Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gogeta - početnik :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gogeta - početnik :)

    Kod predstavljanja novih članova napisao sam da sam mezomorf, ali kad gledam slike
    čini mi se ponekad da sam ektomorf. Ne znam, valjda ovisi o kutu snimanja ili što li već. Uglavnom ovo sam ja od glave do pete.


    A ovdje je samo torzo.


    Mislio sam krenuti sa definicijom, da pojačam mišiće i skinem bf, ali čitajući ovdje neke teme vidio sam da se početnicima ne predlaže definicija nego masa. S obzirom da imam 92 kg na 190 nekako mi se čini da imam dovoljno mase iako tako ne izgleda na slikama.
    Izgleda da sam kao Cartman iz South Parka: Not fat, I'm big boned.

  • #2
    Re: Gogeta - početnik

    Ne bih predlagao definiciju, jer nemaš što definirati, to je loša vijest. Dobra vijest je da nisi debeo, kreni s masom, što će više mesa biti to će ti bf biti manji, imaš super startnu poziciju u usporedbi s većinom ostalih. Pametno s prehranom i treningom.

    Još jedna opaska, ekto sigurno nisi, po građi bi rekao da si neki mezo(što ti je još jedan + ), za metabolizam se ne može reći, jer nije uvijek usko vezano s građom.

    Comment


    • #3
      Re: Gogeta - početnik

      Cijeli život sam bio ekto, recimo u 7. razredu sam imao 184 i 60kg, a dalje u srednjoj i 190 i 72kg. A tek na fakultetu sam probio 80kg pa poslije i 90kg da bih sad otkrio da nemam masu.
      Da li bi onda meni bolje bilo da nastavim trenirati, a da žderem dok ne dođem do 100kg?
      Pod "žderem" mislim na BB approved namirnice i držanje modela prehrane od 5-6 obroka dnevno uključujući P+UH obroke.

      Što ako sam ja zadovoljan ovom kilažom i samo se želim izrezati bez nabijanja mase i još mišića, bi li mogao onda na definiciju i paziti da svaki dan provedem u kalorijskom deficitu kako bi se riješio BF?

      Comment


      • #4
        Re: Gogeta - početnik

        Originally posted by Gogeta
        Cijeli život sam bio ekto, recimo u 7. razredu sam imao 184 i 60kg, a dalje u srednjoj i 190 i 72kg. A tek na fakultetu sam probio 80kg pa poslije i 90kg da bih sad otkrio da nemam masu.
        Da li bi onda meni bolje bilo da nastavim trenirati, a da žderem dok ne dođem do 100kg?
        Pod "žderem" mislim na BB approved namirnice i držanje modela prehrane od 5-6 obroka dnevno uključujući P+UH obroke.

        Što ako sam ja zadovoljan ovom kilažom i samo se želim izrezati bez nabijanja mase i još mišića, bi li mogao onda na definiciju i paziti da svaki dan provedem u kalorijskom deficitu kako bi se riješio BF?
        samo ti idi na masu, nemas sta izrezat, kad nabijes misice onda ces ih rezat

        Comment


        • #5
          Re: Gogeta - početnik

          Baš me zanima kako brzo ćeš napredovat
          To enjoy freedom we have to control ourselves

          Comment


          • #6
            Re: Gogeta - početnik

            Originally posted by Gogeta
            Cijeli život sam bio ekto, recimo u 7. razredu sam imao 184 i 60kg, a dalje u srednjoj i 190 i 72kg. A tek na fakultetu sam probio 80kg pa poslije i 90kg da bih sad otkrio da nemam masu.
            Da li bi onda meni bolje bilo da nastavim trenirati, a da žderem dok ne dođem do 100kg?
            Pod "žderem" mislim na BB approved namirnice i držanje modela prehrane od 5-6 obroka dnevno uključujući P+UH obroke.

            Što ako sam ja zadovoljan ovom kilažom i samo se želim izrezati bez nabijanja mase i još mišića, bi li mogao onda na definiciju i paziti da svaki dan provedem u kalorijskom deficitu kako bi se riješio BF?
            prvih 6 mjeseci za početnike nema mase i definicije , samo jedi i napredovat ćeš bez obzira.
            “I don’t believe in bodybuilders using steroids. If a man doesn’t have enough male hormones in his system to create, a nice hard, muscular body, he should take up ping pong.”

