Announcement

Collapse
No announcement yet.

moj početak i nadam se i napredak

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • moj početak i nadam se i napredak

    Dakle, evo me već 2 mjeseca u teretani. I Inače sam oduvijek bila mršava, jela sam sve i svašta, pogotovo ljuto, slatko i slano, a i prilično neredovito. Sve je to jedino utjecalo na moj trbuščić, tako da sada njega želim eliminirati a noge ojačati. Inače ruke su mi same po sebi dosta mišićave, što od kućanskih poslova, što od nanošenja svega i svačega na 3. kat bez lifta, tako da njih uopće ne vježbam, možda jednom tjedno po jednu ili dvije vježbe u sklopu leđa, čisto kada se želim malo rastegnuti

    Click for large view - Uploaded with Skitch

    Click for large view - Uploaded with Skitch


    Click for large view - Uploaded with Skitch

  • #2
    Re: moj početak i nadam se i napredak

    nekima je tvoj pocetak cilj... geneticarko jedna...
    ovo je jako dobro, a obzirom na genetiku doci ces u top formu kroz jako kratko vrijeme...
    kakva ti je prehrana i trening?
    prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

    Comment


    • #3
      Re: moj početak i nadam se i napredak

      hvala
      prehrana mi je i dalje najveći problem, pogotovo mi je bio prvi mjesec dok nisam shvatila kako i šta, ali u ova 2 mjeseca težina mi je i dalje konstantna. Bila sam čak pretjerala s whey-em, tj. mislim da sam pretjerala s mlijekom, pa mi je trbuh stalno bio napuhan. Što se tiče treninga, treniram 3 puta tjedno. Eto, još se uvijek tražim, ali mislim da sam na dobrom putu

      Comment


      • #4
        Re: moj početak i nadam se i napredak

        ako trebas skinuti spek, sami trening ti dolazi tek na 3. mjestu.
        prvo ti je prehrana, drugo cardio, trece trening.

        procitaj sve za pocetnike, otvori temu u pocetnicima, napisi kaj i kak bi zeljela jesti/vjezbati, pa cemo ti pomoci.
        prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

        Comment


        • #5
          Re: moj početak i nadam se i napredak

          Čekaj, ti imaš 40 godina?! 50% cura od 20 bi htjelo ovako izgledati!
          Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

          Comment


          • #6
            Re: moj početak i nadam se i napredak

            čini mi se da na nogama ima najvise "materijala" za očistit pa onda na trbuhu...uglavnon prehrana, jutarnji cardio, cardio nakon anaerobnog treninga i HIIT...
            Originally posted by Jurica
            ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

            Comment


            • #7
              Re: moj početak i nadam se i napredak

              Patrik, hvala
              Giusepe, u pravu si, to mi je i primarni cilj, da ih dobro napumpam

              Comment


              • #8
                Re: moj početak i nadam se i napredak

                Originally posted by Relja
                Patrik, hvala
                Giusepe, u pravu si, to mi je i primarni cilj, da ih dobro napumpam
                izminije san prijasnji post pa procitaj opet...
                P.S. tek san se diga pa ne vidin ni sto pisen(to je cista automatika:keep pumping )
                Originally posted by Jurica
                ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

                Comment


                • #9
                  Re: moj početak i nadam se i napredak

                  Originally posted by PatrickStar
                  Čekaj, ti imaš 40 godina?! 50% cura od 20 bi htjelo ovako izgledati!


                  Nisam vidio ovu informaciju nigdje,pa kad sam pogledao slike mislio sam da je rijec o kakvoj 25-godisnjoj curi,kad ono....
                  Svaka cast - zbilja!

                  t111 je dobro rekao: nekima je tvoj pocetak - cilj!

                  Za savjete nemam sto dodati...malo kardia,popraviti prehranu i marljiv rad u teretani.
                  Sretno.
                  Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                  Comment


                  • #10
                    Re: moj početak i nadam se i napredak

                    Inače, za gluteuse, tj. kompletnu zadnju ložu i kvadricepse nek' ti se bazira trening na iskoracima, čučnjevima i mrtvom na ispružene - moja preporuka. Da vidiš kako će se meso primiti - uz sređenu prehranu.
                    Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                    Comment


                    • #11
                      Re: moj početak i nadam se i napredak

                      IgyBoy, PatriK hvala na savjetima
                      t111, ne bih hvala, bila sam udana, shvatla da to nije za mene i razvela se ok, šalu na stranu shvaćam da je to samo kompliment i hvala ti na tome

                      Comment


                      • #12
                        Re: moj početak i nadam se i napredak

                        ma moze i bez braka... samo mi rodi djecu s takvom genetikom, napravit cu od njih prvake


                        sala, sala...
                        al salu na stranu, napisi kaj i kak mislis raditi i pomoci cemo ti. i trazimo slike kao dokaz napretka
                        prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

                        Comment


                        • #13
                          Re: moj početak i nadam se i napredak


                          još sam uvijek na kružnom treningu i sada mislim da je vrijeme za nešto konkretno. Iščitavam forum i portal i sad sam još više zbunjena jer ima toliko puno informacija, ali nadam se da ću metodom pokušaja i promašaja, a i uz vašu pomoć doći do cilja.

                          Comment


                          • #14
                            Re: moj početak i nadam se i napredak

                            daj otvori temu u prehrani za pocetnike da mozemo diskutirati, da ne spamamo ovu temu... zanima me koliko to wheya pijes i koliko vode dnevno pijes, al kazem, otvori temu.
                            prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

                            Comment


                            • #15
                              Re: moj početak i nadam se i napredak

                              u početku, tj. prvi mjesec sam zaista bila pretjerala, ali mislim da je u pitanju bilo mlijeko a ne whey. Sada poslije treninga pijem pro 80, a x-treme whey pijem ujutro s pahuljicama, mislim da uzimam oko 30g dnevno
                              Da li je možda bolje piti whey s vodom?

                              Comment

                              Working...
                              X