Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pozdrav

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pozdrav

    Pozdrav imam 17 god dolazim iz Vrgorca i zovem se Petar.
    Treniram mali nogomet vec 3 godine iTreba mi pomoc.od vas iskusnih.
    Imam 105 kilograma i 190 cm zelin smrsaviti jedno 10 kg i malo ojacat mislim jos vise i pretvorit salo u misice
    kupio sam whey maxx essentials i imam jos l carnitin liquid ampule , i na dijeti sam samo ja neznam kako da to sve upotrebljavam i kada ili ako od toga nesto nevalja da mi kazete jer nikad se nisam susrecao sa tim. Hvala

  • #2
    Re: Pozdrav

    gle nemoguce ti je salo pretvoriti u misice to ti je kao da kazes da oces jabuku pretvoriti u macku hehe,prvo moras smrsaviti znaci izdefkati se tu ces izgubiti malo misica,i kad vidis da si napravio dobru podlogu onda kreni laganini na masu,i taj l-carnitin ti je bacanje para bolje da si jos whey kupio,i neces imati nikakve koristi od tih dodataka ako ti prehrana i trening nisu max sredeni

    Comment


    • #3
      Re: Pozdrav

      Znam prijatelju nego samo mi treba objasniti gore navedenom kako to i kada koristit je najbolje i kliko puta u teretanu
      trebam ici i kliko puta odraditi cardio trening tjedno ?

      Comment


      • #4
        Re: Pozdrav

        gle posto si uzeo taj cantinit onda ga popij 30 min prije cardija,pa zatebe pocetnika bi 4 puta teretane u tjedan dana bilo sasvim ok,ali ja na tvom mjestu nebi klasican cardio radio nego HIIT 30 min 3 puta tjedno,a whey poslije treninga sa glukozom

        Comment


        • #5
          Re: Pozdrav

          Hvala ti puno.

          Comment

          Working...
          X