Announcement

Collapse
No announcement yet.

ribek - pomoć oko jelovnika za mršavljenje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ribek - pomoć oko jelovnika za mršavljenje

    Evo zamolio bi nekoga da samnom napravi jelovnik:
    dorucak :10h:100gr zobenih i mlijeko
    meduobrok :12: neznam
    rucak :2iletina,mahune,meso,riža,jaja,sendvic s pilecim il purecim prsima,riba,nešto od toga
    vecera:5:250 gr posnog sira,nekad bi malo oraha,il nekih sjemenki stavio u posni

    Mogu još jabuku između ručka i večere pojest,e sad koliko bi to otprilike kalorija bilo,i u ručku trebam pojest šnitu kruha,jer nemogu bez njega,jel valja ovaj jelovnik,da smršavim treba mi od 1800-2100kalorija,kolko bi bilo otprilike u ovom jelovniku,i ako nešto nije uredu,da izbacite il dodate u jelovnik

  • #2
    Re: Pomoć oko jelovnika

    http://www.myfitnesspal.com/

    http://www.building-body.com/tablicn...sti-hrane.html

    evo, pa računaj si, prvi link je super za ovakve stvari

    u doručku fali proteina
    međuobrok možeš jaja
    ručak može proć
    večera može proć

    al je to malo obroka, malo hrane

    ubaci još 2-3 obroka, proteina oko 2 po kg težine, masti digni na oko 70, a ostalo uh po volji, a onda smanjuj postepeno
    The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

    Fak me, right?

    Comment


    • #3
      Re: Pomoć oko jelovnika

      dorucak :10h: 150gr zobenih i pola l mlijeka
      meduobrok :12: 2 jaja,il riba
      rucak :2: piletina,mahune,meso,riža,jaja,sendvic s pilecim il purecim prsima,riba,nešto od toga
      međuobrok jabuka
      vecera :5: 250 gr posnog sira,nekad bi malo oraha,il nekih sjemenki stavio u posni,i da još nešto pitam,jel bolje da si kupim proteine il uplatim teretanu,ja rađe nebi ništa,jer proteini mi netrebaju,a do teretane mi treba sat i pol sa busom,tolko nazad,pa izgubim volju,a doma imam utege,i sve što mi treba mogu si doma izradit,i hvala na pomoći

      Comment


      • #4
        Re: Pomoć oko jelovnika

        http://www.building-body.com/forum/f...BEno-i-osnovno

        http://www.building-body.com/forum/f...po%C4%8Detnici

        evo čitaj, po redu...


        pitaš jel bolje, pa onda kažeš da ti nebi ništa, onda nemoj
        ako možeš kvalitetno odradit trening doma, onda vježbaj doma

        ako misliš da možeš unijeti dovoljno proteina kroz prehranu, i da ti ne treba whey, onda nemoj


        i ovo "kupit proteine", valjda misliš na whey, jer proteine kupiš kad kupiš piletinu
        The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

        Fak me, right?

        Comment


        • #5
          Re: Pomoć oko jelovnika

          Originally posted by ribek View Post
          dorucak :10h: 150gr zobenih i pola l mlijeka
          meduobrok :12: 2 jaja,il riba
          rucak :2: piletina,mahune,meso,riža,jaja,sendvic s pilecim il purecim prsima,riba,nešto od toga
          međuobrok jabuka
          vecera :5: 250 gr posnog sira,nekad bi malo oraha,il nekih sjemenki stavio u posni,i da još nešto pitam,jel bolje da si kupim proteine il uplatim teretanu,ja rađe nebi ništa,jer proteini mi netrebaju,a do teretane mi treba sat i pol sa busom,tolko nazad,pa izgubim volju,a doma imam utege,i sve što mi treba mogu si doma izradit,i hvala na pomoći
          U prvom obroku moras imati proteine anjbolje za to su jaja ako nemas whey. 2 jaja je malo za jedan obrok. Nikakv obrok nije jabuka, ja bi je ubacio uzmedju medju obroka i obroka hehe

          Comment


          • #6
            Re: Pomoć oko jelovnika

            znam da jebuka nije nikakav obrok,al neznam šta ubacim,i kolko da smršavim,neću ja previše trenirat,tak da mi netreba ni previše proteina,ajmo reć 1 sat dnevno ću trenirat,samo si još trebam plan treninga napravit

