Announcement

Collapse
No announcement yet.

Imam sala na trbuhu - vježbam kod kuće

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imam sala na trbuhu - vježbam kod kuće

    Pozdrav dobri ljudi.

    Znači ovako, imam 17 godina, visok sam 190 cm i težak 86 kg.
    Pušim,pijem i ne hranim se zdravo. Kondicije imam,snagu imam ali zato imam i sala.
    Uopće ne treniram,trenirao sam prije nogomet ali morao sam prestati zbog koljena.

    Ovako stoji stvar... pošto imam sala na trbuhu htio bih ga se riješiti. Kolega mi je preporučio da počnem
    sa 25 trbušnjaka ovaj tjedan,50 trbušnjaka sljedeći i onda gurat do 100+ .
    Krenuo sam odmah sa 100 trbušnjaka dnevno ali sam se napravio nekakav plan. Znači prvo napravim
    30 trbušnjaka pa odmor od 10 sec,pa 2x po 15 trbušnjaka (10 sec odmora između) i na kraju full 50 trbušnjaka.

    Jeli ja to dobro radim? Možete li mi još nešto preporučiti uz trbušnjake?
    Nemam nikakve sprave za vježbanje osim Orbitreka ali ću sada preko vikenda napravit utege od betona.

  • #2
    Re: Trebam par savjeta

    Trbušnjacima nećeš izgoriti masne naslage.
    Počni trčat, / plivat, / vozit bicikl tj radit kardio vježbe , u suprotnom ti se neće nikad vidjeti makar ti radio 1000 trbušnjaka dnevno.

    Comment


    • #3
      Re: Trebam par savjeta

      Originally posted by Looknice View Post
      Trbušnjacima nećeš izgoriti masne naslage.
      Počni trčat, / plivat, / vozit bicikl tj radit kardio vježbe , u suprotnom ti se neće nikad vidjeti makar ti radio 1000 trbušnjaka dnevno.
      Možete li mi preporučiti koliko da dnevno otrčim? Kojim tempom? Kada je najbolje trčati? Jel dobar i orbitrek?
      Znači trbušnjaci samo služe za oblikovanje mišića?

      Comment


      • #4
        Re: Trebam par savjeta

        Orbitek je dobar; za bacanje novaca.
        A trči 30-45 minuta il brzo hodaj, čisto da ti se sagore masne naslage.
        Trbušnjaci služe za oblikovanje i jačanje trbušnih mišića, al šta ti vrijede snažni, oblikovani trbušni mišići ispod hrpetine masnih naslaga?


        EDIT: neznam tocno koja je sprava orbitrek, al mislim da je efikasnije trčanje u prirodi, al nemoj me držat za riječ.

        Comment


        • #5
          Re: Trebam par savjeta

          Originally posted by Looknice View Post
          Orbitek je dobar; za bacanje novaca.
          A trči 30-45 minuta il brzo hodaj, čisto da ti se sagore masne naslage.
          Trbušnjaci služe za oblikovanje i jačanje trbušnih mišića, al šta ti vrijede snažni, oblikovani trbušni mišići ispod hrpetine masnih naslaga?


          EDIT: neznam tocno koja je sprava orbitrek, al mislim da je efikasnije trčanje u prirodi, al nemoj me držat za riječ.
          Moram se ispravit,govorim stalno orbitrek jer tako kolega zove to čudo,to je inače steper..
          Upravo sam čitao nešto oko aerobnih i anaerobnih vježbi ili kako se to već zove!?

          Koliko sam ja skužio aerobne vježbe su trčanje,plivanje itd. koje služe za sagorijevanje masnoća, a anaerobne za povećanje mišićne mase, a to bi bilo npr. trbušnjaci,slekovi,dizanje utega itd.

          I sad po mojoj logici bi bilo logičnije da ja krenem sa aerobnom vježebom tj. sa trčanjem i poslije trčanja da kući napravim koji trbušnjak,sklek ili tkz. anaerobnu vježbu?

