Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kako da ja izravnam taj svoj trbuh

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako da ja izravnam taj svoj trbuh

    Pozdrav svima...
    bavim se sportom od 5, 6 godine...
    sa 8 godina sam obolio od teške bolesti (perthesova bolest) i morao sam 3 puta na operaciju, te mi je posljedica doživotno šepanje te 3 cm kraća lijeva noga.
    To me nije spriječilo dalje u sportu te se i dan danas bavim sportom...izmijenio sam nogomet (5 godine), pljivanje(3 godine), judo (godina dana), boks-njime se bavim trenutačno
    Moj problem je moj trbuh na kojem imam još malo sala i kože koje nikako ne mogu skinuti...
    Trenutno treniram boks 5 puta tjedno te treniram doma... Nemam vremena za teretanu, a niti ne želim imati veliku masu jer želim imati onako atletski građeno tijelo i da budem agilan u sportovima...
    Vježbam svaki dan doma i idem na treninge, idem i na košarku često, a i trčim svako malo...
    Eh sada prehrana...prošao sam ovaj web masu puta i znam za sve...sir posni, tuna, piletina, banane, zobene, kuhana hrana, voće i povrće.......SVE te namirnice imam u svojoj prehrani ali i često ubacim koju pizzu ili kolače u svoje obroke...

    Kako da ja izravnam taj svoj trbuh jer se stvarno trudim i vježbam i kolko tolko pazim na prehranu, a i dalje mi se vide slabo 4 pločice, a ispod pupka je salo i koža???!!!

  • #2
    Re: Kako da ja izravnam taj svoj trbuh

    Originally posted by cooler1995 View Post
    Nemam vremena za teretanu, a niti ne želim imati veliku masu jer želim imati onako atletski građeno tijelo i da budem agilan u sportovima...
    Toliko o svemu.

    Pazi da se ne ubildaš previše, mišićna masa dolazi preko noći.
    Last edited by chawwklattt; 03-06-12, 11:10.
    jasminhalkic.com
    http://www.myfitnesspal.com/chawwklattt

    Comment


    • #3
      Re: Kako da ja izravnam taj svoj trbuh

      to sto imas misicie ne znaci da nisi agilan, pogledaj cro copa ili ostale borce

      Comment


      • #4
        Re: Kako da ja izravnam taj svoj trbuh

        zao mi je sto si imo takvu sudbinu ali divno je vidit kad covjek ima tako jak duh pa nastavlja dalje,imas moj ogroman respekt.ali....

        ija sam treniro boks pa znam dosta otome,a sad dali ti trener ili neko drugi puni glavu o krutosti u vezi misica nebitno jer su svi u krivu.

        to je smjesna tvrdnja.sprinteri,boksaci,mma borci,plivaci pa cak i Formula1 vozaci imaju jednake treninge s utezima kao bodybuilderi.ako nisi znao dizaci utega(olimpijci) do 30metara drze ritam sa atleticarima!? sta kazes na to?
        ako zanemaris istezanja(a potrebna su ti i ja se redovito isetezem) misic moze postat krut,jer potrebno ti je istezat misicnu ovojnicu jer je njena krutost jedan od vecih prepreka misicne hipertrofije, a misic kao takav sam za sebe nece ni tebe ni ikog drugog ucinit krutim.

        btw: pogledaj malo jay cutlera - lik radi spago ko iz sale.
        a pitaj i markapola jer decko je redovit bio na jogi ko i cutlar himself,a koliki su obojica.

        sto se tice stomaka drzi se te prehrane koju si smislio i treniraj.boks je iznimno tezak a koliko si ti vrjedan neznam,ali s vremenom ce otic.nema ljeka nit carobne pilule za to,jednostavno red,rad i disciplina.

        sretno
        Pocivao u miru Bozjem

        22.12.1984 - 20.12.2012

        __________________________________________________ ___________________________

        mentor: Sasa Draskovic

        Comment


        • #5
          Re: Kako da ja izravnam taj svoj trbuh

          Originally posted by cooler1995 View Post
          Nemam vremena za teretanu, a niti ne želim imati veliku masu jer želim imati onako atletski građeno tijelo i da budem agilan u sportovima...
          Vjeruj mi, velika masa se stiće gooodinama, nije to nekaj da češ otići u teretanu i za mj-2 biti ko hulk.


          Originally posted by cooler1995 View Post
          Vježbam svaki dan doma i idem na treninge, idem i na košarku često, a i trčim svako malo...
          Eh sada prehrana...prošao sam ovaj web masu puta i znam za sve...sir posni, tuna, piletina, banane, zobene, kuhana hrana, voće i povrće.......SVE te namirnice imam u svojoj prehrani ali i često ubacim koju pizzu ili kolače u svoje obroke...

          Kako da ja izravnam taj svoj trbuh jer se stvarno trudim i vježbam i kolko tolko pazim na prehranu, a i dalje mi se vide slabo 4 pločice, a ispod pupka je salo i koža???!!!
          Mislim da si si sam ovdje,
          odgovorio na pitanje


          Trudiš li se?
          Vidiš, može to i bolje
          Last edited by ScuderiaBull; 03-06-12, 11:47.
          Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

          http://www.facebook.com/adoni.costo
          http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
          http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

          Comment


          • #6
            Re: Kako da ja izravnam taj svoj trbuh

            prije boksa uzmi L-Carnitine...i smanji te pizze i kolače na 1 tjedno...ubaci zeleni čaj

            Comment


            • #7
              Re: Kako da ja izravnam taj svoj trbuh

              Sorry nisam stigao editad poruku, još sam malo pospan pa ne vidim di sve pišem.

