Announcement

Collapse
No announcement yet.

salo oko struka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • salo oko struka

    poz
    sredio sam prehranu ne jedem vise kolace ,slatkise ,ne pijem gazirano i te gluposti
    treniram 3 puta dnevno ,sta mislite koliko ce mi trebati do vidljivih plocica ?

  • #2
    Re: salo oko struka

    Nisi nam nista vise naveo ali ako je tacno ovo sto pise na tvoje ime onda bi ti se trebale vec vidjet jer si malo mrsav. Nabaci masu pa je onda poslije furka vidjet plocice plocice nije nesto mocno imati ako nemas dovoljno kg.

    Comment


    • #3
      Re: salo oko struka

      ne,imam dosta sala na stomaku

      Comment


      • #4
        Re: salo oko struka

        Originally posted by aladin12345 View Post
        ne,imam dosta sala na stomaku
        Druze moj uzmi kasiku u ruke i deri nemoj samo plocice raditi. Znas onu plocice na mrsavom decku je isto ko sise na debeloj zeni.. Ako imas 77 kg na 1,84 nekako mi to djeluje malo... Ako krenes to salo micat zao mi da ne ispadnes kostur. No i ne mora zanciti kilaza zna da zavara. ALi nez sto se svi par godina mlađi od mene ubijaju za te plocice..

        Comment


        • #5
          Re: salo oko struka

          Originally posted by Viper View Post
          Druze moj uzmi kasiku u ruke i deri nemoj samo plocice raditi. Znas onu plocice na mrsavom decku je isto ko sise na debeloj zeni.. Ako imas 77 kg na 1,84 nekako mi to djeluje malo... Ako krenes to salo micat zao mi da ne ispadnes kostur. No i ne mora zanciti kilaza zna da zavara. ALi nez sto se svi par godina mlađi od mene ubijaju za te plocice..
          zato sto cure od 15 godina vole polocice haha

          Comment


          • #6
            Re: salo oko struka

            Originally posted by jozo13 View Post
            zato sto cure od 15 godina vole polocice haha
            promjeni ti malo psihu...sve dok budes opcenito gledao na tudja misljenja neovisno o ovim plocicama neces daleko dogurati..a i buraz ti si premrsav tako da posveti se dobijanju misicne mase
            If people are not laughing at your goals, your goals are too small!

            Comment


            • #7
              Re: salo oko struka

              Originally posted by jozo13 View Post
              zato sto cure od 15 godina vole polocice haha
              Nećeš daleko stići s takvim razmišljanjem...

              Comment


              • #8
                Re: salo oko struka

                ne citate vi ko pise, dva razlicita momka su odg
                ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

                "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

                Comment


                • #9
                  Re: salo oko struka

                  2013-08-01 09.47.56.jpg
                  evo slika nije istina da sam mrsav xd

                  Comment


                  • #10
                    Re: salo oko struka

                    Skinny fat . Ovako-mozes ici mrsat jos i ne sliciti na nista jer plocice neces imat ma koliko smrsao-bar ne neke vrijedne pogleda, razlog tome jer ti je misicna masa na minumumu (bar koliko se vidi s ove poluslike-bolje bi bilo da si slikao cijelo tijelo).
                    Pocni trenirati ali ne 3 puta dnevno kako si napisao (osim ako nisi potpomognut- a ni onda) nego 3-4 puta tjedno. Radi vjezbe za snagu i misicnu masu-u pocetku ces s malo srece gubiti salo ali i dobijati ponesto misica.
                    Prouci forum i pogledaj malo kako drugi stavljaju jelovnike i popise vjezbi pa tako napravi i ti pa cemo prokomentirati i eventualno te upozorit na greske jer s svojim prvim postom nisi doslovno nista rekao.
                    Ja bi ti osobno prijateljski predlozio da ides na laganu cistu masu-tj da treniras i jedes-s ovim salom koje imas bi vjeruj mi bio zadovoljan kad bi ispod toga imao koje kilo misica. Za iduce ljeto tragat za plocicama tek-sad se uhvatit željeza i žlice
                    MYPROTEIN

                    Comment


                    • #11
                      Re: salo oko struka

                      treniram kosarku ,imam trening 6 puta sedmicno + 5 puta idem sam u salu sutati ,basket svaku noc , i teretana

                      Comment


                      • #12
                        Re: salo oko struka

                        tako da ne mogu ici na neku masu jer moja visina je playmaker moram biti mrsav pokretljiv ,naravno salo me stopa stalno

                        Comment


                        • #13
                          Re: salo oko struka

                          tvoj najveci problem je pogleda na svijet oko sebe cini mi se- NHF
                          Ne brini, zbog par kg misica koje bi mooooozdaa mogao dobit ti neces postat niti tromiji niti manje eksplozivan-bas naprotiv.
                          MYPROTEIN

                          Comment


                          • #14
                            Re: salo oko struka

                            gle ja ne mogu raditi nikakav hit ili cardio ili tako te bb stvari ,imam 6 puta trening sedmicno idem u teretanu (split 5 dana) ,sutam preko 300 suteva na dan,trcim svaku noc da bi dobio na kondiciji ojacao noge itd.. Eh sredio sam prehranu odustao sam od svega sto steti tijelu i poceo trenirati + subotom nedeljom radim trbusnjake .Sad je pitanje koliko bi trebalo da se misici zamjene salo

                            Comment


                            • #15
                              Re: salo oko struka

                              Originally posted by aladin12345 View Post
                              gle ja ne mogu raditi nikakav hit ili cardio ili tako te bb stvari ,imam 6 puta trening sedmicno idem u teretanu (split 5 dana) ,sutam preko 300 suteva na dan,trcim svaku noc da bi dobio na kondiciji ojacao noge itd.. Eh sredio sam prehranu odustao sam od svega sto steti tijelu i poceo trenirati + subotom nedeljom radim trbusnjake .Sad je pitanje koliko bi trebalo da se misici zamjene salo
                              Misici ne mogu zamjeniti salo tj ne moze se salo pretvoriti u misic ,moras prvo skinuti salo pa izgraditi misice ili nabiti jos mase pa skinuti salo pa ce ti ostati misici ..

                              Comment

                              Working...
                              X