Announcement

Collapse
No announcement yet.

Igor

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Igor

    Sitan ali dinamitan.....Bravo Igore a pogotovo za ova 32 slobodna zaredom
    Menky je napisao...
    Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

    Comment


    • #17
      Re: Igor

      Razumijem te za ovo o ženama, ja sam za centimetar višlji

      Comment


      • #18
        Re: Igor

        boli te kita kolko si visok.... ljubav ne poznaje granice.... i jos jdna pmetna izjava od mene PUPAK NA PUPAK UVIJEK IDE

        Comment


        • #19
          Re: Igor

          Originally posted by robertost
          Sitan ali dinamitan.....Bravo Igore a pogotovo za ova 32 slobodna zaredom
          Jedan čovjek koji često dođe s nama igrat je postavio rekord o 52 zaredom! Također je malo višlji od mene ali rastura
          P.s. Hvala na komentarima
          Originally posted by Victor
          Razumijem te za ovo o ženama, ja sam za centimetar višlji
          Jga...može reči ko šta oče ali baš bude bed ponekad
          Originally posted by pro_beginer
          boli te kita kolko si visok.... ljubav ne poznaje granice.... i jos jdna pmetna izjava od mene PUPAK NA PUPAK UVIJEK IDE
          IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

          Comment


          • #20
            Re: Igor

            Originally posted by hunt3r
            dobar biceps
            Hvala
            IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

            Comment


            • #21
              Re: Igor

              Home made Dosadno mi...
              Attached Files
              IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

              Comment


              • #22
                Re: Igor

                Koliko imaš kila na slikama?

                Comment


                • #23
                  Re: Igor

                  Ima ih svakakvih iz 3,4,5mj ove godine ali sve su od 70-71kg
                  IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                  Comment


                  • #24
                    Re: Igor

                    Biceps i prsa odlicna, moze li mi neko konkretno rec koje su vjezbe za povecanje grudnih misica(prsa)

                    Comment


                    • #25
                      Re: Igor

                      Ja sam imao uvijek velika prsa ali nisu imala oblik!
                      Kad sam počeo raditi GVT popravio sam i to!

                      Vježbe su: Kotr-kosi potisak bučicama 10x10
                      --------------Propadanja 10x10
                      --------------Ležeče razvlačenje 3x10
                      IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                      Comment


                      • #26
                        Re: Igor

                        Ajde kad si njemu rekao za prsa reci meni sta radis za biceps ja nikako da ga pogodim najmrzi mi je to misic

                        Comment


                        • #27
                          Re: Igor

                          Je se voliš slikavat ,hahah a ja mislija da sam ja umišljen...
                          Menky je napisao...
                          Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

                          Comment


                          • #28
                            Re: Igor

                            Biceps sam najviše razvio koncentracijski pregibom ali malo drugačijim!
                            Znači klasični stav za koncentracijski pregib ali ne radiš ga tako da ako radiš lijevom rukom da ti bućica gađa u desno koljeno nego više kao da izvodiš kao jednoručni pregib na scotovoj klupi! Zamisli da ti je unutarnji dio koljena oslonac!
                            Hvat je jako bitan! Hvataš uteg kraju bućice ali onome kraju gdje ti dođe mali prst a ne palac i izvodiš pregibe sa rotacijom!

                            Znao sam opizdit serije 12-8-6-4-3-1-1 a koristio sam i neku svoju levu tehniku!
                            Dakle, radiš 8 serija ukupno sa jednom težinom i nju ne mjenjaš!
                            Isti položaj i način izvođenja kao u prvom objašnjenju!
                            Tempo je vrlo brz i često koristim Chiting pregibe u zadnjim ponavljanjima!
                            Odmor je 10sec poslje svake ruke! Kad bi uspio napraviti 8x8 onda po vovečao težinu za pola kilograma!

                            Ne kažem da je to ispravno ali tako sam ja došao do dobrog bicepsa
                            IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                            Comment


                            • #29
                              Re: Igor

                              Ajde molim te jel ti problem da uhvatis nekoga da snimi kako to izvodis posto ne razumijem bas iz teksta

                              Comment


                              • #30
                                Re: Igor

                                Originally posted by igor
                                Biceps sam najviše razvio koncentracijski pregibom ali malo drugačijim!
                                Znači klasični stav za koncentracijski pregib ali ne radiš ga tako da ako radiš lijevom rukom da ti bućica gađa u desno koljeno nego više kao da izvodiš kao jednoručni pregib na scotovoj klupi! Zamisli da ti je unutarnji dio koljena oslonac!
                                Hvat je jako bitan! Hvataš uteg kraju bućice ali onome kraju gdje ti dođe mali prst a ne palac i izvodiš pregibe sa rotacijom!


                                Znao sam opizdit serije 12-8-6-4-3-1-1 a koristio sam i neku svoju levu tehniku!
                                Dakle, radiš 8 serija ukupno sa jednom težinom i nju ne mjenjaš!
                                Isti položaj i način izvođenja kao u prvom objašnjenju!
                                Tempo je vrlo brz i često koristim Chiting pregibe u zadnjim ponavljanjima!
                                Odmor je 10sec poslje svake ruke! Kad bi uspio napraviti 8x8 onda po vovečao težinu za pola kilograma!

                                Ne kažem da je to ispravno ali tako sam ja došao do dobrog bicepsa

                                omfg pa dam se kladit da ni ti ne znas sta si napiso

                                Comment

                                Working...
                                X