Announcement

Collapse
No announcement yet.

zelja mi je da smrsavim i dobijem na snazi i kondiciji

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • zelja mi je da smrsavim i dobijem na snazi i kondiciji

    Pozdrav svima, moje ime je Marko i student sam. Imam 20 godina i visok sam 180cm (96kg)...Kile sam nabacio u zadnje 2 godine jer sam se uljenio i prestao se baviti sportom..(od 74 na 99, ali sam uspio ove 3 kile skinuti u zadnjih 10 dana).. Studiram u Zagrebu i zelja mi je da smrsavim i dobijem na snazi i kondicij(i naravno definicija)... Problem je sto se jako lako udebljam i imam osjecaj da sve sto pojedem ide u salo ... Odlucio sam okrenuti novu stranicu u zivotu jer mi je dosta ovog lijenog i debelog gada! Upisao sam se u teretanu prije desetak dana i probavao sam neke programe koje sam sastavljao gledajuci druge na youtubeu... Molim vas sve koji imate volje i znanja da me savjetujete i pomognete mi u mom naumu.. Dakle vidio sam onaj program 3+1 i mislio sam krenuti po njemu, znaci vjezbao bih 6 dana u tjednu u teretani i mislio sam 3x tjedno hiit cardio... ne znam dali bi to islo jedno sa drugim pa vas molim za misljenja. I jos jedan veliki problem je sto nikako ne mogu jesti zobene... Probavao sam na dosta razlicitih nacina i uvijek mi se povraca od njih :S NEED HELP!

  • #2
    Re: Trebam pomoć! :S

    Jesi mislio ic 6 puta tjedno ic u teretanu + 3 puta tjedno kardio, ako jesi to ti je previše. Ti si početnik, dosta ti je i 3 puta iako po meni idealno 4. Možda ja griješim al mislim da ti je to stvarno previše. Nebrini nije to do tebe da sve što pojedeš ide u salo nego vjerojatno jedeš nekvalitetno. Imaš ovdije podforum o definiciji, pa čitaj. Jedi jaja, piletinu/puretinu, govedinu, posni sir, tunu, povrče... Probaj sa low carb dijetom i samo polako sretno
    “I don’t do this to be healthy, I do this to get big muscles.”

    Comment


    • #3
      Re: Trebam pomoć! :S

      nemoj ici 6 puta u teretanu.... 3 full body treninga + cardio



      ne znam jeli mislis na moj 3+1 program na ovom forumu ali to nije za pocetnika nikako
      A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


      If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


      * SHUT UP AND SQUAT *

      Comment


      • #4
        Re: Trebam pomoć! :S

        ne moraš jesti zobene ako ne voliš..za doručak je dobra npr riža ili cornflakes..naravno u kombinaciji s proteinima..

        Comment


        • #5
          Re: Trebam pomoć! :S

          cornflakes sa vodom i 1 mjerica proteina? Nene mislim na onaj 3+1 za pocetnike... Znaci 3x full body? a sta da radim ostala 4 dana?

          Comment


          • #6
            Re: Trebam pomoć! :S

            Originally posted by aloo View Post
            cornflakes sa vodom i 1 mjerica proteina? Nene mislim na onaj 3+1 za pocetnike... Znaci 3x full body? a sta da radim ostala 4 dana?
            Odmaras da se misici obnove, sve to lijepo izgleda na papiru kako si zamislio, ali vidjet kad te uhvate upale, pogotovo noge onda cw ti svaki dan odmora dobro doci..

            Zasto ti ne odgovara zob?

            Comment


            • #7
              Re: zelja mi je da smrsavim i dobijem na snazi i kondiciji

              Nemam pojma... Sto se tice hrane stvarno nisam izbirljiv ali zobene nikako ne mogu jest... Probao sam zacepljenim nosom, voca dodavat, pa cak i sa mlijekom ali nikako ne ide...

              Comment


              • #8
                Re: zelja mi je da smrsavim i dobijem na snazi i kondiciji

                Originally posted by aloo View Post
                Nemam pojma... Sto se tice hrane stvarno nisam izbirljiv ali zobene nikako ne mogu jest... Probao sam zacepljenim nosom, voca dodavat, pa cak i sa mlijekom ali nikako ne ide...
                Infa radi, zob mozes smiksati i popiti. Ne moras nuzno jesti.

                Comment


                • #9
                  Re: zelja mi je da smrsavim i dobijem na snazi i kondiciji

                  Probati cu... Koje su vama najbolje zobene?

                  Comment


                  • #10
                    Re: zelja mi je da smrsavim i dobijem na snazi i kondiciji

                    one najjeftinije iz lidla hahaha

                    Comment


                    • #11
                      Re: zelja mi je da smrsavim i dobijem na snazi i kondiciji

                      probaj onu konjsku zob..

                      Comment


                      • #12
                        Re: zelja mi je da smrsavim i dobijem na snazi i kondiciji

                        Znaci izmisksam sa vodom i wheyom, ubacim mozda malo meda i cepnem na eks

                        Comment


                        • #13
                          Re: zelja mi je da smrsavim i dobijem na snazi i kondiciji

                          nemoj bas na eks,nego pomalo da ti se smijesa sa slinom u ustima pa progutaj i tako pomalo

                          Comment


                          • #14
                            Re: zelja mi je da smrsavim i dobijem na snazi i kondiciji

                            probat cu pa cu vam javiti! nadam se dobrom rezultatu

                            Comment

                            Working...
                            X