Announcement

Collapse
No announcement yet.

Video članova

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Video članova

    Ovdje možete postati filimiće sa vaših treninga. Svi imate mobitele, snimite svoje aktivnosti, jer ako slika govori 1000 riječi, film govori najmanje 24 slike u sekundi

    Najlakši i za sada jedini način je koristiti youtube. Uploadate svoj filmić na youtube i ubacite ga na forum. Za to koristite youtube snippet.

    Bildaj buraz
    bodybuilding is not just your body, you build your spirit and personality, and when you make it flow together, it shows you some hidden paths

  • #2
    Re: Video članova

    ja san otac ove ideje,a arnie je samo obavija prljavi dio posla
    jel možemo ubacivat i videa od prijatelja i tako?
    ..:: Just say to yourself... how bad do I want this? Am I working harder then the person who will be standing next to me? ::..

    Comment


    • #3
      Re: Video članova

      jel možemo ubacivat i videa od prijatelja i tako?
      Ma daj, kak da ne! Pa to bi bilo dosadno! Da sad ja stavim svoju šurjakinju kak bilda, od babine sestre unuku, bivšeg dečka i maminog ljubavnika kak bilda! Bezveze! Mene ak zanima tko kak bilda su ljudi is foruma a ne njihova šira i uža zajednica! Ja sam protiv!

      Comment


      • #4
        Re: Video članova

        nema me ko snimat... sisi os ti?
        Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

        Comment


        • #5
          Re: Video članova

          Ma Šimunek snimit ću te, i ak treba svaki dan ću te snimat, dok ne padnem od umora! Ljubek moj jedini! Joj, joj, neću sad moć spavat zbog maštanja kak te snimam, i kak se snimamo!

          Comment


          • #6
            Re: Video članova

            a jeste ludi
            bodybuilding is not just your body, you build your spirit and personality, and when you make it flow together, it shows you some hidden paths

            Comment


            • #7
              Re: Video članova

              pa dobro, mozemo i skupa... ak nemas nis protiv znoja, ja ne vidim problem :P
              Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

              Comment


              • #8
                Re: Video članova

                Volim tvoj znoj, jer znam da miriši po testu i dat će začin našim igricama, tj snimkama. Uhuhu.

                Comment


                • #9
                  Re: Video članova

                  sad cu morat neku sliku nabacit da prezentiram sadasnje stanje, da znas kaj te ceka
                  Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                  Comment


                  • #10
                    Re: Video članova

                    daj dodajte se na msn ili face XD
                    ..:: Just say to yourself... how bad do I want this? Am I working harder then the person who will be standing next to me? ::..

                    Comment


                    • #11
                      Re: Video članova

                      Dobra ideja...svaka čast!
                      IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                      Comment


                      • #12
                        Re: Video članova

                        Ja sam davno stavio video pod temu svojih slika.
                        Ali ovo je super ideja.
                        http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                        I know it's hard to keep an open heart
                        When even friends seem out to harm you
                        But if you could heal a broken heart
                        Wouldn't time be out to charm you

                        November Rain, Guns and Roses

                        Comment


                        • #13
                          Re: Video članova

                          Dobra ideja ljudi,moram snimit koji video i stavit
                          Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

                          Comment


                          • #14
                            Re: Video članova

                            Those who are enamored of practice without science are like a pilot who goes onto a ship without rudder or compass and never has any certainty to where he is going.

                            Comment


                            • #15
                              Re: Video članova

                              Koliko opažam pod video članova če se stavljati samo rekordna dizanja odn. osobni rekordi . Kul je to da pokažete koliko ste jaki ali to baš i nije sukus ovoga sporta nego više power liftinga. Uglavnom dečki čuvajte se ozljeda, to je sve kaj mogu reči...
                              Ostali koji niste tako jaki kao naši "power lifteri" isto tako možete postati svoje video-e i pokazati ostalima vaše izvođenje vježbi. Ostali koji če prigovarati na "male" težine če sigurno dobiti porciju od Kelly-ja :P.

                              Comment

                              Working...
                              X