Announcement

Collapse
No announcement yet.

Triban smrsavit O.O

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Triban smrsavit O.O

    evala svima! ukratko. iman 23 godine i 86 kila. visoka san 166. doktor mi je reka da moran smrsavit, al nikakve savjete samo mi je u imperativu povisija ton i istira me iz ordinacije.. ako bi iko reka neke savjete bila bi puno puno zahvalna.. ako bude ko ko mi uzvrati onda cu napisat malo detaljniji post o mojoj prehrani, građi i problemu neznan jeli bi tribala bas na propisano dijetu ili samo pripazit na prehranu pa povecat rekreaciju.i koliko bi ja tribala smrsavit po vama? neznan nista neznan... neznan. u svakon slucaju svitu, unaprid van puno fala bez obzira ne odgovor
    Last edited by Lolly; 11-04-12, 11:55.
    nnnnn

  • #2
    Re: Triban smrsavit O.O

    moraš ući u kalorijski deficit, a i ako zelis vidjeti sto prije rezultate cardio barem 2-3 puta tjedno i teretana min 3 puta tjedno

    Comment


    • #3
      Re: Triban smrsavit O.O

      Originally posted by warg View Post
      moraš ući u kalorijski deficit, a i ako zelis vidjeti sto prije rezultate cardio barem 2-3 puta tjedno i teretana min 3 puta tjedno
      slažem se stim a ako nebi isla u teretanu imas jedan odlican program Insanity workout puno ljudi je zadovoljno jer su dobili definiciju i sve samo u 60 dana. Program se kao treba naruciti i kupiti al lako ga skines sa nekog torrenta poput piratebay upises Insanity workout i skines neki torrent

      Comment


      • #4
        Re: Triban smrsavit O.O

        a kakva ti je papica?
        Pocivao u miru Bozjem

        22.12.1984 - 20.12.2012

        __________________________________________________ ___________________________

        mentor: Sasa Draskovic

        Comment


        • #5
          Re: Triban smrsavit O.O

          Originally posted by Crotrane View Post
          slažem se stim a ako nebi isla u teretanu imas jedan odlican program Insanity workout puno ljudi je zadovoljno jer su dobili definiciju i sve samo u 60 dana. Program se kao treba naruciti i kupiti al lako ga skines sa nekog torrenta poput piratebay upises Insanity workout i skines neki torrent
          Nema tog programa koji može ikom pomoči za 60 dana osim onog kuhinjskog programa koji bi se onda zvao Insanity Kitchen Workout...
          Kad se savlada kuhinja tek se onda možeš nadati defki za 60 dana, bez kuhinje .. 360 dana - ''ako'' ...

          Comment


          • #6
            Re: Triban smrsavit O.O

            uf uf hvala van stvarno svima svima... ovako ja 5 godina nisan jela meso!!! i pocela san jest tek sad kad mi je zeljezo bilo palo na 3.... inace pijen dosta mlika jogurta, i jeden dosta ribe i povrca, jer imamo svoje tikvice, blitvu, ribu, pome, paprike itd . ali dosta jeden kruh i tisto. problem je u tome , sta ja iman normalne noge, svi se cude. al noge su mi skroz normalne i dobre, a drob tj stomak u njemu je bar ono 20 kila :O . i kad pocnen mrsavit mrsavin u nogama i guzicama (a to ne zelin jer na sta cu onda licit) stvarno mi je velika razlika izmedu gornjeg i donjeg dila tila. i zato san isla doktoru jer me zglobovi puno bole, valjda zbog velike tezine na tanki zglob :O
            nnnnn

            Comment


            • #7
              Re: Triban smrsavit O.O

              e i zbunjuje me ovo di triba odgovarat. ono nova san na forumu opcenito. prvi put san . pa san se cila izgubila .skužajte na tome
              nnnnn

              Comment


              • #8
                Re: Triban smrsavit O.O

                evo ti pa se educiraj

                http://www.building-body.com/forum/t...6765-Junk-food

                http://www.building-body.com/forum/f...8Definicija%29
                Last edited by remode; 11-04-12, 12:37.
                Pocivao u miru Bozjem

