Announcement

Collapse
No announcement yet.

Donji stomak, kako skinuti - inace se bavim biciklizmom

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Donji stomak, kako skinuti - inace se bavim biciklizmom

    pozdrav.imam problem sa donjim stomakom,imam izrazene 4 plocice i to sa vrlo malo masnoce,tj izbaceni su vani ali imam problem sa donjim stomakom,nije to nista strasno ali najvise sala imam tu..kako ga skinuti ? ne preferiram kardio u zimskim danima(pauza mi traje koliko i snijeg,otprilike mjesec-2),inace se bavim biciklizmom i sedmicno prelazim oko 150-200km i uvijek sam imao taj donji stomak.ne mogu reci da se hranim potpuno zdravo ali pokusavam izbjegavati junk food tj svedeno je na minimalno..

  • #2
    Re: Donji stomak,kako skinuti

    strogom dijetom.............

    Comment


    • #3
      Re: Donji stomak,kako skinuti

      jedem dosta ribe,graha,voca..moze li mi iko preporuciti otprilike sta i kako jer me cudi sto ljeti ne skinem jer trosim puno puno kalorija a ne unesem ih ni pola koliko potrosim,al ipak stoji li stoji

      Comment


      • #4
        Re: Donji stomak,kako skinuti

        Ok, evo sastavljam ti. Dakle na tvoju kilažu trebaš un.... cekaj? PA NEMAM POJMA KOLIKO KILA IMAŠ.
        Ok, znaci prije treninga poj... cekaj? PA NEMAM POJMA JEL TRENIRAŠ
        Nema veze, uglavnom... neda mi se jer si takva ljenčina da napišeš išta konkretno o sebi a kamoli da procitas dvi tri na forumu...
        Dijeta se ne radi napamet, vec smisljeno, isplanirano i podređeno samo tebi...
        Imas online osobne trenere... calen bitte...

        Comment


        • #5
          Re: Donji stomak,kako skinuti

          izvini molim te,novi sam na forumu,ne moras biti tako arogantan..
          visok sam 174 a imam 67kg..napisao sam vec da se bavim biciklizmom,a idem u teretanu 4 mjeseca..inace treniram 3 puta sedmicno ali zadnjih mjesec dana treniram 6 puta sedmicno i jedan dan odmora..vikendom idem na hiking(hodanje po obliznjim planinama)..ako sam sta izostavio molim napisi..i da,uzimam whey protein 3 mjeseca..pozdrav
          Last edited by pitch; 21-01-13, 22:56.

          Comment


          • #6
            Re: Donji stomak,kako skinuti

            napisi tacno sta jedes tokom dana....u hrani ti je problem br.1
            znaci obrok 1 to i to
            obrok 2 to i to
            obrok 3 to i to
            itd....

            Comment


            • #7
              Re: Donji stomak,kako skinuti

              obicno imam 3 obroka

              ujutro tuna 160g i crni hljeb 2 kriske,kravlji sir i mlijeko

              drugi obrok zavisi sta se spremi,3 jajeta(citava),kad je varivo,obicno bude grah(2 tanjira sa 2-3 kriske crnog hljeba)

              3. obrok-ako 2. obrok bude grah,navecer poslije treninga whey i kad dodjem kuci 3 jajeta..

              ovo jedem najcesce,nije mi svaki dan isto ali ovo je najcesce..

              Comment


              • #8
                Re: Donji stomak,kako skinuti

                i ti se cudis sto imas donji stomak!!!!
                malo se baci na citanje foruma..ima tamo jelovnika brdo sto su momci pisali...uglavnom hrana ti je losa....grah,varivo itd...to druze neide..

                Comment

                Working...
                X