Announcement

Collapse
No announcement yet.

The Shadow- Definicija (Trening+ishrana)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • The Shadow- Definicija (Trening+ishrana)

    Prvo do admine Kelly i ostali da mi ne brise temu zasto ovu temu sam otvorio licno za sebe za moj trening i moja prehrana..

    Evo jos malo 2 mjeseci kako treniram defke... Visinu nz tacno ali 1.6x tolko sam negdje teziinu (najprvu jos skolu kad sam bio je bila 83, kad je poceo ljeto nz kako sam namalio ali kad sam iso u gym na vagu je pokazalo 79). Nakon 2 mjeseci aktivno treniranje uspeo sam da spustim samo 2 kg sad sam 77. Prije da idem u gym planirao da vjezbam svaku misicnu skupinu odjelno ali kad sam iso instruktor (dobar mi frend) reko da tako ne se stize do defke i on mi je reko program

    Dan1: Ledja/Biceps
    Dan2: Noge/Rame
    Dan3: Grudi/Triceps
    Dan4: Isto kao i DAN1
    Dan5: Isto kao i Dan2
    Dan6: Isto kao i Dan3
    Dan7: 45min kardia

    A prehrana mi je ovako

    Obrok1(prije trening): mljeko + ovesne (tropical)
    Trening
    Nakon treninga odma popijem casu cokoladno mljeko
    Obrok2: 3 cela jaja + casu jogurta
    Obrok3: 200gr piletine + malo uh to je ili krumpir ili pirinac ali i sta i da je to je premalo + casu jogurta
    Obrok4: 200gr piletnna+jogurt
    Obrok5: 3 bjelanke+ mleko (mleko kao stimulant za spavanje)

    To je to... Primam sve savjete... Hvala
    I live for BODYBUILDING

  • #2
    Re: The Shadow- Definicija (Trening+ishrana)

    Premalo proteina za defku , trebalo bi ici 2-3 g/kg, i nedostatno UH-a , on se reze u kasnijoj fazi definicije .. morat ces sve to popraviti .. to je moje mišljenje, sacekaj misljenje drugih.

    Comment


    • #3
      Re: The Shadow- Definicija (Trening+ishrana)

      popravicu uh ali proteinie za sad tolko mi finansije brate.. i ja zelim sve da bude super ali sta da radim to je to :/
      I live for BODYBUILDING

      Comment


      • #4
        Re: The Shadow- Definicija (Trening+ishrana)

        Prijatelju, ja ovo govorim samo za tvoje dobro , izgubit ces sala uz ovo al ces izgubiti i puno mišićne mase , tako da ti se ne isplati. Radije nastavi sa masom pa kad skupis financija,kreni na definiciju.

        Comment


        • #5
          Re: The Shadow- Definicija (Trening+ishrana)

          Znam ali ja mislim da cu imat rezultate i sa 1.5g/kg proteine samo radim neka greska u treningu sta ja znam ili mi metabolizam skart
          I live for BODYBUILDING

          Comment


          • #6
            Re: The Shadow- Definicija (Trening+ishrana)

            Originally posted by TheShadow View Post
            Prvo do admine Kelly i ostali da mi ne brise temu zasto ovu temu sam otvorio licno za sebe za moj trening i moja prehrana..

            Evo jos malo 2 mjeseci kako treniram defke... Visinu nz tacno ali 1.6x tolko sam negdje teziinu (najprvu jos skolu kad sam bio je bila 83, kad je poceo ljeto nz kako sam namalio ali kad sam iso u gym na vagu je pokazalo 79). Nakon 2 mjeseci aktivno treniranje uspeo sam da spustim samo 2 kg sad sam 77. Prije da idem u gym planirao da vjezbam svaku misicnu skupinu odjelno ali kad sam iso instruktor (dobar mi frend) reko da tako ne se stize do defke i on mi je reko program

            Dan1: Ledja/Biceps
            Dan2: Noge/Rame
            Dan3: Grudi/Triceps
            Dan4: Isto kao i DAN1
            Dan5: Isto kao i Dan2
            Dan6: Isto kao i Dan3
            Dan7: 45min kardia

            A prehrana mi je ovako

            Obrok1(prije trening): mljeko + ovesne (tropical)
            Trening
            Nakon treninga odma popijem casu cokoladno mljeko
            Obrok2: 3 cela jaja + casu jogurta
            Obrok3: 200gr piletine + malo uh to je ili krumpir ili pirinac ali i sta i da je to je premalo + casu jogurta
            Obrok4: 200gr piletnna+jogurt
            Obrok5: 3 bjelanke+ mleko (mleko kao stimulant za spavanje)

            To je to... Primam sve savjete... Hvala
            80% dobre defke dolazi iz kuhinje,ode pola napisanog jelovnika se kosi sa bb pravilima, i najveca greska ovo mlijeko prije spavanja, jednako dizanje inzulina u nebo neposredno prije kreveta nije bas mudro. zatim ovo cokoladno mlijeko, po meni ni na masi cut kamoli na defki, pozabavi se nekin osnovama i prolistaj malo jelovnike po forumu pa slozi nesto konkretnije. Ovako gledajuci da si prouci osnove, stavi bi u poslednji obrok cijela jaja a ove bjelanjke poje u drugom obroku. citaj i samo citaj pa ces bit spremniji za korak dalje

            Comment

            Working...
            X