                22.12.1984 - 20.12.2012

                __________________________________________________ ___________________________

                mentor: Sasa Draskovic

                Comment


                • #9
                  Re: Triban smrsavit O.O

                  Originally posted by remode View Post

                  čitan to već i bez tvoje preporuke al san ipak napisala konkretan slucaj eto da se zna .al fala ti svejedno
                  nnnnn

                  Comment


                  • #10
                    Re: Triban smrsavit O.O

                    Originally posted by Lolly View Post
                    evala svima! ukratko. iman 23 godine i 86 kila. visoka san 166. doktor mi je reka da moran smrsavit, al nikakve savjete samo mi je u imperativu povisija ton i istira me iz ordinacije.. ako bi iko reka neke savjete bila bi puno puno zahvalna.. ako bude ko ko mi uzvrati onda cu napisat malo detaljniji post o mojoj prehrani, građi i problemu neznan jeli bi tribala bas na propisano dijetu ili samo pripazit na prehranu pa povecat rekreaciju.i koliko bi ja tribala smrsavit po vama? neznan nista neznan... neznan. u svakon slucaju svitu, unaprid van puno fala bez obzira ne odgovor
                    Ovako, prvo moraš srediti prehranu. Znači papaj meso + sve ostalo što si ispod navela..ribe, povrča, blitve isl (vidi na forumu više o prehrani). Vrlo bitno od svega je da imaš kvalitetan unos ugljikohidrata, proteina i masti.. (isto imaš na forumu više o svemu tome)...
                    Ako te bole zglobovi, za početak preporučam brzo hodanje i šetanje dok malo ne dođeš k sebi, nemoj ništa na silu da ne s***** zglobove više nego što jesu.. Nakon nekog vremena počmi s laganim cardiom .. znaci lagano trčanje da duže relacije... opet ponavljam, bez kvalitetne prehrane ništa nece imati smisla i prehranu stavi pod broj 1 , prije ikakvog treninga!
                    Kako vrijeme bude odmicalo ti ces se osjecati bolje, pa ces tako i intenzitet treninga moci podizati na viši nivo.. samo lagano ali sigurno za početak, strpljenje je najbitnije, budi svjesna da se nista preko noci ne mijenja, i nakon treninga kakav god bio unesti kvalitetan izvor proteina u sebe, a navecer pod masti racunamo orašaste plodove, tipa bajame..orahe..
                    Uglavnom, želim ti srecu i nadam se da ces uspjeti!

                    Comment


                    • #11
                      Re: Triban smrsavit O.O

                      Originally posted by WTF View Post
                      Ovako, prvo moraš srediti prehranu. Znači papaj meso + sve ostalo što si ispod navela..ribe, povrča, blitve isl (vidi na forumu više o prehrani). Vrlo bitno od svega je da imaš kvalitetan unos ugljikohidrata, proteina i masti.. (isto imaš na forumu više o svemu tome)...
                      Ako te bole zglobovi, za početak preporučam brzo hodanje i šetanje dok malo ne dođeš k sebi, nemoj ništa na silu da ne s***** zglobove više nego što jesu.. Nakon nekog vremena počmi s laganim cardiom .. znaci lagano trčanje da duže relacije... opet ponavljam, bez kvalitetne prehrane ništa nece imati smisla i prehranu stavi pod broj 1 , prije ikakvog treninga!
                      Kako vrijeme bude odmicalo ti ces se osjecati bolje, pa ces tako i intenzitet treninga moci podizati na viši nivo.. samo lagano ali sigurno za početak, strpljenje je najbitnije, budi svjesna da se nista preko noci ne mijenja, i nakon treninga kakav god bio unesti kvalitetan izvor proteina u sebe, a navecer pod masti racunamo orašaste plodove, tipa bajame..orahe..
                      Uglavnom, želim ti srecu i nadam se da ces uspjeti!
                      može može. fala ti puno ic cu polako,svako 2 tjedna cu se vagat., a sad za misec dva ce u nas na moru bit dovoljno toplo da pocnen plivat. nekako plivanje mi se cini ka jedina vjezba di mi noge ostaju kakve jesu a stomak se smanjuje??? (jer napominjen NEZELIN mrsavit u nogama,stvarno ne zelin, a uvik se desi da samo u nogama mrsavin)
                      nnnnn

