Announcement

Collapse
No announcement yet.

Alex Slike

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Alex Slike

    Originally posted by pava
    Originally posted by SemaMare
    sad sam tek ovo vidio, druze nevidim razloga za uzimanjem aas, jer ti tek imas 18 godina, i jos si u razvoju, iskoristi to, neznam kakav si prije bio al za 9 mjeseci rada... nesto ocigledno nestima, najverovatnije ishrana, ili sam trening
    arnold je bio mr olympia s 19 il 20 godina pa s koliko je onda počeo sa steroidima
    al arnold je počeo s teretanom negdje sa 14 god koliko sam ja čuo
    al nemreš baš sad doć neutreniran i reć ja 3mj pravilno radim i uzet steroide prvo ne bi podnio takav trening nego bi ti i puko mišić jer nije navikao takve napore ozbiljnijeg treninga koj ti je potreban kad si na kuri
    zato ti kažem utreniraj se bar koju godinu i onda se počni raspitivat
    a i obavezno prije sredi prehranu i nek ti je sa srećom
    svako moze odma krenut sa kurom i postizat rezultate, ali puca se bzv, jer moze jos jako puno natural napredovat. stvar je u tome da bi aas trebalo koristit da probijes svoj genetski zid, ako krenes prije toga sa aas krajni rezultat ce ti bit puno manji nego da si natural dosao do te granice i nikad vise neces moc postic ono sto si moga, da si bez aas postigao maksimum pa dalje nastavio sa hemijom.. + ako si pocetnik ne poznas jos dovoljno svoje tijelo i nacin vjezbanja koji mu pase, disciplina je isto upitna, bolje je grjesit natural nego nakemijan jer gubis na rezultatima, kad se upotpunosti upoznas sa svime i dostignes neki maksimum i vidis da ne ide dalje a imas jos ambicija mozes da razmisljas da se upustis u avanturu sa hormonima

    Comment


    • #17
      Re: Alex Slike

      Originally posted by gigi01
      svako moze odma krenut sa kurom i postizat rezultate, ali puca se bzv, jer moze jos jako puno natural napredovat. stvar je u tome da bi aas trebalo koristit da probijes svoj genetski zid, ako krenes prije toga sa aas krajni rezultat ce ti bit puno manji nego da si natural dosao do te granice i nikad vise neces moc postic ono sto si moga, da si bez aas postigao maksimum pa dalje nastavio sa hemijom.. + ako si pocetnik ne poznas jos dovoljno svoje tijelo i nacin vjezbanja koji mu pase, disciplina je isto upitna, bolje je grjesit natural nego nakemijan jer gubis na rezultatima, kad se upotpunosti upoznas sa svime i dostignes neki maksimum i vidis da ne ide dalje a imas jos ambicija mozes da razmisljas da se upustis u avanturu sa hormonima
      slazem se, problem s ovim djeckom je, u tome sto je on sigurno postao ocajan, za 9 mjeseci slabog napredka, pa mislio da to ubrza,
      samo rad,red i razum,
      jbga i ja sam bio ocajan, pogotovo ovo ljeto sam opao haos, al eto vracam se punom parom,,
      i arnold je sam rekao "The mind is more important,than body"
      ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
      Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

      Comment


      • #18
        Re: Alex Slike

        Evo sa ekskurzije

        Originally posted by pava View Post
        a da pričekaš s kurom kojih pol godine il godinu barem toliko nadam se da ćeš s 3 mjeseca "pravilnim stvarima" imat volje trenirat svaki dan neki dan i po 2 puta i izdrilat se ko konj a prehrana
        Naravno da bih imao bih volje nista ne motivise kao ocigledan napredak


        Originally posted by SemaMare View Post
        slazem se, problem s ovim djeckom je, u tome sto je on sigurno postao ocajan, za 9 mjeseci slabog napredka, pa mislio da to ubrza,
        samo rad,red i razum,
        jbga i ja sam bio ocajan, pogotovo ovo ljeto sam opao haos, al eto vracam se punom parom,,
        i arnold je sam rekao "The mind is more important,than body"
        Ne mozes ti tek tako pogadjati kako se ko odnosi prema ovome ja ako sam gresio gresio sam jer nisam znao sta trebam raditi a ne sto mi je falilo volje i motivacije i nema svrhe optrecivati se s onim sto je vec proslo to samo otezava stvari

