Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koji bi bia program za definiciju a da je naj idealniji za izgubit sta manje misica, cilj 7% bf

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koji bi bia program za definiciju a da je naj idealniji za izgubit sta manje misica, cilj 7% bf

    Treniram oko 1 god... imam 189 cm visine i 89 kg ... bf reka bi oko 14-15% realno ( ono trbusni se naziru napeti ) i sad mislim prije lita otic na definiciju nekih 3 mj... sad me zanima koji bi bia program naj idealniji za izgubit sta manje misica i obavit to na naj efikasniji nacin... cilj bi bia nekih 7% bf. I ako neko ima iskustva koliko otprilike bi izgubila ruka od 38injak cm napeta na takvom postupku jer toga se najvise bojim nekako :P

  • #2
    Re: Definicija pitanje

    7% bodyfata i nije baš tak lako postići (za nekoga koga brine koliko će cm izgubiti u rukama).
    Ovisi koliko su ti ruke masne, sve što je mast češ izgubiti (mislim, ostat će nešto malo naravno, ali na 7% i ne baš puno),
    samim time možda dodješ do 37cm, a možda na 30... sve ovisi koliko su ti ruke masne (napipaj ih, pa prepostavi).
    Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

    http://www.facebook.com/adoni.costo
    http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
    http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

    Comment


    • #3
      Re: Definicija pitanje

      ma idem na cut u svakom slucaju samo me zanima ako neko ima iskustva... na napetu ruku nemam nista za uvatit a na opustenu malo izmedu 2 prsta mozda pola cm u podrucju tricepsa a oko 1cm podrucje bicepsa.,...sta se tice režima ... da lli low carb dijete previse kostaju misica opcenito ili cak dolaze u mogucnost? za sada mislim nesto tipa ostavit unos na Bazalni metabolizam + 300-400 za trening utega ( recimo 2000 + 300 ) i deficit radit cardiom... misljenja ?

      Comment


      • #4
        Re: Definicija pitanje

        A da probaš sa keto, ja je nisam radio ali momci iz Titan Gym-a se kunu u nju, a oni znaju znanje.

        http://www.building-body.com/forum/t...odyOpus-dijete

        Comment


        • #5
          Re: Definicija pitanje

          izgleda dosta primamljivo kako oni opisuju al mi neide uglavu kako je gubitak misica minimalan na tako niskom nivou UH skoro bez njih?

          Comment


          • #6
            Re: Definicija pitanje

            ( nisam dugo u ovome pa mi i znanje nije baš na nivou)

            Comment


            • #7
              Re: Definicija pitanje

              Zbog masnoća, zbog kojih se i osjecas veoma dobro, kao da nisi na dijeti, pogotovo na onoj sa jako niskim unosom UH.
              Probaj, ja sa njom počinjem od svibnja, dečki su me totalno zagrijali za nju. Znaju znanje....
              Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

              Comment


              • #8
                Re: Definicija pitanje

                iskreno kad sam napisa ovo gore pitanje procitao sam samo prvih par postova sad citam dolje sta vise gledam sve me vise vuce... mislin da je ovo izbor :3

                Comment


                • #9
                  Re: Definicija pitanje

                  Originally posted by lolipop1 View Post
                  iskreno kad sam napisa ovo gore pitanje procitao sam samo prvih par postova sad citam dolje sta vise gledam sve me vise vuce... mislin da je ovo izbor :3

                  Samo naprid, tako triba
                  Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                  Comment


                  • #10
                    Re: Definicija pitanje

                    Originally posted by Aquila_hr View Post
                    Zbog masnoća, zbog kojih se i osjecas veoma dobro, kao da nisi na dijeti, pogotovo na onoj sa jako niskim unosom UH.
                    Probaj, ja sa njom počinjem od svibnja, dečki su me totalno zagrijali za nju. Znaju znanje....
                    I ja također pocinjem od Svibnja sa keto,
                    nadam se da cu se priblizit do 70kg (opet je to premalo kg ali moram smanjit malo bf) i onda pokusaj 6-packa za ljeto
                    I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

                    Comment


                    • #11
                      Re: Definicija pitanje

                      S keto dijetom treba biti jako pažljiv. Ako ne znate što radite, s njom si možete jako ugroziti zdravlje.
                      Originally posted by Songoku
                      najbolji pwm je burek

                      Comment


                      • #12
                        Re: Definicija pitanje

                        Možeš objasniti???zašto je i kad opasno po zdravlje?

