Announcement

Collapse
No announcement yet.

Imam viška sala oko struka kojeg bi se htio rješit i definirat mišiće.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imam viška sala oko struka kojeg bi se htio rješit i definirat mišiće.

    Ajmo pomoć. imam 18god, visok 173 i 72kg. Imam viška sala oko struka kojeg bi se htio rješit i definirat mišiće. Naručio sam animal cuts, pa me zanima kako ga koristit? pošto idem u školu, mislio sam kada idem ujutro u školu i nemam vremena za trening ujutro, da uzimam po jedan paketić samo ujutro,a naveče kad vježbam ne, a kad sam poslijepodne u školi , jedan paketić ujutro u 7 prije prvog obroka, i drugi 2h nakon prije vježbanja. počeo sam sa insanity programom i već sam u 2tj.

  • #2
    Re: Pitanje

    Nemaš ti tu šta definitirati.Nabi prvo 10kg mišića.Onda možeš razmišljati o definiciji. Gotovo je sad,pomiri se da ćeš ovo ljeto na plaču za škembicom i počni se pripremati za sljedeću sezonu

    Comment


    • #3
      Re: Pitanje

      Ako ti je to cilj onda se bavi svakakvim aktivnostima kad god stignes, postuj ishranu i puno se istezi poslije svake aktivnosti
      KMG - kilogram mišića godišnje ;/

      Comment


      • #4
        Re: Pitanje

        A da uz animal uzmem i whey?

        Comment


        • #5
          Re: Pitanje

          ma samo ti pij taj animal cuts i whey i do ljeta si bruce lee...ali bez zajebancije..

          Comment


          • #6
            Re: Pitanje

            molim te nemoj dečku gluposti pisat!

            Comment


            • #7
              Re: Pitanje

              a šta drugo napisat na takva pitanja?konstantno se pojavljuju likovi kojima na proljeće dođe ideja da do ljeta imaju 6 pack uz pomoć magičnih suplemenata a do sada su krmili na kauču...

              Comment


              • #8
                Re: Pitanje

                mogu imat jedino jedan veliki pack,a od ovih six nista

                Comment


                • #9
                  Re: Pitanje

                  Originally posted by Šjor Bepo View Post
                  a šta drugo napisat na takva pitanja?konstantno se pojavljuju likovi kojima na proljeće dođe ideja da do ljeta imaju 6 pack uz pomoć magičnih suplemenata a do sada su krmili na kauču...
                  Ako ti idu na živce onda je najpametnije ne komentirati ništa, bolje ništa nego glupost..
                  Jer ovaj forum je krcat odličnih informacija i šteta ga je spamati '' odgovorima - bitno da se napiše nešto''

                  Comment


                  • #10
                    Re: Pitanje

                    Ima odličnih informacija ali ni pola koliko bi trebao imati,a to nemožeš promijeniti jer imaš svega 5 kvalitetnih ljudi(trenuntno aktivnih) koji nemaju ni vremena ni strpljenja diskutirati da bi to neki prdci sve uništili

                    Comment


                    • #11
                      Re: Pitanje

                      Originally posted by bilder18 View Post
                      Ima odličnih informacija ali ni pola koliko bi trebao imati,a to nemožeš promijeniti jer imaš svega 5 kvalitetnih ljudi(trenuntno aktivnih) koji nemaju ni vremena ni strpljenja diskutirati da bi to neki prdci sve uništili
                      Ali ima dovoljno, tko hoce i koga zanima ovdje će pronaci pregršt informacija, ako odgovora nema pitati će, upravo zato govorim da su suvisli komentari totalno bespotrebni, jer od jednog pitanja, dobije se 2 dobra odgovora, a sljedecih 10 je sprdnja ili spamanje ''da se nešto napiše'' ...
                      Meni osobno, ovaj forum je sastavio sve, od treninga do prehrane, samo treba čitati i iz 1000 postova ces sastaviti jedan kvalitetan program za sebe.

                      Comment


                      • #12
                        Re: Pitanje

                        Pa i meni je ...sve sam na početku naučio ovdje...ali očito je da ja imam veće ambicije nego ti i to znanje koje imam moram širiti..žao mi je što to nije ovdje u najvećem dijelu nego negdje drugdje

                        Comment


                        • #13
                          Re: Pitanje

                          jesam ja di rekao da bi 6 pack? dajte molim vas, ak nemate nekakav pametan savjet ni ne trebate pisat. ni ne mislim da postoji magičan put do tog što ja želim. ništa od tih suplemenata bez vježbanja, nisam ja tolko glup. samo pitam šta mi je bolje uzimat da mi ubrza rezultat. ak neznate, valjd će se nać neko pametan.

                          Comment


                          • #14
                            Re: Pitanje

                            Originally posted by lakai View Post
                            jesam ja di rekao da bi 6 pack? dajte molim vas, ak nemate nekakav pametan savjet ni ne trebate pisat. ni ne mislim da postoji magičan put do tog što ja želim. ništa od tih suplemenata bez vježbanja, nisam ja tolko glup. samo pitam šta mi je bolje uzimat da mi ubrza rezultat. ak neznate, valjd će se nać neko pametan.
                            wrongg...bez prehrane+vježbanja+odmora

                            Comment


                            • #15
                              Re: Pitanje

                              Originally posted by bilder18 View Post
                              Pa i meni je ...sve sam na početku naučio ovdje...ali očito je da ja imam veće ambicije nego ti i to znanje koje imam moram širiti..žao mi je što to nije ovdje u najvećem dijelu nego negdje drugdje
                              Zašto onda ti ne budeš taj pa svoje informacije dijeliš s nama, znači ako ima nešto što ovdje nema a naučio si negdje drugdje onda fino to podijeliš s nama!
                              I nebih se složio s tobom...
                              Jer uzeti cu za primjer Marko Polo ili Vendetha koji su životinje ... da planiram ići tim pravcem obratio bih se jednom od njih dvojice za savjet, što znaci da bih opet na ovom forumu našao odgovor, također kelly, smatram da ako itko zna teoriju, zna on..
                              Pa opet, zanima me nešto a nema na forumu? Pitam..
                              Kažeš da želiš širiti svoje znanje.. zar te sramota pitati nešto onda?

                              Comment

                              Working...
                              X