Announcement

Collapse
No announcement yet.

Disciplina (ne mogu se natjerati da da smršavim, ovo mi je već treći neuspjeh)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Disciplina (ne mogu se natjerati da da smršavim, ovo mi je već treći neuspjeh)

    Ja se divim ljudima koji mogu sebe natjerat da jedu tu užasnu hranu i koji provode sate u teretani. Ja sebe jednostavno nemogu natjerat da da smršavim ovo mi je več treči neuspjeh. Teoriju več znam napamet ali primjenjivanje teorije u praksu mi je izuzetno teško. Zobene ujutro, posni navečer, podjeli obroke na manje porcije, potrošnja mora biti veča nego unos..... Sve je to meni kristalno jasno ali ono najvažnije volju i disciplinu nikako nemogu probuditi u sebi. Ja se stvarno divim ljudima koji su disciplinirani štoviše još uživaju u cijelom tom procesu.

  • #2
    Re: Disciplina

    Originally posted by OCB View Post
    Ja se divim ljudima koji mogu sebe natjerat da jedu tu užasnu hranu i koji provode sate u teretani. Ja sebe jednostavno nemogu natjerat da da smršavim ovo mi je več treči neuspjeh. Teoriju več znam napamet ali primjenjivanje teorije u praksu mi je izuzetno teško. Zobene ujutro, posni navečer, podjeli obroke na manje porcije, potrošnja mora biti veča nego unos..... Sve je to meni kristalno jasno ali ono najvažnije volju i disciplinu nikako nemogu probuditi u sebi. Ja se stvarno divim ljudima koji su disciplinirani štoviše još uživaju u cijelom tom procesu.

    Što reći osim: Hvala!

    P.S.

    Stvarno ne kužim smisao otvaranja ovakve teme. Što želiš, da te utješimo, napišemo kako mi to radimo ili pak da ti kažemo da i ti to možeš. Odrasti i ne budi pichkica..Ili ćeš to napraviti ili nećeš. Vrlo jednostavno. Samo se odluči, vizualiziraj svoj cilj, kreni i nemoj posustati dok ga ne ostvariš. I nemoj očekivati da ćeš to izvesti savršeno jer nećeš, odmah to izbaci iz glave. Budi 90 % savršen i uspjeh ti je zagarantiran.
    Last edited by gavranka; 30-07-13, 18:55.
    Simplify.

    There are no shortcuts to any place worth going.

    ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
    HARDER.


    Comment


    • #3
      Re: Disciplina

      da je tako lako ustrajati u svemu tome svi bi izgledali vrhunski!

      Comment


      • #4
        Re: Disciplina

        Ako te "Odrasti i ne budi pichkica", upućeno od strane jedne dobronamerne devojke ne motiviše i ne natera da se ozbiljno pozabaviš sobom, verovatno ništa i neće... Žao mi je...
        Pivo za masu, rakija za defku...

        Comment


        • #5
          Re: Disciplina

          Za sve u zivotu se trebas potruditi, nista nece doci na gotovo. Igraj šah ili tako nesto kad nisi spreman posvetiti se ovome. Pozdrav.

          Comment


          • #6
            Re: Disciplina

            Nekad sam gledao motivacijske BB filmiće na you tube-u, sad više ne. Na fejsu sam lajkao par stranica o fitnessu (preporučujem pogledati Lazara Angelova) pa mi je skoo cijela naslovnica u BB-u pa me to drži. Mislim da sam jak u glavi, glazba me drži i tjera dalje, preko granica, pokušaj naći nešto što će te pokrenuti i držati. Never give up and be stronger than you were yesterday but this is just advice, you can do whatever THE FU*K you wanna do!

            Comment


            • #7
              Re: Disciplina

              Za 3 godine od danas, nebi li htio da si baš danas krenuo trenirati?


              Razmisli...
              Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

              http://www.facebook.com/adoni.costo
              http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
              http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

              Comment


              • #8
                Re: Disciplina

                Originally posted by OCB View Post
                Ja se divim ljudima koji mogu sebe natjerat da jedu tu užasnu hranu i koji provode sate u teretani. Ja sebe jednostavno nemogu natjerat da da smršavim ovo mi je več treči neuspjeh. Teoriju več znam napamet ali primjenjivanje teorije u praksu mi je izuzetno teško. Zobene ujutro, posni navečer, podjeli obroke na manje porcije, potrošnja mora biti veča nego unos..... Sve je to meni kristalno jasno ali ono najvažnije volju i disciplinu nikako nemogu probuditi u sebi. Ja se stvarno divim ljudima koji su disciplinirani štoviše još uživaju u cijelom tom procesu.
                http://www.youtube.com/watch?v=mpWs4PjSUcU