            Comment


            • #7
              Re: Pomoć oko jelovnika

              Originally posted by ribek View Post
              znam da jebuka nije nikakav obrok,al neznam šta ubacim,i kolko da smršavim,neću ja previše trenirat,tak da mi netreba ni previše proteina,ajmo reć 1 sat dnevno ću trenirat,samo si još trebam plan treninga napravit
              Cuj necu ja previse trenirati... odma uzmete stav pickice ako mislite da je tesko... Ja treniram po 40 min pa uzimam minumum 200grama dnevno. Ako neces rezltate nemoj unosit dovoljno proteina ako hoces onda unosi tako stvari stoje. Ako ides na defku onda bas moras gomilu proteina da ne bi usao u katabolizam prije vremena pozz

              Comment


              • #8
                Re: Pomoć oko jelovnika

                s intenzitetom i trajanjem treninga puno vise veze ima unos UH

                unos P vise zavisi od tjelesne tezine....
                A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                * SHUT UP AND SQUAT *

                Comment


                • #9
                  Početak zdravog života

                  Ovako,od jučer sam na dijeti,čito sam forum i tako to,i vidio sam kolko ljudi su postigli što su htjeli,pa ću pokušat i ja,pao sam u bed čim sam vidio u 2 tjedna sam sa 110 kg došo na 112,sad ak treba neću ništa jest samo da skinem te kile,proučavo sam prehrane na forumu,i imam jedno pitanje,jel se može smršavit ako radim sve kao i prije samo umjesto npr kruha pojedem posni sir il jaja,sad mi je na početku bitna prehrana,nezz kako ću vježbat po zimi da smršavim,al neka bar prehranu sredim do proljeća,e onda brzo hodanje,vožnja bajka i trčanje stiže,a sad po zimi mogu samo sklekove,čučnjeve,dizanje utega itd što mogu doma radit,pa ako imate koji prijedlog,savjet recite,i kritike i sve...

                  Comment


                  • #10
                    Re: Početak zdravog života

                    Odmah u teretanu, ubaci tu i tamo koji kardio. Tri puta sedmično će ti biti dovoljno neki full body tipa ovog LINK, radi A,B,A,B sa pauzama po dan između.

                    Sa onakvim pristupom prehrani nećeš puno spotići moraš znati koliko kalorija tačno unosiš, koliko UH, p, masti. Vaga je tu dobar prijatelj, imaš dosta online stranica za praćenje ishrane pa je to barem lako izvažeš uneseš i ne moraš ništa sam računati.

                    Kreni sa npr 2500 kcal pa sedmično smanjuj po 100 dok ne dođeš npr na. 2000 pa drži neko vrijeme, pa ako stane smanji. Nakon 2-3 mjeseca opet diži po 100 kalorija do 2.5k pa opet isto ponovi. Ima će tu dosta posla ali da kraju se isplati.

                    Probaj masti držati oko 70g, p oko 160-200 a uh korigiraš prema broju kalorija.

                    I google je tvoj dobar prijatelj

                    Comment


                    • #11
                      Re: ribek - pomoć oko jelovnika za mršavljenje

                      znam da ima puno posla,al dosad sam uživo u hrani,a odsad ću u tijelu,2500kalorija mi je puno,ja sam odma sa 2000 počeo,i puno se bolje osječam,nisam gladan do navečer,onda nemogu spavat,ovo ono,al proći će,skužio sam da imam više mišića,nego što sam očekivo,i nadam se da ću uskoro maknut salo sa njih,sad mi je u planu sa prehranom mršavit,a onda kasnije ću ubacit aktivnost,

                      Comment


                      • #12
                        Re: ribek - pomoć oko jelovnika za mršavljenje

                        Nema definicije bez treninga...
                        Wenn schon, denn schon!

                        Comment


                        • #13
                          Re: ribek - pomoć oko jelovnika za mršavljenje

                          ja sam napiso,trenirat ću ja,sve što mogu sa svojom težinom,par kila utega i klupicom,al neću trenirat baš vježbe s kojima se mršavi,a sa prehranom se može do jednog dijela smršavit,a to će bit dosta do 3-4 mjeseca,e onda nastavim jest kolko sam do tada,samo aktivnost povećam

                          Comment

                          Working...
                          X