Announcement

Collapse
No announcement yet.

Builty Slike

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Builty Slike

    ovako na prvu se čini ok! Keep pumping

    Probaj još slika iz bb poza nabaciti

    Comment


    • #32
      Re: Builty Slike

      Primjetan napredak od prvih slika! Forsiraj latove malo više, da dobiješ na širini.
      Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

      Comment


      • #33
        Re: Builty Slike

        ljepo je ovo! kolko sad imas kg?
        Do Whatever the Fuck You Wanna Do

        progressive overload, squat, deadlift, bench press.
        kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

        Youtube:

        Primjer treninga snage/hipertrofije
        Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
        Sve o prehrani
        Sve o treningu

        Comment


        • #34
          Re: Builty Slike

          Budem stavio boljih slika cim nabavim digitalni
          trenutno sam na 75 kg , 180 cm visine (mozda i vise , mjerio sam se prije pola godine )
          Patrik - forsiram ih što više , nadam se da ce bit napredka

          Comment


          • #35
            Re: Builty Slike

            Nisam imao obicaja stavljati slike , al evo da obnovim malo temu da se vidi trenutna situacija. Ove prethodne godine su bile pune uspona i padova, stresa i raznih situacija koje mi nisu dopustale da se posvetim kontinuiranom vjezbanju 100%, najdalje sam dosao do 77 kg, nisam ni imao ambicije ici do puno vece kilaze, cilj mi je prvenstveno estetika, al bilo bi lijepo dosegnuti tu okruglu brojku od 80 kg. Obnovio sam suplementaciju i napokon nasao prehranu i program vjezbanja koj mi odgovaraju. Svaka kritika i pohvala je dobro dosla
            P.S. Kad sam bio na 77 kg odlucio sam smanjiti BF i sad sam na 74 kg. Ali nazalost nisam uspio dogurati s defkom do kraja zbog fakultetskih obaveza, ali sam vise manje zadovoljan sto sam i ovo uspio. Ova zima ce biti drugacija, tako da se nadam da cu do pocetka iduceg ljeta raspolagati s vecom kilazom Pozdrav.
            1408876413362.jpg
            Edit: moram dodati komentar da su mi smjesni moji prijasnji komentari kad ih sad citam, osjecam se posramljeno, al to je ipak bilo prije 3,4 godine
            Last edited by Builty; 25-08-14, 16:57.

            Comment


            • #36
              Re: Builty Slike

              Sasvim solidno, pogotovo jer imas odlican frejm koji je spreman za napakirati puno mesine, samo pametno s masom, kakva je situacija s nogama?
              KMG - kilogram mišića godišnje ;/

              Comment


              • #37
                Re: Builty Slike

                Meni je ovo bas lijepo definirano,sad se posveti lagano masi nekoj malo kvalitetnijoj i bude jos bolje
                "Everybody you fight is not your enemy and everybody that helps you is not your friend" Mike Tyson

                "No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable" Sokrat

                Comment


                • #38
                  Re: Builty Slike

                  Hvala decki, noge prate gornji dio tijela, nista specijalno, ali ne zaostaju, nabacit cu sliku i njih. Genetski mi listovi zaostaju, ali zadnjih pola godine ih ubijam na razne nacine i vidi se napredak. Nisam jos napomenuo da zadnja 3 mjeseca nisam stigao ici u teretanu zbog ispita i sezonskog posla, ali sad kad je sve to proslo idemo dalje.

                  Comment


                  • #39
                    Re: Builty Slike

                    Evo slika dugo obecavanih nogu, prvu godinu treniranja ih nisam uopce radio i pogrijesio jako, ali tu su negdje, moze se reci da prate gornji dio.Na treningu ih ubijam, bas ubijam , listovi su mi genetski slabija karika ali se trudim i njih ubijati sto vise, radim ih 2-3 puta tjedno zadnjih 2 mjeseca i vide se veliki rezultati s obzirom kakvi su bili. Kilaza 80-81 kg . Gornji dio sam se trudio uslikati ali me pokradu sjene jako , a i kamera mi nije bas nesto (bas se nadam da me pokrade ). Ne idem na klasicni bodybuilding izgled nego vise na fitness izgled, ali to ne znaci da ne zelim napakovati mesine na sebe ..
                    legs.jpg
                    pzSD4UHCT.jpg
                    xv2587Aax.jpg
                    Last edited by Builty; 20-12-14, 00:52.

                    Comment


                    • #40
                      Re: Builty Slike

                      Kako ti izgleda trening nogu, ovo je čist ok izgled, ali stisni to još, jedeš li dovoljno?
                      KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                      Comment


                      • #41
                        Re: Builty Slike

                        čučanj 4 x 7-8 (100 kg)
                        hack cucanj 3 x 12 (70 kg)
                        nozna presa 4 x10 (180 kg)
                        nozna ekstenzija 3 x 20 ili iskorak 4 x 12 ( 2 bucice od 22 kg)
                        nozna fleksija 3 x 12 (40 kg)

                        listove radim 3 vjezbe po 3 ili 4 serije.
                        Prehrana je sredena , ali najveci problem sto nisam konzistentan. Studiram u drugom gradu , pa cim se vratim kuci, malo se oduzmem kontroli i pokvarim prehranu , a preko ljeta sam radio fizicki dvokratno svaki dan (od 9 do 12 pa od 3 do 9) pa nisam imao snage za odraditi kvalitetan trening, a i prehrana je tad bila nikakva.. Jos jedan problem je to sto sam naveo da noge ozbiljnije treniram tek zadnji pola godine (znaci 3 mjeseca prije ljeta i od kraja 8. mjeseca). Potrudit cu se biti sto dosljedniji ubuduce pa cemo viditi ..

                        Comment

                        Working...
                        X