            Comment


            • #7
              Re: Gogeta - početnik

              Originally posted by sandra
              Baš me zanima kako brzo ćeš napredovat
              Evo, idući tjedan ću 6-pack imati.
              ...
              ...
              Imam tulum pa će biti i 6-packa i Q-packa.

              Comment


              • #8
                Re: Gogeta - početnik

                nikam neces doc ako ces preferirat tulume sa puno Q-packa

                Comment


                • #9
                  Re: Gogeta - početnik

                  Originally posted by kaze
                  nikam neces doc ako ces preferirat tulume sa puno Q-packa
                  od milijun različitih vrsta alkohola ti piješ smrdljivo i gadljivo pivo
                  nema bildanja do 9 miseca

                  Comment


                  • #10
                    Re: Gogeta - početnik

                    Pivo volim, a i nisam nešto primjetio da mi se prima. To da od piva naraste škemba
                    su priče za malu djecu. :P

                    A sad ne znam da li da idem dalje u teretanu vježbati gornji dio jer sam prekjučer ozljedio nogu na nogometu, lik je na mene startao sa đonom i čepovima i pogodio me u potkoljenicu. Došlo je do rupture mišića. Cijeli taj dio do gležnja je natekao, imam ogroman hematom i jedva se krećem. Na kraju sam bio sretan što ništa nije puklo. Sad sam u fazi odmora i ne da mi se šepajući do teretane.
                    A tko bi rekao da je utakmica bila prijateljska, zajebantska, a ja završim sa smrskanim mišićem.

                    Comment


                    • #11
                      Re: Gogeta - početnik

                      Originally posted by Gogeta
                      Pivo volim, a i nisam nešto primjetio da mi se prima. To da od piva naraste škemba
                      su priče za malu djecu. :P

                      A sad ne znam da li da idem dalje u teretanu vježbati gornji dio jer sam prekjučer ozljedio nogu na nogometu, lik je na mene startao sa đonom i čepovima i pogodio me u potkoljenicu. Došlo je do rupture mišića. Cijeli taj dio do gležnja je natekao, imam ogroman hematom i jedva se krećem. Na kraju sam bio sretan što ništa nije puklo. Sad sam u fazi odmora i ne da mi se šepajući do teretane.
                      A tko bi rekao da je utakmica bila prijateljska, zajebantska, a ja završim sa smrskanim mišićem.
                      da priče za malu djecu...sva sreća nije visokokalorično hahahaha
                      nema bildanja do 9 miseca

                      Comment


                      • #12
                        Re: Gogeta - početnik

                        Originally posted by dougal
                        da priče za malu djecu...sva sreća nije visokokalorično hahahaha
                        Ubuduće prelazim na brlju, manje je kalorična.

                        Comment


                        • #13
                          Re: Gogeta - početnik

                          I Gogeta...moze koja slika da vidimo kako napredujes?
                          BoDyWeIgHt

                          Originally posted by Mimi
                          nisam čak ni superelemente koristio.

                          Comment


                          • #14
                            Re: Gogeta - početnik

                            Originally posted by MrSrdjani
                            I Gogeta...moze koja slika da vidimo kako napredujes?
                            Imao sam ozljedu noge pa sam 7. i 8. mjesec proveo bez teretane, jedina sportska aktivnost mi je bila plivanje u 8.mjesecu.
                            Posljednja 2 tjedna sa sređenom prehranom i treningom idem u teretanu, već primjećujem napredak, pogotovo kod bicepsa, minimalan je, ali ja zadovoljan.
                            Žderem 7 puta dnevno i idem u nabijanje mase, cilj mi je 100kg.
                            Polako ću treningom do cilja pa bih mogao za mjesec, možda dva postaviti slike svog napretka, ovisi koliko budem zadovoljan postignutim.

                            Comment


                            • #15
                              Re: Gogeta - početnik

                              Drago mi je za napredak....Nista, cekamo slike
                              BoDyWeIgHt

                              Originally posted by Mimi
                              nisam čak ni superelemente koristio.

                              Comment

                              Working...
                              X