Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pomoć oko skidanja kila i suplemenata - uopce skoro nista na dan ni nejedem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pomoć oko skidanja kila i suplemenata - uopce skoro nista na dan ni nejedem

    Znaci ovako, imam 16, skoro 17 godina, visok sam 172, kila 71, iso sam na fitnes dva mj-a, u razmacima(iso jedan, pa žisam iso tri i sada opet krenio) znaci imam puno sala na stomaku, sisama, bokovima(uobicajena mjesta, jel). Radim insanity i idem redovno na fitnes i razmišljam dali da uzimam neki suplemenat, ako moze prijedlozi i zanima me dali ce me debljat, pravilo se hranim, uopce skoro nista na dan ni nejedem, neki sitan rucak kroz dan jedva nesta, i to sto pojedem bude piletina i povrce jer jednostavno otkako vjezbam nemam potrebu za hranom, haha.
    I jos jedno pitanje, dali ako zapalim koji cigar, tu i tamo, dali ce mi skoditi?

  • #2
    Re: Pomoć oko skidanja kila i suplemenata

    ++++++
    Mislio sam uzimati kreatin jel kolko citam na forumima dosta ga preporuca i dali mi to utjece na rast?

    Comment


    • #3
      Re: Pomoć oko skidanja kila i suplemenata

      Prijatelju treba jesti ;D

      Comment


      • #4
        Re: Pomoć oko skidanja kila i suplemenata

        Ukidanjem hrane ne cinis si dobro-treba jesti-samo jedi umjereno i kroz cijeli dan pomalo-inace nista od kvalitetnog mrsavljenja.
        Kreatin ti trenutno nema previse smisla uzimat-Zaboravi ga za sad.
        Pusenje.....pobogu koje glupo pitanje... DA, ŠKODI TI-I TO JAKO-to si odmah prekrizi!
        Ne hranis se pravilno, i nece bit pravilno sve dok ne uneses 3-5 obroka u danu.
        Potrudi se malo proucit slicne teme po forumu.
        MYPROTEIN

        Comment


        • #5
          Re: Pomoć oko skidanja kila i suplemenata

          Originally posted by Corry View Post
          Kreatin ti trenutno nema previse smisla uzimat-Zaboravi ga za sad.
          Kolega sve si dobro reka osim ovog. Kreatin nema smisla uzimat ako misli da ce na dijeti izgubit salo i dobit misice(jer se trpa kreatinom), al na dijeti je jako jako korisno, stavise i pozeljno uzimat. Vise kreatina u tijelu znaci i vise zaliha energije(anaerobno dobivene),s obzirom da su zalihe glikogena relativno prazne, povecane zalihe kreatina osiguravaju vise energije na treningu s utezima ili kojom se vec aktivnoscu decko bavi.

          Comment


          • #6
            Plan prehrane

            Želim smršaviti, dali iko ima preporučiti kaki plan prehrane ili napraviti nešta na brzinu pa bi ja još nešta izmudrovo sa foruma i dali mi kreatin utječe na mršavljenje?

            Comment


            • #7
              Re: Pomoć oko skidanja kila i suplemenata - uopce skoro nista na dan ni nejedem

              Originally posted by tatamata View Post
              Znaci ovako, imam 16, skoro 17 godina, visok sam 172, kila 71, iso sam na fitnes dva mj-a, u razmacima(iso jedan, pa žisam iso tri i sada opet krenio) znaci imam puno sala na stomaku, sisama, bokovima(uobicajena mjesta, jel). Radim insanity i idem redovno na fitnes i razmišljam dali da uzimam neki suplemenat, ako moze prijedlozi i zanima me dali ce me debljat, pravilo se hranim, uopce skoro nista na dan ni nejedem, neki sitan rucak kroz dan jedva nesta, i to sto pojedem bude piletina i povrce jer jednostavno otkako vjezbam nemam potrebu za hranom, haha.
              I jos jedno pitanje, dali ako zapalim koji cigar, tu i tamo, dali ce mi skoditi?
              Ti nisi normalan. Pazi šta govoriš:
              pravilo se hranim, uopce skoro nista na dan ni nejedem, neki sitan rucak kroz dan jedva nesta
              Pravilna prehrana barem po meni ne znači samo kvlitetna nego i redovita, a ne izgladnjivanje, što ujedno nije ni zdravo niti će imati dugoročnih kvalitetnih rezultata.

              Kreatin i mršavljenje? Prvo pročitaj šta je kreatin pa ćeš nadam se sam zaključit.
              Da nisi možda pomiješao kreatin i karnitin? Možda si čuo u teretani da ljudi pričaju nešto o "kreantoninu" pa si zaključio da je kreatin.
              The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

              Comment


              • #8
                Re: Pomoć oko skidanja kila i suplemenata - uopce skoro nista na dan ni nejedem

                Originally posted by tatamata View Post
                ... jer jednostavno otkako vjezbam nemam potrebu za hranom...
                Ovo prkosi svim zakonima
                Bodybuilding is an art, your body is the canvas, weights are your brush and nutrition is your paint. We all have the ability to turn a self portrait into a masterpiece.

                Comment

                Working...
                X