                      Comment


                      • #12
                        Re: Triban smrsavit O.O

                        Originally posted by Lolly View Post
                        može može. fala ti puno ic cu polako,svako 2 tjedna cu se vagat., a sad za misec dva ce u nas na moru bit dovoljno toplo da pocnen plivat. nekako plivanje mi se cini ka jedina vjezba di mi noge ostaju kakve jesu a stomak se smanjuje??? (jer napominjen NEZELIN mrsavit u nogama,stvarno ne zelin, a uvik se desi da samo u nogama mrsavin)
                        Upravo zato trebaš hraniti mišiče poslije treninga tako da ih ne gubiš več čuvaš i hraniš kako treba ! Ali ne s pizzom i burekom ...

                        Comment


                        • #13
                          Re: Triban smrsavit O.O

                          Originally posted by WTF View Post
                          Upravo zato trebaš hraniti mišiče poslije treninga tako da ih ne gubiš več čuvaš i hraniš kako treba ! Ali ne s pizzom i burekom ...
                          dogovoreno, izbacit cu svu tu junk food. sad san citala na forumu o tome dosta. nema problema. samo mi reci po podacima koje san dala, sta ti mislis koliko bi kila tribala smrsavit? ono otprilike? neki mi govore 15 kila neki 20 neki 30.. al to su ljudi koji znaju manje od mene . samo bubnu brojku eto tek tako
                          nnnnn

                          Comment


                          • #14
                            Re: Triban smrsavit O.O

                            Originally posted by Lolly View Post
                            dogovoreno, izbacit cu svu tu junk food. sad san citala na forumu o tome dosta. nema problema. samo mi reci po podacima koje san dala, sta ti mislis koliko bi kila tribala smrsavit? ono otprilike? neki mi govore 15 kila neki 20 neki 30.. al to su ljudi koju znaju manje od mene . samo bubnu brojku eto tek tako
                            Nije kilaža bitna, bitno je kako se osječaš i kako izledaš... neka ti ogledalo bude prijatelj a ne vaga...
                            Ja sam u 9 mjesecu na 194 cm visine imao 95 kila i bio sam saleša debeli...pa sam pao na 88 i bio bakalar...
                            Sad sam na 101 i izgledam si bolje nego ikad... I sad jel tu vaga išta pametna?

                            Comment


                            • #15
                              Re: Triban smrsavit O.O

                              Originally posted by WTF View Post
                              Nije kilaža bitna, bitno je kako se osječaš i kako izledaš... neka ti ogledalo bude prijatelj a ne vaga...
                              Ja sam u 9 mjesecu na 194 cm visine imao 95 kila i bio sam saleša debeli...pa sam pao na 88 i bio bakalar...
                              Sad sam na 101 i izgledam si bolje nego ikad... I sad jel tu vaga išta pametna?
                              hahahaha varin XD ma ono moran ic gledat po kilima, jer ja san sebi uvik super, ja san zadovoljna sa sebon, iman i momka koji mi je potpora u svemu sta odlucin. i prijateljice. i familija..ttako da cu uspit sa svime sta odlucin. ono je iman miljun kila al nekako san navikla na to jer se cili zivot vidin u debljen izdanju. al dobro svacan sta zelis rec.. radi zglobova i leđa moran skinit koliko god buden mogla.. svakako vec sad krecen sa hodanjen po Marjanu (sve sta mogu dobit u teretani mogu i u ton nasen prirodnon rekreacijskon centru uu Splitu i to besplatno). uglavnon prika moj fala ti na savjetima. ja pocinjen odma sad.javljat cu se tu i tamo.. pa se jos cujemo. eto sta da ti kazen fala ti

                              a fala i svima ostalima
                              nnnnn

                              Comment

                              Working...
                              X