Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moja prva defka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moja prva defka

    Long story short, krenuo bih na defku od sutra, znaci pocetak tjedna ponedjeljak stvoren je za nove početke.
    Sutra ujutro ću u kupnju nekih prekopotrebnih namirnica, pa bih volio da mi date listu nekih " must have " stvari bez kojih se ne može a da nisu pre skupe i da se mogu naći u svakom većem dućanu tipa plodine, kaufland, lidl etc.
    Imam samo još par pitanja, koje zobene pahuljice da uzmem, koji proizvođač i ime mi treba, ako moze i slika jos i bolje.
    Koliko dugo da budem na defki? Dok se lijepo ne srežem ili da si odredim neki rok, npr. 3 mjeseca?
    I zadnje ali ne i manje bitno, plan treninga bi bio pon trening, uto cardio, sri trening, čet cardio, pet trening, sub cardio, ned off. Cardio bi mi bio trčanje po zaobilaznici medium tempo nekih 40-ak minuta, može li proći?
    Update ću slike u svojoj temi redovito kako napreduje svaki mjesec tako da možete vidjeti, imajte na umu da nemam nekih problema s kilažom i salom tako da nije sad potrebno ići u neke extreme, ovo mi je prva defka tako da je motivacija na visini.

  • #2
    Re: Moja prva defka

    po slici na avataru ti netrebaš defku nego masu!

    Comment


    • #3
      Re: Moja prva defka

      Ma kakva masa, ni govora, ima sala tu dosta, bez kvalitetno odrađene defke nema smisla radit masu osim ako si prilično pothranjen, a ja sam upravo suprotno, a i ova slika je loše kvalitete i pod lošom svjetlošću tako da je teško suditi po tome. Moram još 3-4 kg sala dole a onda ćemo razmišljati o masi.

      Comment


      • #4
        Re: Moja prva defka

        Najbolje da ti stavis slike pa cemo mi prosuditi , a na tebi je , oces li to prihvatiti ili odbiti ..

        Comment


        • #5
          Re: Moja prva defka

          Originally posted by MadeInGym View Post
          Ma kakva masa, ni govora, ima sala tu dosta, bez kvalitetno odrađene defke nema smisla radit masu osim ako si prilično pothranjen, a ja sam upravo suprotno, a i ova slika je loše kvalitete i pod lošom svjetlošću tako da je teško suditi po tome. Moram još 3-4 kg sala dole a onda ćemo razmišljati o masi.
          moj frend je sa pun ***** sala opet isao na masu,i ispalo je odlicno

          Comment


          • #6
            Re: Moja prva defka

            Postavi sliku i napisi koliko si visok i tezak

            Comment


            • #7
              Re: Moja prva defka

              180 cm i 78-79 kg, idem svakako na defku i rezanje svog suvišnog sala, a ima jos barem 3-4 kg masnoće, tako da hvala na savjetima i na brizi, ali defka ide i to je to. Samo me zanima ovo za trening, jedan dan trening, drugi dan cardio i ned off dal drži vodu, trajanje defke na oko ili unaprijed određen vremenski period i šta da si uzmem sutra u dućanu s obzirom da imam već svoj popis ali nek se nađe.

              Comment


              • #8
                Re: Moja prva defka

                sve ti to piše na forumu.. samo se malo potrudi pronaći..
                Originally posted by darios
                pa trbušnjaci na mršavoj osobi izgledaju savršeno, ja ne izgledam mršavo ali jesam mršav samo se to ne primjeti jel sam širok

                Comment


                • #9
                  Re: Moja prva defka

                  Originally posted by MadeInGym View Post
                  180 cm i 78-79 kg, idem svakako na defku i rezanje svog suvišnog sala, a ima jos barem 3-4 kg masnoće, tako da hvala na savjetima i na brizi, ali defka ide i to je to. Samo me zanima ovo za trening, jedan dan trening, drugi dan cardio i ned off dal drži vodu, trajanje defke na oko ili unaprijed određen vremenski period i šta da si uzmem sutra u dućanu s obzirom da imam već svoj popis ali nek se nađe.
                  vise nisam siguran jel ti ides na defku ili korizmu ali u svakom slucaju sretno!

                  Comment

                  Working...
                  X