Announcement

Collapse
No announcement yet.

Monotonost programa mrsavljenja ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Monotonost programa mrsavljenja ?

    Pozdrav svima !

    Poceo sam kad sam imao 130 kg, visok sam 193 cm, od tad sam promijenio prehranu i poceo ici u teretanu.
    Moja prehrana od tada do danas otprilike izgleda ovako :
    Jabuka
    Brusnice+Orah
    3 bjelanjka
    Brusnice
    Umak domaci od rajcica uz gljive malo ispecene sa 1-2 komada integralnog kruha

    Trening se sastoji od pola sata anaerobnog treninga (jedan dan je baziran na struk a drugi za struk+noge) i 20-25 minuta trcanja na traci i tako 5-6 puta tjedno.
    Danas nakon 2 mjeseca iman 114 kg, drzim se jos uvijek tog programa i nije mi problem. Znam da mozda nije najzdravija solucija.
    Moj je cilj doci do 100 kg ali me zanima da li je potrebno mijenjanje programa (mozda ga ucinit vise dinamicnijim i eksplozivnijim) ili prijeci na novu prehranu ?
    Da odmah kazem, nije mi u cilju ostvarit sto brze ciljeve i napustit vjezbanje i prehranu u nadi da mi se nikad ne vrate kilogrami, ali zelim sto prije ostvarit svoje ciljeve tako da mogu opusteno radit na odrzavanju tijela.
    Hvala vam unaprijed

  • #2
    Re: Monotonost programa mrsavljenja ?

    nije ti to nikako zdravo,neznam kako uspijevaš da se ne razboliš i krepaš?!

    Comment


    • #3
      Re: Monotonost programa mrsavljenja ?

      Ne znam stvarno sto da kazem
      Nije mi prevelik problem bio u pocetku jer sam se pomirio sa cinjenicom kalorijskog deficita a sad i ne primjecujem nista jer praktickki nikad nisam gladan s obzirom da jedem gore navedeno svako 2 sata.
      Znam da nije zdravo al lagao bih kad bih rekao da nisam htio viditi rezultate sto prije...
      Eto, najiskrenije

      Comment


      • #4
        Re: Monotonost programa mrsavljenja ?

        a taj plan prehrane si sam složio ?
        Znoj štedi krv

        Comment


        • #5
          Re: Monotonost programa mrsavljenja ?

          Izgladnjivaš se
          Menky je napisao...
          Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

          Comment


          • #6
            Re: Monotonost programa mrsavljenja ?

            Originally posted by kingpin View Post
            a taj plan prehrane si sam složio ?
            Da, isao sam gledajuci samo broj kalorija...
            Cinilo se logicno tad

            Comment


            • #7
              Re: Monotonost programa mrsavljenja ?

              Kako ti se moglo cinit logicno kad tu nema ni 1000 kalorija.... pa tvoj bazalni metabolizam je ogroman imao si 130kn i 194cm a ti tu pojedes niti 1000kalorija + šta treniraš... Neznam ni dali si svijestan koliko si mišiča izgubijo, iako te možda sad nije briga (jer samo želiš što prije smršaviti) kasnije će te itekako biti briga kad vidiš što si napravio. Od tih 16kg, neznam jel ih 6 salo...
              “I don’t do this to be healthy, I do this to get big muscles.”

              Comment


              • #8
                Re: Monotonost programa mrsavljenja ?

                Originally posted by IvorIvor View Post
                Kako ti se moglo cinit logicno kad tu nema ni 1000 kalorija.... pa tvoj bazalni metabolizam je ogroman imao si 130kn i 194cm a ti tu pojedes niti 1000kalorija + šta treniraš... Neznam ni dali si svijestan koliko si mišiča izgubijo, iako te možda sad nije briga (jer samo želiš što prije smršaviti) kasnije će te itekako biti briga kad vidiš što si napravio. Od tih 16kg, neznam jel ih 6 salo...
                nije valjda da vjerujes da je vec imao 10 kila misica, i da ih je izgubio i da mu je ostalo jos


                izgubio je on dosta sala, ali naravno to samo zato sto je i imao toliko puno sala, da je imao vise misica nego sala onda bi ovom dijetom naravno vise misica izgubio
                A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                * SHUT UP AND SQUAT *

                Comment


                • #9
                  Re: Monotonost programa mrsavljenja ?

                  Pa dobro, da li da promijenim onda ista da se brzina topljenja odrzi konstantnom umjesto padajucom ?

                  Comment


                  • #10
                    Re: Monotonost programa mrsavljenja ?

                    Normalno da moras mijenjat... pa procitaj ovdije bar mozes sve nauciti.. otides na podforum debeo sam zelim smrsaviti, i citas!! imas jelovnike imas doslovno sve samo si ocito preljen...
                    “I don’t do this to be healthy, I do this to get big muscles.”

                    Comment


                    • #11
                      Re: Monotonost programa mrsavljenja ?

                      Stari izgladnjivas se, radis potpuno krivo.
                      Počni čitat forum, od npr. http://www.building-body.com/forum/f...BEno-i-osnovno

                      I da, mrsavljenje nemre bit monotono, svaki tjedan nesto novo
                      Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                      Comment


                      • #12
                        Re: Monotonost programa mrsavljenja ?

                        Druze ti nisi unusio ni 1000 kalorija kako treba u sebe?

                        Comment

                        Working...
                        X