Announcement

Collapse
No announcement yet.

Skidanje masnih naslaga uz stvaranje misicnih

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Skidanje masnih naslaga uz stvaranje misicnih

    Prije svega pozdrav.

    Pretraživao sam razne stranice vezane za bodybuilding i ova mi se po svemu sudeći čini najboljom i najkompetentnijom.

    No dosta vise o vama, pricajmo malo o meni

    Nedavno sam krenuo u teretanu jer sam čvrsto odlučio da popravim situaciju kada je moje tijelo u pitanju.
    Sto se tice programa treninga i samo ishrane, dovoljno sam se informisao pa vas sada neću gnjaviti tim pitanjima.

    Naime, imam 25 godina i totalno lošu i neproporcionalnu građu. Mada se to uz odjeću ne vidi (tada izgledam savrsen ), ali realna slika mog tijela je loša.

    Visok sam oko 176 i težak 75 kg. Problem je sljedeći. Imam popriličo stomaka, salo mogu uhvatiti šakom i u licu sam poprilično bucmast (imam ono odvratno salo ispod brade), a ostatak tijela mrsav. Cudno znam. U glavnom da sumiram, ramena, ruke i noge mrsavi a stomak i glava (lice) debeli. Stvar je u tome sto sam uvijek bio mrsav i sitan a zadnji par godina sam bio u dugoj vezi i samo sam ljencario i jeo smeće od hrane od čega sam se udebljao samo u stomaku i licu.

    Sada ja tražim neku kombinaciju u smislu da nabijam masu u čitavom tijelu izuzev stomaka i lica, tj. da u tom segmentu mršam. Znam da je to ne baš izvodljiva kombinacija, ali vjerovatno postoji rješenje.

    Čitajući uvidio sam da svi hvale Animal Cut kao najbolje sredstvo za skidanje masnih naslaga. Ako se odlučim tome i ako budem to pio uz kombinaciju kardio vježbi svaki drugi dan (jer jedan dan planiram teretanu a drugi kardio - a i nemam baš vremena jer radim) hoce li to biti dobra kombinacija tj. hocu li mrsati samo tamo gdje imam masnih naslaga ili i čitavom tijelu, tj. ruke i noge. Ima li smisla piti to i raditi kardio, a ujedno ići i u teretanu i hraniti se malo jače ali sa zdravijom hranom (proteini, ugljiko hidrati...)?

    Znam da sam malo zakomplikovao sa ovim pitanjima, ali moja je situacija takva da želim da se riješim sala na mom tijelu, ali ne i da skroz smršam i budem još manji. Zbog toga sam mislio trenirati u teretani i nabijati mišićnu masu, i ujedno se rjesavati masnih naslaga.

    Je li ovo izvodljivo ovako ili moram nešto drugo probati?

    Unaprijed hvala na odgovoru.

    Pozz...

  • #2
    Re: Skidanje masnih naslaga uz stvaranje misicnih

    Prijatelju ukratko: jedan dan utezi, drugi dan kardio i popraviti prehranu i za par mjeseci ćeš vidjeti prve rezultate.
    Sve o tome imaš na portalu i forumu.
    Sretno...

    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Re: Skidanje masnih naslaga uz stvaranje misicnih

      Originally posted by kelly
      Prijatelju ukratko: jedan dan utezi, drugi dan kardio i popraviti prehranu i za par mjeseci ćeš vidjeti prve rezultate.
      Sve o tome imaš na portalu i forumu.
      Sretno...

      upravo to...kelly ti je dao savršen savijet, amo se još malo informiraj kako i kada...?!
      IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

      Comment


      • #4
        Re: Skidanje masnih naslaga uz stvaranje misicnih

        Evo jedan odličan program za tebe:

        http://www.building-body.com/Ljetni_kamp_Waterbury.html

        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #5
          Re: Skidanje masnih naslaga uz stvaranje misicnih

          Hvala puno na tome.

          Comment

          Working...
          X