Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pomoc za prehranu i kardio trening - definicija?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pomoc za prehranu i kardio trening - definicija?

    Dakle ovako ljudi,treba mi pomoc oko prehrane za definiciju.Nesto sam si sam sastavio i zelim biti siguran da je to konacno.Za 2 dana idem na otok gdje cu biti cijelo ljeto i necu bas moci citati ovaj forum(iako cu nastojati navratiti sto cesce) pa zelim biti siguran da radim dobro i da imam dobru prehranu. Dakle to bi izgledalo nesto ovako:

    8 h: 100 g zobenih sa mlijekom,1 jabuka i jedna mjerica wheya i 1x dualtabs
    10h: sendvic sa purecom sunkom
    13h:rucak + omega 3 (rucak obicno bude nesto kuhano,plus kuhani krumpir ili riza)
    14 i 30 h: trening
    15:30-16h: pwm (glukoza,whey i kreatin)
    17-18h: 10ak dg purece sunke + 3 bjelanjka (jeo bi purecu sa kruhom ali sam cuo da ne valja toliko uh na defki pa je radje samu jedem)
    22h: 150 g posnog + bademi i eventualno jos jedna omega

    Raspored treninga bi mi izgledao ovako

    PON: HIIT 30 min + LI Cardio 60 min
    UTO: Prsa/Ledja + LI Cardio 30 min
    SRI: HIIT 30 min + LI Cardio 60 min
    Cet: Biceps/Triceps,Ramena + Li Cardio 30 min
    Pet: HIIT 30 min + Li Cardio 60 min
    Sub: Noge
    Ned: Odmor

    hm sto ne valja? mozda previse kardija? ili ipak ne? sto se prehrane tice mozda ubaciti posnog u jos neki obrok? e i da napomenem da HIIT nikad ne radim u 14:30 popodne nego obicno oko 8 navecer,jel to okej sat ili ipak da ga odradim ranije? u dane kada radim HIIT sto pojesti u 15:30 kada bi mi trebao biti PWM? pozdrav i nadam se da ce netko pomoci

  • #2
    Re: Pomoc za prehranu i kardio trening - definicija?

    sry ako sam postao u krivi sektor,vidim da je prebacena svejedno dobro bi mi dosli neki odgovori,hvala

    Comment


    • #3
      Re: Pomoc za prehranu i kardio trening - definicija?

      Ishrana je dobra, vidi koliko kalorija unosiš ovakom ishranom a vidi koliko treba, meni se čini u redu
      Sa kardiom pretjeruješ, pa ovo si baš prećero, ubaci hiit 2-3 puta sedmično i to ti je dovoljno, važnije je ulazit u deficit sa ishranom nego sa kardiom

      Comment


      • #4
        Re: Pomoc za prehranu i kardio trening - definicija?

        Zapisuj kcal unos i kilazu 1-2 nedelje ukoliko si na isto kg i u ogledalu se ne menjas ustanovio si kalorije za odrzavanje i od toga oduzmi 500 kcal (hrana i/ili kardio) pa taj novi(MANJI) kcal unos prati sledece 2-3-4 nedelje pa ukoliko ne ide ili ide pa stane kilaza na dole srezi za novih 500 itd

        Comment


        • #5
          Re: Pomoc za prehranu i kardio trening - definicija?

          Originally posted by m0nstrum View Post
          Ishrana je dobra, vidi koliko kalorija unosiš ovakom ishranom a vidi koliko treba, meni se čini u redu
          Sa kardiom pretjeruješ, pa ovo si baš prećero, ubaci hiit 2-3 puta sedmično i to ti je dovoljno, važnije je ulazit u deficit sa ishranom nego sa kardiom

          znaci onda nista Low Intensity nakon anaerobnog treninga?

          Comment

          Working...
          X