Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zelim da smrsam pa sam napravio plan prehrane i trening

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zelim da smrsam pa sam napravio plan prehrane i trening

    Da vas pitam zelim da smrsam pa sam napravio plan prehrane i trening..

    Dorucak
    kuhana jaja i zelena salata


    Rucak piletina i salata


    Vecera
    Dvoje isprzenih jaja

    Trening:

    Pon
    1h cardio udaranje u vrecu za box.
    Uto
    2h igranje basketa ili fudbala uglavnom se trci..
    Sri
    1h udaranj u vrecu
    Cet
    2 h igranja basketa ili fudbala
    Pet
    1 h udaranja u vrecu
    Sub
    odmor
    Ned
    odmor

    A teretana ja pon sri i pet...
    Imal nade ????

  • #2
    Re: Prehrana

    Moj Bože...
    Prika aj po forumu istraži planove prehrane, od tvoje se ni riba nebi najela...

    Comment


    • #3
      Re: Prehrana

      kako ti izgledaju treninzi u teretani? sudeci po kako si prehranu slozio prilicno lose...
      aj napisi sve fino, i koji ti je cilj? pretpostavljam neka vrsta definicije bazirane na izgladnjivanju....

      Comment


      • #4
        Re: Prehrana

        Heheheh :S ma samo da nije komplikovano to je bitno....

        Comment


        • #5
          Re: Prehrana

          Hocu da smrsam 10 kg imam 95 kg 180 cm visina
          Teretana

          Ponedjeljak
          Prsa
          biceps
          Utorak
          ramena
          triceps
          Petak
          Ledja
          biceps
          podlaktice

          Comment


          • #6
            Re: Prehrana

            nema nade...
            Pocivao u miru Bozjem

            22.12.1984 - 20.12.2012

            __________________________________________________ ___________________________

            mentor: Sasa Draskovic

            Comment


            • #7
              Re: Prehrana

              samke, jedini savjeti koji ti mogu dati je da čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš, čitaš.......dok ne pročitaš pola foruma....
              nemoze ti nitko pomoci jer ti ne da kreces od nule, vec iz minusa težeg...

              Comment


              • #8
                Re: Prehrana

                Ponedjeljak
                Srijeda
                petak teretana ,a ne utorak ....

                Comment


                • #9
                  Re: Prehrana

                  izbaci toliko kardia sva ona trcanja silna i udranjaa pizde maternie. pojacaj ta jaja valjda mozes popjest 5 jaja, ubaci jos obroka s proteinima, i UH samo prije i(ili) poslije treninga.
                  Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                  progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                  kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                  Youtube:

                  Primjer treninga snage/hipertrofije
                  Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                  Sve o prehrani
                  Sve o treningu

                  Comment


                  • #10
                    Re: Prehrana

                    Ja nikad nisam pravio komplikaciju od hrane,znam sta smijem jesti i to je to..
                    Hrana koja se smije jesti:Piletina,teletina,ćuretina,riba,jaja,posni sir,zobene pahuljice,riža,krumpir,salate,sve vrste graha,grasak,kariofil,brokula,spinat,jabuka.Nema tu puno fantaziranja samo logički rasporedi i to je to..Znači bez sokova,uopste ti nisu potrebni,alkohola,i cigareta..i to je to

                    Comment


                    • #11
                      Re: Prehrana

                      Originally posted by natural View Post
                      Ja nikad nisam pravio komplikaciju od hrane,znam sta smijem jesti i to je to..
                      Hrana koja se smije jesti:Piletina,teletina,ćuretina,riba,jaja,posni sir,zobene pahuljice,riža,krumpir,salate,sve vrste graha,grasak,kariofil,brokula,spinat,jabuka.Nema tu puno fantaziranja samo logički rasporedi i to je to..Znači bez sokova,uopste ti nisu potrebni,alkohola,i cigareta..i to je to

                      Comment


                      • #12
                        Re: Zelim da smrsam pa sam napravio plan prehrane i trening

                        @ staragarda hvala ti ma mogu pojest 5 jaja al et da mi je da spadnem

                        Comment

                        Working...
                        X