Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tomi - Deadlifts 210 kg

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Re: Tomi - Deadlifts 210 kg

    Originally posted by robertost
    Ja te razumin jer sam i ja radija iste gluposti ,samo sad me bole leđa već godinu dana a da ni sam neznam kako ,kad ili sl,tako najgore je kad čovika opeče i ja sam tako mislija ma šta će mi bit,ja sam od čelika i bija sam do tada......
    Gdje te leđa bole?
    Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

    Comment


    • #92
      Re: Tomi - Deadlifts 210 kg

      Originally posted by robertost
      Eto sam si reka ključnu rečenicu ,govorim o bb ne o powerliftingu dakle čemu raspravljat dalje.....

      da, i? pa sta onda?

      i ja se zelim bavit bodybuildingom pa radim max dead lift, bench, cucanj... naravno uz pravilnu tehniku izvodjenja

      tak i tak mi nije cilj s tim pogodit odredjeni misic(iako takvi liftovi ukljucuju vise misica na rad) nego kako je Tomi rekao, cisto radi sebe...
      Mind over muscle.

      Comment


      • #93
        Re: Tomi - Deadlifts 210 kg

        Originally posted by Tomi
        Originally posted by robertost
        Ja te razumin jer sam i ja radija iste gluposti ,samo sad me bole leđa već godinu dana a da ni sam neznam kako ,kad ili sl,tako najgore je kad čovika opeče i ja sam tako mislija ma šta će mi bit,ja sam od čelika i bija sam do tada......
        Gdje te leđa bole?
        Boli me doni dio sa lijeve strane poviše lijeve noge a sad da ti ispričam još šta mi se dogodilo zbog te boli u leđima nebi virova,i nebi se više nikad zafrkava...Pa nisan moga sa curom pogledat film u kinu kako je to bolilo i još uvik sve mislim proći će i nikako........
        Menky je napisao...
        Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

        Comment

        Working...
        X