Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moj plan keto deijete ckd

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moj plan keto deijete ckd

    DANI OD PONEDELJKA DO SUBOTE
    1.OBROK(9:00) 3 cijela jaja+6 bjelanaca

    2.OBROK(12:00) 30g wheja+4 caps omega 3

    3.OBROK(14:00) 200g belog mesa+ zelena salata+50 g oraha ili badema ili kikrikija

    4. OBROK(17:30) 30g wheja+ 4 caps omega 3

    5. OBROK(20:00) 250g ili ribe+ zelena salata+50 g lesnjaka

    6.OBROK(23:00) ako bas ne mogu da izdrzim 2 cijela jaja

    SUBOTA
    1.OBROK(9:00) 3 cijela jaja+6 bjelanaca

    2.OBROK(12:00) 30g wheja+2 CAPS OMEGA CAPS

    3.OBROK(14:00) 200g mesa + 75g rize +20 g oraha

    4. OBROK(17:30) 30g wheja+2 OMEGA 3 CAPS

    5. OBROK(20:00) 150g riba+50g rize + 20 gr ljesnika

    6.OBROK(23:00) ako si bas umoran osecas da treba 2 cela jaja pojedem


    KADA PISE 75 gr RIZE TU MISLIM NA 75 gr NE KUHANE SIROVA

    NEDELJA


    1.OBROK(8:00) 2 cijela jaja 5 bjelanaca

    2.OBROK(11:00) 30g wheja+2 caps OMEGA 3

    3.OBROK(14:00) 100-150gr mesa +300g KROMPIRA ILI CAK CRNI KRUH

    4. OBROK(17:00) 30g wheja+ 2 CAPS OMEGA 3

    5. OBROK(20:00) 150gr mesa+235 gr riza ILI CAK CRNI HLEB

    6.OBROK(23:00) ako sam gladan - 2 ciela jaja


    ovako znaci svaki vikend mi je punjenje tu dodam jos par vocki nekih onda svakih 15 dana imam cheat day tad ne pazim sta jedem to je svaka 2 subota...
    SUPLEMENTImega 3 aminokiselone caps(6-8dnevno) kreatin monohidrat (5gr dnevno) whey (60 gr whey) c vitamin do 5 gr dnevno pred spavanje po jedna tableta kalciuma magnezija i multivitamina.. takodjer posle kardia na przan stomak ide mjerica bcaa kardio na prazan stomak radim svaki radni dan pola sata laganog do srednjeg inteziteta osim cetvrtkom kada mi je leg day...


    KOMENTARI SAVJETI ZA MOJ PROGRAM !!! HVALA POZZ

  • #2
    Re: Moj plan keto deijete ckd

    koji je smisao ove riže i krumpira?
    izbaci to

    a kad je punjenje izbaci te masti i sve UH mozes komotno povećati 3-4 puta

    i prije spavanja obavezno ubaci obrok, a ne samo "ako ne mozes izdrzati", "ako si umoran" i sl.

    i koji je smisao cheat daya? izbaci to van! nisi beba, nego BB, tako se i ponasaj, barem dok si na dijeti

    Comment


    • #3
      Re: Moj plan keto deijete ckd

      @FcB
      ocigledno si nesto fulao u citanju..rizu i krompir uzima na danje punjenja..i to je sasvim ok...mastima moze a i nemora da eksperimentise al vidis da ih je smanjio sto je opet ok...
      cheat day-zasto da ne....otkud znas kako ce da reaguje taj dan...
      @Ivanbih95
      Ovo si malo prepisao Pedjinu dijetu...ovo je dobro sve samo nisi rekao trenutnu tezinu,visinu i formu itd...itd...Ako ti godi ovo i ako je ovo tvoj kalorijski unos koji te "cijepa" na dole onda ok...
      i ja bih izbacio kreatin..sto se mene tice...prije bih uzeo neki NO pred trening..ili neki jaci sagorjevac...