                Comment


                • #9
                  Re: Disciplina

                  ne trebaju njemu ni nikome nikakvi "motivacijski" videi ni ništa, kad riješiš sam sa sobom šta želiš i kako to želiš postić

                  video, pjesma... te može motivirat taj trenutak, a poslije?

                  ne možeš se natjerat na tu "užasnu" prehranu, e onda uživaj u svojoj "ukusnoj" prehrani i budi sretan sam sa sobom, a ako ne možeš bit sretan tako, a ne želiš ni učinit ništa u vezi toga, onda, ne znam, ko te j*be

                  kako je scudi rekao, moraš dugoročno gledat i razmislit hoće li ti bit žao jednog dana što nisi počeo davno trenirati
                  ovdje ni nema smisla imati kratkoročne ciljeve, jer dobro tijelo se ne postiže preko noći, zato ja znam da ću za godinu dana izgledati puno bolje nego sada, jer ću se potruditi da tako bude

                  piše da imaš 32 godine, nemoj mislit da ti je kasno ili nešto takvo, pogledaj profil člana WTF, on ima 30-ak godina i j*bački se trudi i uz posao, ženu...

                  ne volim ljude koji kukaju a ne rade ništa da to zbog čega kukaju promjene, to je glupo i nema smisla

                  sve je ovo dobronamjerno, da nebi bilo
                  The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                  Fak me, right?

                  Comment


                  • #10
                    Re: Disciplina

                    Nakon ovog ne možeš ostat ravnodušan!

                    http://www.youtube.com/watch?v=c2uudAy3XLQ

                    Comment


                    • #11
                      Re: Disciplina

                      http://www.youtube.com/watch?v=Z7TIgh8abU4
                      http://www.youtube.com/watch?v=p2Gf7YdUe5w

                      pustim sebi ovo i odmah letim u gym...

                      Comment


                      • #12
                        Re: Disciplina

                        to sine, daleko ćeš dogurati ako te taj cirkus motivira
                        Znoj štedi krv

                        Comment


                        • #13
                          Re: Disciplina

                          Originally posted by adnanm View Post
                          FUUUUAAAARK

                          i meni uvijek njegov video "digne" ako mi je mrsko trenirati ili kuhati piletinu


                          Originally posted by kingpin View Post
                          to sine, daleko ćeš dogurati ako te taj cirkus motivira
                          u mad brah ?

                          Comment


                          • #14
                            Re: Disciplina

                            znam da je malo mrtva teme,ali eto ako sta znaci decku koju ju je pokrenuo ja si ovo procitam svako jutro kad se probudim i prije nego legnem spavat(stoji mi veliko napisao na frizideru da se sjetim svega kad sam gladan i hocu ko zna sta jesti )

                            If you had to fight a fit guy like me over your girl,
                            I’d ravage your ass and take her.
                            YOU OKAY WITH THAT?

                            When your girl is out with her friends, she’s checkin’ me out,
                            because I’ve worked out to improve my appearance and it shows.
                            YOU OKAY WITH THAT?

                            People look at you and laugh.
                            People use you as a benchmark to change their own habits.
                            YOU OKAY WITH THAT?

                            Don’t be one of those assholes making pathetic recurring attempts to change their lifestyle. Don’t whine about it. You’ve got self-discipline and nothing else in this life.
                            You’ve got one try: to fail once is to fail every time.
                            In six months, you’ve either going to be a pathetic, guilt-ridden failure,
                            or a fucking tribute to human wil.
                            Your bitch of a mother-in-law will make comments like, “I can’t believe it…”
                            Your girl will get nervous about how much you can accomplish just by setting your mind to it and start asking you to tell her she’s good enough for you.
                            Assholes who taunted you will have nothing… nothing… to say.
                            You did something they either simply couldn’t even begin,
                            or tried to do and failed miserably.

                            AND THEN WHEN MY GIRL IS OUT WITH HER FRIENDS,
                            SHE’LL BE CHECKING YOU OUT, MOTHERFUCKER.

                            LET’S DO THIS.
                            This is your life and it’s ending one minute at a time

                            Comment


                            • #15
                              Re: Disciplina

                              Originally posted by adnanm View Post
                              Naravno bro ko ija,da nema njeg,nebi ni treniro vise. hahahha

                              Comment

                              Working...
                              X