Announcement

Collapse
No announcement yet.

v.jagunic slike

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • v.jagunic slike

    189 cm , 85 kila , prije godinu i dva mjeseca imao 122 kile skinuo sam 37 kila bez dijete samo vjezbanjem i promjenom prehrane , krenuo sam nema dugo u teretanu , sada netko mi kaze da trebam jos biti samo na skidanju masnoce pa onda poceti sa misicima , drugi kazu definicija , pa neko kazu ovo neki kazu ono a nitko od njih nit se drzi vjezbanja niti prehrane samo dodu pricati u teretanu , pa sam stavio ovdje slike jer bi volio savjet ljudi koji se kuze i koji su strucni , nemojte se jako smijati samo ovako sada izgledam , prije sam bio duplo deblji doslovno duplo mozda i vise , znam da ovdje ima punoo posla jako puno , i nema problema spreman sam raditi koliko treba a i vise jer se osjecam 10000000000000 puta bolje od kako sam poceo vjezbati i skidati kile






    ovo su slike od danas samo da vidite okvirno kako to sada izgleda pa cu staviti opet slike nakon nekih 3 mjeseca teretane i prehrane koju sam si slozio citajuci ovuda po forumu da se vide rezultati...

    dali da jos samo kardio radim ili da se uhvatim utega ? i svi mi govore da jos ne uzimam whey i suplemente da se moram prvo ufurati u teretanu pa tek nakon mjesec i po do dva pocmem to koristiti s toga sam odlucio vas ovdje pitati jer ne slusa mi se neke koji idu mjesec dana u teretanu pa onda 4 mjeseca ne idu nego piju po vani i prezderavaju se , rade primam kritike i savjete od vas koji se razumijete i strucni ste ... unaprijed hvala

  • #2
    Re: v.jagunic slike

    vidin da volje imas pa cu ti se potrudit pojasnit par stvari
    glavni problem ode je sad ne salo vec visak koze sta se posebno vidi na ovoj slici iz profila ali uglavnom dobro si rijesia salo
    sad je cilj da izgradis misicnu masu
    posto si pocetnik jos ces nesto sala izgubit i kad krenes a dobivat ces misicnu masu i usput ces ucvrstit ovaj visak koze

    sta se vjezbanja tice fokus bi ti treba bit na compound vjezbe (bp,sq,dl,mp etc.) na izolacije za sad ne pomisljaj, pa ti je najbolje pocet sa sljedecin programon,
    http://www.forum.bodybuilding.com/sh...d.php?t=712752
    ako imas pitanja u vezi programa i vjezbi slobodno pitaj

    ode takoder mozes skinit videa o izvodenju doticnih vjezbi
    http://btjunkie.org/torrent/Starting...d89525a98d9a2c

    kardio izbaci osin mozda 1 tjedno cisto da se radi ali naravno to ne znaci da se ne kreces, vec izbacis ciljani kardio, jedi cisto 5-6 obroka na dan sa pravin nutrijentima u pravo vrijeme i vjezbaj pa ce sve doc na svoje
    sta se suplementacije tice to je generalno porez na budale i bespotrebno je osim par stvari tipa whey, minerali vitamini i omega 3
    ako imas novaca - kupi, ako ne opet dobro
    sta se prehrane tice mozes si slozit nesto tipa ovako

    1. p+uh+voce (zobene+whey , razeni+dimcek )
    2. p+m+povrce
    3. prewm , p+uh+povrce (riza/tjestenina/krumpir + meso)
    4. pwm , p+uh (riza/tjestenina/krumpir + meso)
    5. p+m zadnji obrok (posni i orasasti plodovi ili drugi izvor kvalitetnih masti)

    to je prakticki to , neke velike filozofije nema
    ako te jos sta zanima slobodno pitaj

    edit*ja san ti ovo napisa kako i sta ako mislis odjebat daljnje gubljenje kila, ako ti oces jos mrsavit sve je isto, samo izbaci uh iz prewma i nastavi sa cardion
    Last edited by FEARiTseLF; 08-10-11, 20:35.

    Comment


    • #3
      Re: v.jagunic slike

      Kao prvo, slobodno pocni konzumirati whey, mozes i omege 3 uzimati (ako si ok sa financijama), ostalo ti ne treba, kvalitetna prehrana na 1. mjestu i kao osnova, ostalo su samo finese, prakticnost itd. ...Svaka cast sto si okrenuo novu stranicu u zivotu i odlucio se na veliki korak za tvoje dobro, nastavi tim tempom, moje misljenje je da to ocistis do kraja i onda kad se "resetiras" krenes sa pametnim nabijanjem misicne mase, znaci, vjezbaj uvijek jako i intenzivno, nikakve one sheme 15+ ponavljanja i slicno, 6-10 ponavljanja i udri, dalje, da bi to napravio, vjezbaj jako, jedi puno mesa, posnog sira, jaja, ribe, povrca, sto se tice ugljikohidrata s njima ne pretjeruj dok se ne ocistis, ali ih nikako ne trebas izbaciti u potpunosti, ubacuj ih ujutro i oko aktivnosti/treninga, radio kardio laganog intenziteta (brzo hodanje najbolji izbor) 1-2 h dnevno, ako mozes i vise, slobodno, samo nemoj ici previse u deficit (puno vise potrositi nego sto uneses), znaci neki deficit od 800-1000 kalorija sasvim dovoljno i kao sto si rekao, trebat ce vremena, ali bit ce ti tijelo zahvalno
      KMG - kilogram mišića godišnje ;/

