Announcement

Collapse
No announcement yet.

skupilo mi se nesto sala oko trbuha i zelio bih to skinuti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • skupilo mi se nesto sala oko trbuha i zelio bih to skinuti

    imam jedno pitanje,skupilo mi se nesto sala oko trbuha i zelio bih to skinuti..sto bi mi napravilo kada bi svaki dan trcao po 3 kilometra? bili izgubio nesto sala i sto bi mi bilo sa drugim misicima? hvala unaprijed

  • #2
    Re: pitanje? pomoc

    ufffffffff.....
    a o prehrani ni rijeci?

    dakle... ovisi i prehrani....

    Comment


    • #3
      Re: pitanje? pomoc

      sry na tome,dakle prehrana je sređena..trenutno sam na defki i prehrana je okej,uglavnom proteini,od suplimenata whey + kreatin..mislio sam trcati svaki drugi dan i svaki drugi treninzi sa utezima,zanima me sto bi mi to napravilo ostalim misicima i bili pomoglo skidanju tog sala sa trbuha?

      Comment


      • #4
        Re: pitanje? pomoc

        Pusti ti 3 kilometra trci najmanje 45 minuta svaki dan

        Comment


        • #5
          Re: pitanje? pomoc

          mislio sam zapravo trcati sat vremena na dan,bez obzira koliko pretrcim dakle pomoglo bi mi to?

          Comment


          • #6
            Re: pitanje? pomoc

            Bi pomoglo,svaki dan znači...Znas li koju prehranu smijes jesti?

            Comment


            • #7
              Re: pitanje? pomoc

              prehrana mi je ovakva..

              ujutro - zobene + whey+dualtabs multi
              2-3 sata poslije toga sendvic od purece sunke + posni
              onda obavim trening,nakon toga whey + glukoza+creatin(to obicno bude oko 11 sati)
              oko 2 pojedem 3 kuhana jaja+neko voce(obicno jabuka)
              rucak obicno neko meso i riza ili kuhanu krumpir,umjerena kolicina +omega(oko 4)
              oko 6 opet pojedem sendvic sa purecom sunkom
              i onda oko 10 opet sendvic plus posni i omega

              mislio sam trcati svaki dan u 9 sati navecer sata pa bi taj zdnji obrok malo odgodio

              ako nesto ne valja slusam kritike

              Comment


              • #8
                Re: pitanje? pomoc

                Ja bih izbacio taj sendvic sunka

                Comment


                • #9
                  Re: pitanje? pomoc

                  Ovi jutarnji sendvic OK, ali ovo oko 6 nemoj opet sendvic nego pojedi tunu ili sardino, skušu... A ovo navecer nemoj u nikojem slucaju jest sendic sa posnim jer kruh je UH, a UH ne unosimo navecer. Navecer pojedi posni + šaka orašastih plodova...
                  “I don’t do this to be healthy, I do this to get big muscles.”

                  Comment


                  • #10
                    Re: pitanje? pomoc

                    ok hvala puno tako cu i napraviti,nego jos neko pitanje za koliko bi se otprilike moglo s ovakvom prehranom i trcanjem svaki dan skinuti to salo? btw nije da patim za time i da ga posto poto zelim skinuti do ljeta,nego ga jednostavno ne volim radi sebe tu vidjeti pa me cisto zanima,nema ga puno mozda nekih 2 cm u tom dijelu(ako to nije puno)

                    Comment


                    • #11
                      Re: skupilo mi se nesto sala oko trbuha i zelio bih to skinuti

                      Mislin da je to individualno... Doci ce sve na svoje nebrini samo strpljivo. To ces moc najbolje sam procjenit nakon jedno tjedan dana kvalitetne prehrane i treninga.
                      “I don’t do this to be healthy, I do this to get big muscles.”

                      Comment

                      Working...
                      X