        Originally posted by gigi01 View Post
        svako moze odma krenut sa kurom i postizat rezultate, ali puca se bzv, jer moze jos jako puno natural napredovat. stvar je u tome da bi aas trebalo koristit da probijes svoj genetski zid, ako krenes prije toga sa aas krajni rezultat ce ti bit puno manji nego da si natural dosao do te granice i nikad vise neces moc postic ono sto si moga, da si bez aas postigao maksimum pa dalje nastavio sa hemijom.. + ako si pocetnik ne poznas jos dovoljno svoje tijelo i nacin vjezbanja koji mu pase, disciplina je isto upitna, bolje je grjesit natural nego nakemijan jer gubis na rezultatima, kad se upotpunosti upoznas sa svime i dostignes neki maksimum i vidis da ne ide dalje a imas jos ambicija mozes da razmisljas da se upustis u avanturu sa hormonima
        Pa koliko ja trebam treniriti da bih probio svoj genetski zid? Meni se cini jako puno i ocigledno imamo drugacije ambicijie u bodibildingu tvoj cilj je verovatno recimo tip dorian grey moj cilj (vec otrcano no nebitno) tip zyzz...ako sam gresio natural takodje sam gubio rezultate a verovatno jesam,ovde i zelim saznati kako bi trebala da mi izgleda rutina tokom kure ako mi stvarno zelite pomoci umesto sto me odvracate od toga recite mi sta tacno treba da radim u kuri, preporucite mi trening i ishranu javite u pm eto od kog poverljivog izvora mogu nabaviti eto recimo solo test depo za pocetak i po kojoj ceni iz srbije i to je to nemojte mi zalaziti motive zasto to radim,naprosto nemam vise strpljenja zakasnio sam i moram to da uradim da bih se dobro osecao kako mentalno tako i fizicki sta u stvari lose moze da se desi svi mi uzimamo rizike neki se isplate neki ne
        get the fuck out of your comfort zone

        the only thing that interferes with my learning is my education

        Imperare sibi maximum imperium est. To rule yourself is the ultimate power

        Comment


        • #19
          Re: Alex Slike

          Zyzz nije nikakva pickica nego *****i bodybuilder koji bi se, na hrvatskoj razini, bez problema mogao natjecati u classic kategoriji. Preduvjet za odlazak na kuru je dokaz da znaš trenirat, hranit se i izdefkat se. Vjeruj mi da će ti napredak na kuri biti nula ako ne znaš te tri stvari. Začudio bi se koliko tipova po teretanama je na steroidima, a izgledaju totalno bez veze. Steroid je NULA ako ga ne znaš iskoristiti.
          Osim toga, kažeš da si zakasnio. Ej, alo, imaš 18 godina. Nitko normalan ti neće preporučit dilera. Ili se prihvati onih bitnih i osnovnih stvari, a to je da počneš jest i trenirat ko muškarac ili prihvati činjenicu da bodybuilding nije za tebe jer, vjeruj mi, s trenutnim stavom nećeš dobiti ni pedesetinu Zyzzovog izgleda.
          Originally posted by magarac
          pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
          dzaba mu sve

          Comment


          • #20
            Re: Alex Slike

            Originally posted by Dida View Post
            Zyzz nije nikakva pickica nego *****i bodybuilder koji bi se, na hrvatskoj razini, bez problema mogao natjecati u classic kategoriji. Preduvjet za odlazak na kuru je dokaz da znaš trenirat, hranit se i izdefkat se. Vjeruj mi da će ti napredak na kuri biti nula ako ne znaš te tri stvari. Začudio bi se koliko tipova po teretanama je na steroidima, a izgledaju totalno bez veze. Steroid je NULA ako ga ne znaš iskoristiti.
            Osim toga, kažeš da si zakasnio. Ej, alo, imaš 18 godina. Nitko normalan ti neće preporučit dilera. Ili se prihvati onih bitnih i osnovnih stvari, a to je da počneš jest i trenirat ko muškarac ili prihvati činjenicu da bodybuilding nije za tebe jer, vjeruj mi, s trenutnim stavom nećeš dobiti ni pedesetinu Zyzzovog izgleda.
            Ja sam solidno pokrivao trening i ishranu i naravno upotpunjujem je i cujes sada sta kazem nemoj me odvracati ako ti nije moralno uputiti me tokom kure misli recimo da je manje moralno pustiti me bez smernica jer cu ja to svejedno uraditi ili *****a privatna poruka banujte me sa sve zvucnicima ako je budem postao negde...da 18 po mojim standardima je kasno moram se naziveti ako ti je to pateticno ne mogu ti pomoci,ionako niko od prijatelja mi nece videti acc ovde...Da treniram kao muskarac? Kao da je roid za picke... S trenutnim stavom,kazes? S onim istim skojim zelim da uradim sve kako treba uz eto usputni rizik?
            get the fuck out of your comfort zone

            the only thing that interferes with my learning is my education

            Imperare sibi maximum imperium est. To rule yourself is the ultimate power

            Comment


            • #21
              Re: Alex Slike

              Samo se nadam da cu od vas dobiti kompletan plan,tacno da vi necete imati nista od toga sem moje zahvalnosti ali nadam se da ce se ispratiti i svrha ovog foruma -> pomaganje drugim ljudima
              get the fuck out of your comfort zone

              the only thing that interferes with my learning is my education

              Imperare sibi maximum imperium est. To rule yourself is the ultimate power

              Comment


              • #22
                Re: Alex Slike

                Originally posted by LIFEAINTINFINITE View Post
                pomaganje drugim ljudima
                je pomaganje, ali odvracanje od krivih stvari, tj . upute na pravi put
                ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                Comment

                Working...
                X