Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pomoc oko definicije

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pomoc oko definicije

    POzdrav

    Ako moze koji odgovor od iskusnijih
    Ovako visok sam 190 a tezina mi je 80
    Samo sto mi se salo nakupilo na stomaku
    Dal bi mi valjalo ujutro na prazan stomak trcanje na stadionu,dal se tada skida samo salo
    Ili da ubacim trcanje uvece nakon treninga
    Cilj mi je skinuti salo ali da negubim na misicima

  • #2
    Re: Pomoc oko definicije

    Ako zelis da gubis samo salo a usput i da gradis misice onda moras 3gr/kg proteina i namaljen unos UH. A ako zelis da zacuvas misice mislim da ti ujutro kardio na prazan zeludac nije pravi izbor zasto tjelo ce koristet misice kao izvor energiju ... sto se mene tice moze kardia 3-4 puta nedelju odma nakon treninga 30 min na orbitrek ili koju spravu imate tamo ili u dana kada ne treninras po 45min... to je to
    I live for BODYBUILDING

    Comment


    • #3
      Re: Pomoc oko definicije

      Originally posted by TheShadow View Post
      Ako zelis da gubis samo salo a usput i da gradis misice onda moras 3gr/kg proteina i namaljen unos UH. A ako zelis da zacuvas misice mislim da ti ujutro kardio na prazan zeludac nije pravi izbor zasto tjelo ce koristet misice kao izvor energiju ... sto se mene tice moze kardia 3-4 puta nedelju odma nakon treninga 30 min na orbitrek ili koju spravu imate tamo ili u dana kada ne treninras po 45min... to je to
      Hodanje nataste trosi salo...
      https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
      https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

      Instagram: @shredded_dario

      Comment


      • #4
        Re: Pomoc oko definicije

        Originally posted by TheShadow View Post
        Ako zelis da gubis samo salo a usput i da gradis misice onda moras 3gr/kg proteina i namaljen unos UH. A ako zelis da zacuvas misice mislim da ti ujutro kardio na prazan zeludac nije pravi izbor zasto tjelo ce koristet misice kao izvor energiju ... sto se mene tice moze kardia 3-4 puta nedelju odma nakon treninga 30 min na orbitrek ili koju spravu imate tamo ili u dana kada ne treninras po 45min... to je to
        to moš jedino ak si na gh-u
        Originally posted by darios
        pa trbušnjaci na mršavoj osobi izgledaju savršeno, ja ne izgledam mršavo ali jesam mršav samo se to ne primjeti jel sam širok

        Comment


        • #5
          Re: Pomoc oko definicije

          Originally posted by Trace_4 View Post
          to moš jedino ak si na gh-u
          GH= GROWTH HORMON = HORMON RASTA
          Istina samo na GH'u ili kao pocetnik (citaj: ektomorf vecinom) koji zbog nerazvijenih misica ujedno dobiva misicnu masu i topi nesto masnoce, ali to nije previse jer kao mrsava osoba i nema previse masnoce.
          I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
          ----------------------------------------------------------------
          Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

          Comment


          • #6
            Re: Pomoc oko definicije

            Hvala na odgovorima

            Comment


            • #7
              Re: Pomoc oko definicije

              Ok.. cilj mi bila da ukazem da ako zeli da se "cisti" a usput da sacuva taj neki misic neka uzima 3gr/kg proteina A ako vec nema nista da sacuva (kao ja na pr.) moze i sa 1.5gr/kg protina da smrsa
              I live for BODYBUILDING

              Comment

              Working...
              X