radiš ,jel jedeš masno ili posno?

          Comment


          • #20
            Re: Nesto i od jednog teenagera

            Originally posted by TripleZ View Post
            ne radis deadlift ?
            Probao par puta i moguce zbog visine ili neceg drugog mi jednostavno ne odgovara i ne ide...

            Originally posted by Carl Wind View Post
            pravi izgled ,to se traži ,koje vježbe najviše radiš ,jel jedeš masno ili posno?
            Nemam neku odredenu vjezbu koju najvise radim ali cucnju dajem najvise paznje
            Jedem i masno i posno samo sto pod masno ne mislim da pizze i ostale gluposti nego maslinovo ulje, jaja, orasasti plodovi...Iako moram priznati da se preko vikenda malo opustim

            Comment


            • #21
              Re: Nesto i od jednog teenagera

              Jedna gdje se vide i noge...Trenutno 102 kg
              Kao glavni problem vidim slabu genetiku leda, pogotovo trapeza i kratkog lata.



              A sad na put hvatanja mase

              Comment

              Working...
              X