Announcement

Collapse
No announcement yet.

Je li dobro da imam trening sa utezima 50min i nakon toga vožnja bicikla 30 min da skinem salo?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Je li dobro da imam trening sa utezima 50min i nakon toga vožnja bicikla 30 min da skinem salo?

    Evo vec neko vrijeme se mucmi sa malo sala na stomaku,zadnjici i butinama.
    I odlucio da ce da bude sad sa njima kraj.
    Cilj je to salo izgubiti.
    Dali je dobro da imam sa utezima trening 50min i nakon toga voznja bicikla(pravog) 30 min da skinem salo?
    I nakon toga neki sejk da napravim?

  • #2
    Re: Cilj mi je izgubiti salo

    Apsolutno DA !
    Wenn schon, denn schon!

    Comment


    • #3
      Re: Cilj mi je izgubiti salo

      Ok,a Dali smijem napraviti seek izmedju utega i bicikla ili odmah posle utega na biciklo bez konzumiranja icega?

      Comment


      • #4
        Re: Cilj mi je izgubiti salo

        poslje bicikla shake ... onda ce ti tijelo uzimat energiju iz sala što ti je i cilj ..

        Comment


        • #5
          Re: Cilj mi je izgubiti salo

          Koliko minuta poslije da popijem sejk?
          Odmah ili nakon par minuta?

          Comment


          • #6
            Re: Cilj mi je izgubiti salo

            Sad si već skoro dvije godine na forumu i otvorio si nekoliko sličnih tema. Volja potrebna za proučavanje i prelistavanje foruma u potrazi za informacijama je vrlo mala u usporedbi s voljom koja je potrebna da bi to što si s foruma naučio proveo u djelo. A ti ni ovo prvo nisi u stanju napraviti.
            Dajem ti dobronamjeran savjet jer te očito to salo smeta duže vremena. Nemoj raditi stvari polovično. "Teretana i bicikl nakon teretane" ti neće donijeti željene rezultate. Trebaš imati složen program vježbanja i program prehrane. Imaš dvije opcije, konačno sve pošteno proučiti i složiti na papiru ili platiti nekoga da ti to složi za tebe. Mogu ti i preporučiti nekoga ako želiš.
            Originally posted by magarac
            pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
            dzaba mu sve

            Comment


            • #7
              Re: Cilj mi je izgubiti salo

              Ok,hvala.
              Puno sam citao ali nikako da se snadjem,jednostavno na nekim drugim sajtovima pisu drugacije informacije pa nikako da se snadjem.

              Comment

              Working...
              X