              Dečko, imaš svu moju podršku, zagrizi do kraja i ne puštaj. Bolest si pretrpio, sada dolazi lakši dio,
              pripazi na prehranu, izbaci sva sranja za koja bi se moglo pitati "bi li me ubilo da to jedem po cijele dane?" (i na koje bi odgovor bio Da).

              Sretno
              Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

              http://www.facebook.com/adoni.costo
              http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
              http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

              Comment


              • #8
                Re: Kako da ja izravnam taj svoj trbuh

                Originally posted by cooler1995 View Post
                Pozdrav svima...
                bavim se sportom od 5, 6 godine...
                sa 8 godina sam obolio od teške bolesti (perthesova bolest) i morao sam 3 puta na operaciju, te mi je posljedica doživotno šepanje te 3 cm kraća lijeva noga.
                To me nije spriječilo dalje u sportu te se i dan danas bavim sportom...izmijenio sam nogomet (5 godine), pljivanje(3 godine), judo (godina dana), boks-njime se bavim trenutačno
                Moj problem je moj trbuh na kojem imam još malo sala i kože koje nikako ne mogu skinuti...
                Trenutno treniram boks 5 puta tjedno te treniram doma... Nemam vremena za teretanu, a niti ne želim imati veliku masu jer želim imati onako atletski građeno tijelo i da budem agilan u sportovima...
                Vježbam svaki dan doma i idem na treninge, idem i na košarku često, a i trčim svako malo...
                Eh sada prehrana...prošao sam ovaj web masu puta i znam za sve...sir posni, tuna, piletina, banane, zobene, kuhana hrana, voće i povrće.......SVE te namirnice imam u svojoj prehrani ali i često ubacim koju pizzu ili kolače u svoje obroke...

                Kako da ja izravnam taj svoj trbuh jer se stvarno trudim i vježbam i kolko tolko pazim na prehranu, a i dalje mi se vide slabo 4 pločice, a ispod pupka je salo i koža???!!!
                Lijepo je cut da si ostao i da se nisi predao...
                Izbaci sav junk food da nebi sav svoj trud na treningu pokvario tim pizzama...ako vec jedes junk food onda to probaj pojest sto prije... znaci nikako pred spavanje... ako zelis povecat misicnu masu moras ic u teretanu, nemoze te usporit misicna masa, pa ronnie coleman koji ima 160 kg je policajac
                no ako ti je u planu samo skinut salo to mozes i sa boksom+pravilnom prehranom
                https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
                https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

                Instagram: @shredded_dario

                Comment


                • #9
                  Re: Kako da ja izravnam taj svoj trbuh

                  Originally posted by DARICA View Post
                  Lijepo je cut da si ostao i da se nisi predao...
                  Izbaci sav junk food da nebi sav svoj trud na treningu pokvario tim pizzama...ako vec jedes junk food onda to probaj pojest sto prije... znaci nikako pred spavanje... ako zelis povecat misicnu masu moras ic u teretanu, nemoze te usporit misicna masa, pa ronnie coleman koji ima 160 kg je policajac
                  no ako ti je u planu samo skinut salo to mozes i sa boksom+pravilnom prehranom
                  cista istina, al sumnjan da ce itko ronnia vidit kako juri za nekin zločincem u punon šprintu

                  Cardio, ooo slatki cardio i eto ti ravnog stomaka
                  Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                  Comment


                  • #10
                    Re: Kako da ja izravnam taj svoj trbuh

                    Originally posted by Aquila_hr View Post
                    cista istina, al sumnjan da ce itko ronnia vidit kako juri za nekin zločincem u punon šprintu
                    Ne smije zbog katabolizma.
                    https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
                    https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

                    Instagram: @shredded_dario

                    Comment


                    • #11
                      Re: Kako da ja izravnam taj svoj trbuh

                      Originally posted by DARICA View Post
                      Ne smije zbog katabolizma.
                      Zato uvek sa sobom nosi mericu whey-a.....
                      Igla je tvoj prijatelj

                      Comment


                      • #12
                        Re: Kako da ja izravnam taj svoj trbuh

                        Originally posted by FcB View Post
                        to sto imas misicie ne znaci da nisi agilan, pogledaj cro copa ili ostale borce
                        borac od 80kg je agilniji od borca od 110kg,na to je decko vjerovatno mislio
                        ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

                        Comment


                        • #13
                          Re: Kako da ja izravnam taj svoj trbuh

                          ništa to ne mora značiti
                          Lebron ima 114 kila a skakuće kao atleta

                          Comment


                          • #14
                            Re: Kako da ja izravnam taj svoj trbuh

                            ocemo opet razvijat price o steroidima?
                            ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

                            Comment


                            • #15
                              Re: Kako da ja izravnam taj svoj trbuh

                              sumnjam da itko uopce i zeli bjezati od ronnia

                              Comment

                              Working...
                              X