Announcement

Collapse
No announcement yet.

Da li ću radom stomaka nakon svakog treninga dobiti formirane pločice ili treba nešto poduzeti?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da li ću radom stomaka nakon svakog treninga dobiti formirane pločice ili treba nešto poduzeti?

    Ćao raja,

    treniram već 3 mjeseca i imam pitanje vezano za stomak.

    Evo stanja mog stomaka

    Sjedeći


    Stojeći




    Eh interesuje me dal' ću radom stomaka nakon svakog treninga dobiti pravo formirane pločice ili treba nešto poduzimati? Ne znam jel' imam previše mase na stomaku itd

    Treniram 3 dana pa 1 pauziram, sva tri dana nisam radio ali ću početi stomak nakon završenih vježbi za taj dan.


    Hvala lijepo
    Last edited by Brutalni; 16-06-13, 20:17.

  • #2
    Re: Pomoc stomak

    pločice se dobivaju prehranom, a vježbanjem ih jačaš... vidim da si novi, malo prolistaj po forumu o tome
    Rome wasn't built in a day.

    Comment


    • #3
      Re: Pomoc stomak

      Originally posted by HTC View Post
      pločice se dobivaju prehranom, a vježbanjem ih jačaš... vidim da si novi, malo prolistaj po forumu o tome
      da, ali jel imam previše mase na stomaku za njih? Nemam nikoga da mi da savjet po tom pitanju pa sam morao ovako vas da pitam?

      Comment


      • #4
        Re: Pomoc stomak

        Originally posted by Brutalni View Post
        da, ali jel imam previše mase na stomaku za njih? Nemam nikoga da mi da savjet po tom pitanju pa sam morao ovako vas da pitam?

        imaš ovdje osnove ( http://www.building-body.com/forum/t...-Osnove!/page2 )

        a ovdje ( http://www.building-body.com/forum/f...i-(Definicija) ) imaš iskustva drugih

        pročitaj si i bit će ti puno jasnije što trebaš napraviti
        Rome wasn't built in a day.

        Comment


        • #5
          Re: Pomoc stomak

          Originally posted by Brutalni View Post
          da, ali jel imam previše mase na stomaku za njih? Nemam nikoga da mi da savjet po tom pitanju pa sam morao ovako vas da pitam?
          Kad skines vise slojeva sala s trbuha onda se mozes nadati pogledu prvo na 2 pack, onda na 4 pack i kad ti jaja budu velicine bajama onda se mozes nadati 6-packu
          Uglavnom prekriveni su salom.

          Comment


          • #6
            Re: Pomoc stomak

            Originally posted by WTF View Post
            Kad skines vise slojeva sala s trbuha onda se mozes nadati pogledu prvo na 2 pack, onda na 4 pack i kad ti jaja budu velicine bajama onda se mozes nadati 6-packu
            Uglavnom prekriveni su salom.
            Bas ti hvala na konkretnom odgovoru, eh sada potrebno je da radim kardio i trcanje da bi to sprzio a uz to da treniram normalno?

            I hocel biti dovoljno 3:1 trening, tri dana radim normalne treninge + kardio jedan odmaram

            Comment


            • #7
              Re: Pomoc stomak

              Potrebno je da naucis osnove da ti bude jasnije.
              Krece se od prehrane, iliti deficita (kalorijskog minusa). Aktivnosti prilagođavaš s vremenom i u skladu s prehranom.
              I jedno i drugo idu zajedno i ovise jedno o drugom. Aktivnosti o prehrani i prehrana o aktivnosti.
              Sto ce i kad biti dovoljno odgovarati ce ti islkljucivo ogledalo i nitko drugi.
              Ako ogledalo kaze da si isti, prehrana kaze idi u minus. Ako je prehrana dosla vec u debeli minus a ogledalo kaze da stagniras onda aktivnosti kazu pojačaj... i tako ti to ide nekako

              Comment

              Working...
              X