      Comment


      • #4
        Re: Moj plan keto deijete ckd

        Originally posted by damko View Post
        @FcB
        ocigledno si nesto fulao u citanju..rizu i krompir uzima na danje punjenja..i to je sasvim ok...mastima moze a i nemora da eksperimentise al vidis da ih je smanjio sto je opet ok...
        cheat day-zasto da ne....otkud znas kako ce da reaguje taj dan...
        ponavljam ponovno: ovo gore nista ne valja
        na punjenju nema masti, a ovdje ima
        osim toga, na punjenju se jede po kila riže dnevno, ovo ovdje nije punjenje ni za četverogodišnjaka
        cheat day na dijeti? i to ketogenoj? to necu ni komentirati

        Comment


        • #5
          Re: Moj plan keto deijete ckd

          sta pricas ba kakva kila rize..otkud znas koliko je uzimao UH dok je radio masu??..to je individualna stvar.....a sad vices kila rize a maloprije pises da izbaci rizu...de se odluci sta ces da pises....
          si probao da eksperimentises sa mastima....vidis koliko ih uzima na dane punjenja jel vidis da ih je smanjio...male su kolicine i nema potrebe da ih izbacuje??sta mislis sta ce da mu uradi sa tijela 4 caps omega ...
          cheat day moze da proba i da vidi kako reaguje....si probao to nekad da eksperimentises na sebi??

          Comment


          • #6
            Re: Moj plan keto deijete ckd

            usput da napomenem, punjenje se radi jedanput tjedno, a ne dvaput
            Last edited by FcB; 30-07-13, 15:32.

            Comment


            • #7
              Re: Moj plan keto deijete ckd

              Originally posted by damko View Post
              sta pricas ba kakva kila rize..otkud znas koliko je uzimao UH dok je radio masu??..to je individualna stvar.....a sad vices kila rize a maloprije pises da izbaci rizu...de se odluci sta ces da pises....
              si probao da eksperimentises sa mastima....vidis koliko ih uzima na dane punjenja jel vidis da ih je smanjio...male su kolicine i nema potrebe da ih izbacuje??sta mislis sta ce da mu uradi sa tijela 4 caps omega ...
              cheat day moze da proba i da vidi kako reaguje....si probao to nekad da eksperimentises na sebi??

              nije meni problem odgovoriti, damko
              pa da nesto i naucis

              Originally posted by damko View Post
              sta pricas ba kakva kila rize..otkud znas koliko je uzimao UH dok je radio masu??..to je individualna stvar.....
              kazem da se na dane punjenja zna uzimati i po kila riže, što je oko 770g UH, što uopće nije puno
              naravno da nisam mislio isključivo na ivana iz ovog topica, nego općenito ljude njegove kilaže
              u njegovom slučaju on u dane punjenja unese oko 100g UH (subota) i 240g UH (nedjelja), što je smiješno i potpuno potpuno pogrešno
              za usporedbu, ja sam sa 80kg unosio vise od 700g UH, a on sa vise od 90kg unosi manje od 100g UH

              Originally posted by damko View Post
              a sad vices kila rize a maloprije pises da izbaci rizu...de se odluci sta ces da pises....
              rekao sam neka ili izbaci rižu i ostavi masti (ako je redovna ketogena) ili izbaci masti i ostavi rižu (ako je punjenje)
              ovaj njegov menu za subotu i nedjelju nije ni jedno ni drugo

              Originally posted by damko View Post
              si probao da eksperimentises sa mastima....vidis koliko ih uzima na dane punjenja jel vidis da ih je smanjio...male su kolicine i nema potrebe da ih izbacuje??sta mislis sta ce da mu uradi sa tijela 4 caps omega ...
              sto se tice masti - on u subotu u dane punjenja konzumira osim omege i orahe i bademe i žumanjke
              pogrešno i pogrešno

              Originally posted by damko View Post
              cheat day moze da proba i da vidi kako reaguje....si probao to nekad da eksperimentises na sebi??
              cheat day opet necu komentirati - ispod časti mi je



              damko, ako ti nije jos nesto jasno ti slobodno pitaj, mozda nesto i naucis

              Comment


              • #8
                Re: Moj plan keto deijete ckd

                Originally posted by FcB View Post
                usput da napomenem, punjenje se radi jedanput tjedno, a ne dvaput
                ckd ciklicna keto dijeta ne klasicna toliko o punjenju jednom tjedno

