Announcement

Collapse
No announcement yet.

Slikee :D

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Slikee :D







    Pozdrav..imam 16 godina, 65.5kg i 178cm..evo nekoliko slika..sada bi želio da mi kažete što da popravim na sebi i tako to..inače su mi prsa slaba točka, no zanima me vaše mišljenje o sveukupnoj građi tijela!

  • #2
    Re: Slikee

    Rekao bi da su ruke najbolja misicna skupina iako nema slika nogu. Nastavi da treniras naravno sve treba da se popravi jer zato i treniramo svi mi da se popravimo. Ti si moje godiste.koliko treniras?

    Comment


    • #3
      Re: Slikee

      Viper treniram možda već oko 2 god intenzivno..možda malo manje!

      Comment


      • #4
        Re: Slikee

        Originally posted by Marquez96 View Post
        Viper treniram možda već oko 2 god intenzivno..možda malo manje!
        probaj za pocetak sad narednih 6-7 mjeseci masu zagristi i probat do nekih 72-73 kg ali kvalitetnih

        Comment


        • #5
          Re: Slikee

          Originally posted by Marquez96 View Post
          Viper treniram možda već oko 2 god intenzivno..možda malo manje!
          2 godine intenzivno ?
          kakav si bio kad si počeo ?

          mislim da bi trebao nešto promijenit, trening ili više vjerojatno prehranu, jer iskreno i ne izgledaš kao da treniraš toliko

          The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

          Fak me, right?

          Comment


          • #6
            Re: Slikee

            Vidi se da se vjezba, ali trebao bi ili nabiti kvalitetnu masu ili srezati jos bf na 15% (iako nisam siguran kolko je to pametno obzirom za tvoje godine i kilazu)
            Wenn schon, denn schon!

            Comment


            • #7
              Re: Slikee

              Da zadnja 2 tjedna sam krenuo na masu..sad ćemo vidjet rezultate xD A kolko bi mogao dobit kvalitetne mase za par mjeseci npr?

              Comment


              • #8
                Re: Slikee

                da ne bude zabune ili demotivacije (iako bi mogla bit i motaivacija ) nisam mislio da ne izgledao kao da vježba, nego da ne izgleda kao da 2 godine vježba, iako je i mlad ( 16 godina), tako da je to sve dobro

                koliko mase ? sve ovisi o prehrani, i tebi

                ja tvom mjestu bi išao na laganu masu, onako pomalo, da dobiješ što manje sala, a što više mišića
                nemoj se opterećivati s tim koliko kg u kojem razdoblju, samo dobro jedi, treniraj i uživaj
                The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                Fak me, right?

                Comment


                • #9
                  Re: Slikee

                  Prosječan muškarac: između 120 i 250 grama mišića tjedno (ili oko 500 do 1000 grama mjesečno).

                  To je teoretski otprilike... ali kazem, sve ovisi o prehrani,treninzima,odmoru... itd.

                  Uglavnom jos si mlad i nemoj se previse zamarat, sredi prehranu, treniraj intenzivno i dalje, osiguraj dovoljno odmora i rezultati ce dolaziti
                  Last edited by knightrider; 06-07-13, 00:26.
                  Wenn schon, denn schon!

                  Comment


                  • #10
                    Re: Slikee

                    Originally posted by knightrider View Post
                    Prosječan muškarac: između 120 i 250 grama mišića tjedno (ili oko 500 do 1000 grama mjesečno).

                    To je teoretski otprilike... ali kazem, sve ovisi o prehrani,treninzima,odmoru... itd.

                    Uglavnom jos si mlad i nemoj se previse zamarat, sredi prehranu, treniraj intenzivno i dalje, osiguraj dovoljno odmora i rezultati ce dolaziti
                    Hehe nek se ne zamara sa vagom. Sad ima slike i u septembru cemo ih usporediti..

                    Comment


                    • #11
                      Re: Slikee

                      Hvala ljudi..za par mjeseci ću stavit slike i dalje udaram masu onda..

                      Comment


                      • #12
                        Re: Slikee

                        Primjeti se da je radio biceps triceps ali slazem se s domagojem da ne izgleda da je 2 godine trenirao ali bitno je da ima dobru volju da napreduje Sretno i bolje 1 kvalitetna kila u 2mjeseca nego 5 kg smeca za 2 sedmice
                        If people are not laughing at your goals, your goals are too small!

                        Comment


                        • #13
                          Re: Slikee

                          Originally posted by Marquez96 View Post
                          Da zadnja 2 tjedna sam krenuo na masu..sad ćemo vidjet rezultate xD A kolko bi mogao dobit kvalitetne mase za par mjeseci npr?
                          To ti niko ne može reći, prvo zavisi od genetike, treninga i suficita. Neko dobije za 1 god što neko neće za 20g, a neko ne dobije ništa. Jedi, treniraj i pusti da vrijeme učini svoje.

                          Comment


                          • #14
                            Re: Slikee

                            Ma ja sam dosta zadovoljan s time ali sad gruvam masu samo da bar nekih 6-7 kg dobijem xD A onda ću stavit slike da se usporedi

                            Comment


                            • #15
                              Re: Slikee

                              Originally posted by Marquez96 View Post
                              Ma ja sam dosta zadovoljan s time ali sad gruvam masu samo da bar nekih 6-7 kg dobijem xD A onda ću stavit slike da se usporedi
                              Ako budes dobro hranio, trenirao, odmarao trebalo bi do nove godine jedno 7-8 kg minimum

                              Comment

                              Working...
                              X