Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sylar jedna za pocetak....:)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sylar jedna za pocetak....:)

    znaci jos puno truda treba ulozit...no prvo masa
    Attached Files
    Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't!

  • #2
    Re: Sylar jedna za pocetak....

    svaka cast, puno bolje nego prije 2 mjeseca lat se fino nazire, a ni prsa ne zaostaju.

    Comment


    • #3
      Re: Sylar jedna za pocetak....

      Ruka i ramena fini, prsa onak', a za latove ćemo frendu vjerovati na riječ!
      Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

      Comment


      • #4
        Re: Sylar jedna za pocetak....

        sve ce to doc redovnom vjezbom i prehranom
        Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't!

        Comment


        • #5
          Sylar slike

          Pozdrav ekipa! Evo neke nove slike sa zadnjeg treninga, mislim da bi bio red Zadnje sam uploadao kad sam počeo trenirati, ali su izbrisane.

          Kad sam krenuo u teretanu imao sam 69 kg. Trenutna kilaža (nakon tri mjeseca treninga) je 78 kg. Visok sam 182 cm. Od suplemenata koristim whey i glukozu.
          Napredak se vidi, ali me zanima mišljenje ekipe s foruma, kritike su dobrodosle
          Trenutno su tu samo leđa, kasnije cu uploadati ostalo


          latolik xd.jpg
          Last edited by Sylar_X; 08-11-11, 14:26.
          Today I'll do what others wont so tomorrow I can do what others cant....

          Comment


          • #6
            Re: Sylar slike

            Slike najvjerovatnije nisu izbrisane, nego moras dole promjenit datum prikazivanja postova pod temom Slike , kako bi ti pokazalo starije datume od tema koje su ubacene,
            a sto se tice fotke, nije lose, vidi se da treniras, i da ima tu malo bicepsa, fin je napredak uzimajuci u obzir pocetnu kilazu, al slika govori hiljadu rijeci, znaci kad bi i sliku od pocetka ubacio onda bi se tek moglo zakljucit
            ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
            Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

            Comment


            • #7
              Re: Sylar slike

              Evo malo uvecana slika

              http://imageshack.us/photo/my-images/593/latolikxd.jpg/

              uskoro cu stavit i ostatak slika te one stare
              Today I'll do what others wont so tomorrow I can do what others cant....

              Comment


              • #8
                Re: Sylar slike

                evo jos jedna

                http://imageshack.us/photo/my-images...afija1388.jpg/
                Today I'll do what others wont so tomorrow I can do what others cant....

                Comment

                Working...
                X