Announcement

Collapse
No announcement yet.

Htio bi skinuti salo oko struka. Visok sam 176cm, 75kg. Vježbam i pokušavam pravilno jesti.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Htio bi skinuti salo oko struka. Visok sam 176cm, 75kg. Vježbam i pokušavam pravilno jesti.

    Pozdrav ljudi! Htio bi skinuti salo oko struka.. inače imam 75kg, visok 176cm.. Počeo sam prije nekih tri tjedna svaki dan trčati, vozim sobni bicikl, itd.. Iz prehrane sam skroz izbacio kruh, ne jedem poslje 18h.. Pa ako slučajno netko iskusniji ima neki savjet za dati kako bi to efikasnije riješavao, što se tiče prehrane, treninga, bilo što.. Svaki savjet je dobro došao. Hvala unaprijed!

  • #2
    Re: Salo oko struka

    Ne mozes gubit salo ciljano sa nekog mjesta. Dosta puta bas salo oko struka zadnje ide ca.
    Budi 500kcal u deficitu, idi u teretanu i prati napredak
    I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

    Comment


    • #3
      Re: Htio bi skinuti salo oko struka. Visok sam 176cm, 75kg. Vježbam i pokušavam pravilno jesti.

      Originally posted by The_bonafide View Post
      ne jedem poslje 18h..
      Najveća greška!

      Comment


      • #4
        Re: Htio bi skinuti salo oko struka. Visok sam 176cm, 75kg. Vježbam i pokušavam pravilno jesti.

        Skidas salo a imas 75kg? nabi jos 10 KVALITETNIH kila gore pa mozemo pricat o definiciji.
        Wenn schon, denn schon!

        Comment


        • #5
          Re: Htio bi skinuti salo oko struka. Visok sam 176cm, 75kg. Vježbam i pokušavam pravilno jesti.

          preskakanje obroka je najveća i najčešća greška.potrebno je jesti više manjih obroka bogatih proteinima.to se odnosi i na vrijeme nakon 18 samo što tad izbacuješ UH.jako je puno govora o tome,kako na ovom forumu,tako i drugdje.i još uvijek ima onih koji se hvale da ne doručkuju,ne jedu poslije 18 itd..

          Comment


          • #6
            Re: Htio bi skinuti salo oko struka. Visok sam 176cm, 75kg. Vježbam i pokušavam pravilno jesti.

            Vidi koliko koja namirnica ima kcal- vidi koliko trosis i budi u blagom deficitu. Jedi do spavanja a ne do 18h jer tad idu mišići a ne salo. ALi ako hoces moje misljenje idi do 90-95 kg pa onda na defku.

            Comment


            • #7
              Re: Htio bi skinuti salo oko struka. Visok sam 176cm, 75kg. Vježbam i pokušavam pravilno jesti.

              ako hoces skinuti salo samo oko trbuha onda je liposukcija jedino rjesenje.

              Comment

              Working...
              X