          Comment


          • #6
            Re: Trebam par savjeta

            alkohol ti smanjuje testosteron,tako da bar njega batalis

            Comment


            • #7
              Re: Trebam par savjeta

              Originally posted by simbaaa View Post
              alkohol ti smanjuje testosteron,tako da bar njega batalis
              Neću obećati ali ću svakako pokušati.

              Comment


              • #8
                Re: Trebam par savjeta

                Originally posted by Looknice View Post
                Orbitek je dobar; za bacanje novaca.
                A trči 30-45 minuta il brzo hodaj, čisto da ti se sagore masne naslage.
                Trbušnjaci služe za oblikovanje i jačanje trbušnih mišića, al šta ti vrijede snažni, oblikovani trbušni mišići ispod hrpetine masnih naslaga?


                EDIT: neznam tocno koja je sprava orbitrek, al mislim da je efikasnije trčanje u prirodi, al nemoj me držat za riječ.

                Comment


                • #9
                  Re: Trebam par savjeta

                  Originally posted by WTF View Post

                  hahahahahahhah kakav kralj

                  Comment


                  • #10
                    Re: Trebam par savjeta

                    kako to da nitko nije napisao:čitaj forum?

                    Comment


                    • #11
                      Re: Trebam par savjeta

                      Valjda je već i to dosta..moramo smisliti neku sprdnju za ubuduće

                      Comment


                      • #12
                        Re: Trebam par savjeta

                        Originally posted by bilder18 View Post
                        Valjda je već i to dosta..moramo smisliti neku sprdnju za ubuduće
                        ocito otvoriti temu u kojoj pise da trening treba izgledati ovako:
                        Mislim da bi se svi zahvaljivali i vikali da je savrseno


                        -spavanje od 8 - 16 sati
                        -Ujutro 2 bureka za dorucak uz casu 3.8% mm mlijeka
                        -jutarnji odmor 30 min
                        - Cardio ( trcati do frizidera)
                        - Odmor
                        -Rucak: 2 kg przenih krompira, 1 kg pečene svinjetine + l-carnitine
                        - Popodnevni odmor 3 sata
                        -Međuobork: cheesburger
                        -Odmor
                        -Trening: 15 trbušnjaka
                        - whey+dex
                        -Odmor
                        -Vecera: pizza od tunjevine u salamuri,
                        -spavanje

                        Comment


                        • #13
                          Re: imam sala na trbuhu

                          A siguran sam da ima i takvih na forumu koji imaju takav dnevni raspored.


                          Najbolje mi je kad mi frend i to dobar frend dođe(al nije baš za teretanu) uf moram početi raditi trbušnjake uskoro će ljeto. A sve živo trpa u sebe ko seljak. Postao sam imun na takve upadice nema smisla trošit svoje vrijeme na objašnjenja

                          Comment


                          • #14
                            Re: imam sala na trbuhu

                            Originally posted by bilder18 View Post
                            A siguran sam da ima i takvih na forumu koji imaju takav dnevni raspored.


                            Najbolje mi je kad mi frend i to dobar frend dođe(al nije baš za teretanu) uf moram početi raditi trbušnjake uskoro će ljeto. A sve živo trpa u sebe ko seljak. Postao sam imun na takve upadice nema smisla trošit svoje vrijeme na objašnjenja
                            a sto bi ja rekao..
                            Imam trenutno 4 pack (na masi sam) na defki cu doci do six-pack , pa mi frend kaze '' j.ebes covika koji se nema za što uhvatiti'' i onako seljacki se pocupa za salo
                            Yeah sure... mozes misliti :P

                            Comment


                            • #15
                              Re: imam sala na trbuhu

                              haha što je najžalosnije većina misli da to tako ide.uz whey i l-carnitine naravno..

                              Comment

                              Working...
                              X