Announcement

Collapse
No announcement yet.

Maknuti salo - u zadnjih 5 mjeseci sam izgubio oko 20 kg ali i dalje imam dosta sala

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Maknuti salo - u zadnjih 5 mjeseci sam izgubio oko 20 kg ali i dalje imam dosta sala

    u zadnjih 5 mjeseci sam izgubio oko 20 kg ali i dalje imam dosta sala. pa bi ga se želio riješiti i napravio sam ovaj program

    kad se probudim idem vozidi sobni bike 30-40 min
    onda pojedem dorućak 3 jajeta ili tuna s umakom u konzervi,
    pa za rućak salatu od rajćice i krastavca i pileća prsa.
    prije trening pojedem 1 jabuku ili neko drugo voće
    a na trening vježbam s utezima 40 min i poslije cardio;vožnja sobnog bika ili orbitreka 30 min. ili nekad trćanje
    pa za većeru pojedem malo posnog sira.

    Trening s utezima radim 5 puta tjedno.a cardio 7 puta

    pa me zanima jeli ovo dobar plan ili da tražim novi?

  • #2
    Re: Maknuti salo - u zadnjih 5 mjeseci sam izgubio oko 20 kg ali i dalje imam dosta sala

    U prehrani mislim da ti fali kalorija-ne ides na neke ekstremno nizak BF pa da se moras izgladnjivat-a i da ides-opet ovo nebi bila ok prehrana.
    Fali ti jos dosta proteina. Preporucio bi ti da proteine uvijek jedes u kombinaciji ili s UH ili s M.
    Koje kolicine jedes nezz jer nije isto kad ti kazes malo ili puno necega ili ja ili netko treci
    S ovakvom prehranom vjerujem da ces koliko god izgubio sala izgubit i misice...ako imas sto za izgubit.

    Ti si gotovo na keto djeti samo da izbacis jabuku i ponesto iz salate.....i dodas jos masti. Potrazi na forumu temu keto djeta/bodyopus ili tako nesto pa prouci, mislim da je jucer isto komentirana od strane clana kingpin-isplati se procitat cijelu.

    Evo ti i jedan zanimljiv link vezan za defku:
    http://www.building-body.com/forum/t...7nu-definiciju
    MYPROTEIN

    Comment

    Working...
    X