      Comment


      • #4
        Re: v.jagunic slike

        @Fear - smatram da bi mu kardio uvelike pomogao, ubrzao metabolizam, mogao bi malo vise pojesti kroz dana, nesto usmjereno kao g-flux, islo bi sporije, ali mislim da mu je najbitnije da se dovede u red bez obzira na vremenski period unatoc tome sto se vec usmjerio na zdrav nacin zivota
        KMG - kilogram mišića godišnje ;/

        Comment


        • #5
          Re: v.jagunic slike

          Originally posted by hardstyle91 View Post
          @Fear - smatram da bi mu kardio uvelike pomogao, ubrzao metabolizam, mogao bi malo vise pojesti kroz dana, nesto usmjereno kao g-flux, islo bi sporije, ali mislim da mu je najbitnije da se dovede u red bez obzira na vremenski period unatoc tome sto se vec usmjerio na zdrav nacin zivota
          slazen se, mozda najbolje da onda ostane na "defki" jos dok ne rijesi koje kilo a onda moze primjenit ovaj gornji post sta se tice izgradnje misica, kad dode vrijeme

          Comment


          • #6
            Re: v.jagunic slike

            Originally posted by FEARiTseLF View Post
            slazen se, mozda najbolje da onda ostane na "defki" jos dok ne rijesi koje kilo a onda moze primjenit ovaj gornji post sta se tice izgradnje misica, kad dode vrijeme
            Slažem se, brah
            KMG - kilogram mišića godišnje ;/

            Comment


            • #7
              Re: v.jagunic slike

              hvala vam puno na savjetima , krenuo sam po ovome sto ste mi rekli sa prehranom i vjezbanjem , pa budem nakon nekog vremena duzeg stavio nove slikice da se vidi dali ima promjena hvala jos jednom .....

              Comment


              • #8
                Re: v.jagunic slike

                Evo ovako. Cardio nemoj prestati raditi da ne bi ponovno usporio metabolizam. Odradi ga nakon svakog treninga u laganom intenzitetu. Trebaš raditi osnovne vježbe kako ti je rekao FEARiTseLF ali ipak treba pripremiti tijelo za iste. Dakle prvo ojačati mišiće trbuha i lumbalnog dijela leđa kako bi mogao započeti sa mrtvim dizanjem i čučnjom. Bench ti neće činiti poteškoće ali nemoj pretjerivati sa kilažama. Što se tiče broja ponavljanja u početku bi krenuo sa kružnim treningom sa 3 do 5 vježbi sa većim brojem ponavljanja. Npr, izabereš tri vježbe i radiš seriju koja se sastoji od serije na svakoj vježbi sa nekih 10,12 ponavljanja. Dakle da pojednostavnim. Izabereš npr. lat mašinu, veslanje i odručenje bučicama. Prvo napraviš 10 ponavljanja na latu, zatim 10 na veslanju i 10 na odručenju. Sve to jedno za drugim bez pauze. Kad napraviš te tri vježbe odmoriš minut do dvije i ponoviš isto još dvije serije. Zatim izabereš još tri vježbe i napraviš isto. Tako radiš nekih mjesec dana i onda možeš krenuti sa klasičnim treningom.
                http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                I know it's hard to keep an open heart
                When even friends seem out to harm you
                But if you could heal a broken heart
                Wouldn't time be out to charm you

                November Rain, Guns and Roses

                Comment


                • #9
                  Re: v.jagunic slike

                  ok budem tako radio mjesec dana pa cu onda prijeci na klasicni trening hvala ekipa

                  Comment


                  • #10
                    Re: v.jagunic slike

                    nemam ti šta drugo reći nego good job i sretno dalje

                    Comment


                    • #11
                      Re: v.jagunic slike

                      ja se ne razumem baš specijalno da bih ti nešto savetovao, ali jedno znam: kako god odlučiš da nastaviš da vežbaš, izgled samo može biti bolji i bolji. Tako da vežbaj i uživaj u svom uspehu, stvarno bravo! I ne žuri nigde, put je cilj! VRemenom će koža da ti se zategne i sve će biti mnogo mnogo bolje, samo ne odustaj!
                      “Age is a question of mind over matter. If you don’t
                      mind, it doesn’t matter.”

                      Comment


                      • #12
                        Re: v.jagunic slike

                        Originally posted by vege View Post
                        ja se ne razumem baš specijalno da bih ti nešto savetovao, ali jedno znam: kako god odlučiš da nastaviš da vežbaš, izgled samo može biti bolji i bolji. Tako da vežbaj i uživaj u svom uspehu, stvarno bravo! I ne žuri nigde, put je cilj! VRemenom će koža da ti se zategne i sve će biti mnogo mnogo bolje, samo ne odustaj!
                        hvala vege , i necu odustati predobar je osjecaj poslije vjezbanja da bi odustao

                        Comment

                        Working...
                        X