Announcement

Collapse
No announcement yet.

Problem sa salom na stomaku

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Problem sa salom na stomaku

    Idem već skoro pola godine u teretanu i bez ikakvih suplemenata (i proteina takodjer) sam dobio 5 kila (sa 65 na 70).Ali i prije nego sam krenuo u teretanu imao sam sala na stomaku,koji mi je bio manji,ali nakon ovih pola godine i on se povećao.A što se tiče snage i izgleda prsa,ramena bicepsa,tricepsa i ostaloga (noge su mi uvijek bile razvijene od nogometa),sve sam dobio i prezadovoljan s time.Ali sada bih želio skinuti to salo,pa i pod cijenu da izgubim mišiće.Dakle visok sam 172 i 70kg,pa ja mislim da bi 5 do 7kg mogao postići cilj.
    Moja prehrana je sada loša,jedem čipseve,čokolade i te gluposti,kasno navečer prije spavanja,dosta pržene hrane...
    Kada bih to izbacio,trebao bi naravno trčati,pa me zanima koliko i kako? Ja sam razmišljao trčati 10ak krugova na nogometnom stadionu,ali mi to nekako nije za skidanje kila,,više bih htio raditi sprinteve i takve neke stvari i za njih sam čuo da više koriste u skidanju sala.
    Kakve prijedloge i planove imate u vezi toga svega,,znači trčanja,i prehrane i također teretane među tome svime..?

    I da,koliko vremenski bi mi bilo potrebno da uspijem kada bih se svega strogo pridržavao?
    Last edited by johnnycash; 15-07-13, 23:12.

  • #2
    Re: Problem sa salom na stomaku

    Koja je razlika izmedju proteina i suplemenata?
    Druze moj 72 kg ti si cak i mrsav a hoces nesto da skidas...
    Sam si naveo svoj problem jedes cipseve przenu hranu i to. Znaci treba mjenjat. Prehranu vise necu govoriti jer je bilo 100 puta u prijasnjim temama. Pozz

    Comment


    • #3
      Re: Problem sa salom na stomaku

      Ma znam,njih sam htio posebno navesti.
      70kg sam rekao da imam.Pa potrebno mi je samo da skinem to salo i sve će biti u redu,jer dosta kila mi je na stomaku,osjećam se tromo...Ako to izbacim opet bez trčanja neće biti to...

      Comment


      • #4
        Re: Problem sa salom na stomaku

        Originally posted by johnnycash View Post
        Ma znam,njih sam htio posebno navesti.
        70kg sam rekao da imam.Pa potrebno mi je samo da skinem to salo i sve će biti u redu,jer dosta kila mi je na stomaku,osjećam se tromo...Ako to izbacim opet bez trčanja neće biti to...
        Proteina moras unositi bilo iz hrane ili iz whey-a svejedno samo da unosis bar 140 grama na dan. A sa 70 kg nemozes imati bas sala.

        Comment


        • #5
          Re: Problem sa salom na stomaku

          Originally posted by Viper View Post
          Proteina moras unositi bilo iz hrane ili iz whey-a svejedno samo da unosis bar 140 grama na dan. A sa 70 kg nemozes imati bas sala.
          Budem ti uslikao pa poslao sliku.

          Comment


          • #6
            Re: Problem sa salom na stomaku

            od cokolade, cipsa i przene hrane si vrlo vjerovatno u kalorijskom suficitu...previse uh i masti, premalo proteina i normalno da je rezultat salo... izbaci junk,kruh,tjesteninu, podebaljaj proteine, probaj nabavit whey, dodaj aerobni trening nakon anaerobnog i opcenito se sto vise kretati

            Comment

            Working...
            X