                        Comment


                        • #13
                          Re: Definicija pitanje

                          Originally posted by david22 View Post
                          S keto dijetom treba biti jako pažljiv. Ako ne znate što radite, s njom si možete jako ugroziti zdravlje.
                          Keto dijeta se moze koristiti kod lijecenja epilepsije a odilicna je jer se ravnomjerno mrsa postepeno samim tim je zdrava.. kad smo u stanju ketoze nase tijelo koristi ketogena tijela kao izvor energije(u nasem tijelu postoje alternativni izvori energije koji omoguvuju normalan rad organa) tako da mislim da je to odlicna dijeta.. znam da postoji ketogena dijeta koju koriste slavni gdje se hrana tj masti unose u tekucem obliku u tijelo.. tako sto se unosi direktno u zeldac kroz cjevcicu ali ta dijeta nema nikakve veze sa bb.. Ali mozda grijesim pa davide objasni nam

                          Comment


                          • #14
                            Re: Definicija pitanje

                            Originally posted by david22 View Post
                            S keto dijetom treba biti jako pažljiv. Ako ne znate što radite, s njom si možete jako ugroziti zdravlje.
                            Preformulirano:

                            S keto dijetom treba biti jako pažljiv. Ako ne znate što radite, možete ispast iz ketoze, zatim jeb*t ježa...
                            Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                            Comment


                            • #15
                              Re: Definicija pitanje

                              Iako je uvriježeno mišljenje da se ne može gubiti salo i dobivati mišići istovremeno ma što drugi na ovo rekli ja kažem da mogu,barem ja mogu,a ako ja mogu onda može i 90% drugih,normalno ne mislim da se može dobiti 5 kg mišića,a istovremeno spuštati BF% ali sigurno se može dobiti oko 1 kg ili malo više mišića ovosno o stažu u teretani uz smanjenje BF% od 6-7% u roku od 4mj.
                              Evo što sam ja radio,prehrana koja kao što svi znamo igra važnu ako ne i najvažniju u ovome sportu treba biti dotjerana do svršenstva tj. 6 kvalitetnih obroka dnevno bez junka koji se ipak može priuštiti jednom tjedno,od suplemenata je po meni najbitniji naravno whey i NO jer sam prehranom unosio malo UH tako da mi je trebalo nešto da me digne na treningu,što se tiče treninga najbitnije je raditi sa max težinama npr.bench press raditi sa 1RP max(1. seriju uvijek tako radim ostale 2-5 ponavljanja) i svaki drugi treći trening pokušati podignuti barem pola kila više tako sam radio svaku vježbu uvijek pokušavajući koliko toliko više nego prošli trening ili trening prije toga.
                              Kardio sam radio low intensity,što više hodanja oko 1 sat dnevno mi je prosjek ne uzimajući u obzir kretanje po kući ,odlasci na fax sa faxa i sl.
                              Večeru nisam nikada izbjegavao iako mnogi neupućeni upravo to rade kada žele smršaviti,uvijek večeram negdje oko 22:30,250g posnog sa pola mjerice wheya i možda max 0,5 dcl mlijeka tek toliko da se poveže whey sa sirom meni je preukusno.
                              Sa definicijom sam počeo u 10. mj. i BF% mi je bio oko 16% sada nakon 4 mj. je 10% s tim da sada dižem veće težine na svakoj vježbi,bench press sam podigao za 10 kg,dvoručni pregib šipkom za 4kg i sl.,da napomenem da treniram više godina tako da je za mene 1 kg mišića više u razdoblju od 4mj. ogromno.
                              Cilj mi je do 5-og mjeseca spustiit BF na nekih 8%,počeo sam ubacivati još low intensity cardia u obliku laganog trčkaranja ili vožnje biciklom i osjećam da se i dalje topim ,treninge odrađujem na razini koja je bila i prije uskoro pada i rekord na benchu.

                              Comment

                              Working...
                              X