                Comment


                • #9
                  Re: Moj plan keto deijete ckd

                  damko da od pedje je dijeta moje tijelo odlicno djeluje na masti a sto se tice cheat daya tu je zato sto mi on ubrza proces definicije sokiram organizam i posle jos bolje gubim kilograme... no ne uzimam uzimao sam jedno vrijeme ali imam problem sa spavanjem bilo sta da uzmem toga tipa sto se tice sagorjevaca uzimam clanbuterol 3 cikulusa po 15 dana izmedju ciklusa pauza od 15 dana gdje cistim receptore sa 1500mg c vitamina

                  Comment


                  • #10
                    Re: Moj plan keto deijete ckd

                    i da zadnji obrok uzimam kako kada po potrebi slusam svoje tijelo gotovo uvijek ga uzmem nakon leg daya i uvijek ide subotom jer tada stalno odem na kafu sa djevojkom prosetam po gradu pa i to me isrcpi pa jedem ugl kako mi treba nastojim slusati tijelo

                    Comment


                    • #11
                      Re: Moj plan keto deijete ckd

                      Originally posted by ivanbih95 View Post
                      ckd ciklicna keto dijeta ne klasicna toliko o punjenju jednom tjedno

                      da, sad vidim i taj ckd u naslovu, moja greška što se tiče toga
                      trebao si i u tekstu ubaciti da se zna

                      ostalo moje naravno vrijedi i dalje- na punjenju povecaj UH i smanji M
                      Last edited by FcB; 30-07-13, 15:58.

                      Comment


                      • #12
                        Re: Moj plan keto deijete ckd

                        Originally posted by ivanbih95 View Post
                        a sto se tice cheat daya tu je zato sto mi on ubrza proces definicije sokiram organizam i posle jos bolje gubim kilograme...

                        zato je tu punjenje, a ne cheat day

                        Comment


                        • #13
                          Re: Moj plan keto deijete ckd

                          ne slazem se oko toga ne znam otkud to pravilo da se bas mora pojesti 1kg rize

                          Comment


                          • #14
                            Re: Moj plan keto deijete ckd

                            Originally posted by ivanbih95 View Post
                            damko da od pedje je dijeta moje tijelo odlicno djeluje na masti a sto se tice cheat daya tu je zato sto mi on ubrza proces definicije sokiram organizam i posle jos bolje gubim kilograme... no ne uzimam uzimao sam jedno vrijeme ali imam problem sa spavanjem bilo sta da uzmem toga tipa sto se tice sagorjevaca uzimam clanbuterol 3 cikulusa po 15 dana izmedju ciklusa pauza od 15 dana gdje cistim receptore sa 1500mg c vitamina
                            znam da je od Pedje jer si kopirao skoro sve pa isto sa malim izmjenama...radio sam tu dijetu..jednom i nikad vise...mislim moje tijelo Keto vise nikada...dijeta je vise nego ekstra...nesto promjenis nesto dodas uglavnom ovo sto si napisao je super..ako imas rezultate guraj je 4-5 nedelja i to je to...Tesko sad na keto,ljeto,vruce....itd...ali boze moj
                            @fcb
                            ja sam na 95kg unosio oko 300gr UH na punjenju...rekoh ti to je indvidualna stvar i nemozes tako da gledas na te sve stvari..Ima ljudi sto se pune jednom u 15 dana...u 10 dana itd...taj cheat day kad je spomenuo neka ga proba...iz ketoze nece izaci ako se ovih dana pridrzava kako treba....uglavnom bih rekao da previse usko si vezan za tekstove i objasnjenja i sve gledas kroz prizmu toga...Svaku dijetu prilagodis sebi...tako i za masti...pozz

                            Comment


                            • #15
                              Re: Moj plan keto deijete ckd

                              Originally posted by ivanbih95 View Post
                              ne slazem se oko toga ne znam otkud to pravilo da se bas mora pojesti 1kg rize

                              uf uf uf
                              nitko nije spominjao pravilo
                              samo sam htio ukazati na koliko se UH inače puni, a na koliko se puniš ti

                              Comment

                              Working...
                              X