Announcement

Collapse
No announcement yet.

CroKick - Cilj mi je otopiti salo i učvrstiti tijelo. Prehrana i trening - što poboljšati?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • CroKick - Cilj mi je otopiti salo i učvrstiti tijelo. Prehrana i trening - što poboljšati?

    Nakon niza godina pizze (na koju sam bio posebno slab), brze hrane, coca cole i ostalih gaziranih sranja, sendvica i gableca od pola kruha, pocetkom ove godine sam sredio prehranu i skinuo 20kg i tako sa 116 pao na 96 (180 visine, 27 godina). U to vrijeme sam izbacio sve, a fokus stavio na zelenu salatu (sa maslinovim uljem i octom) i piletinu koju sam svaki dan jeo.

    Prije mjesec i nesto sitno sam krenuo u teretanu i poceo raditi na sebi, usput citajuci ovaj portal/forum.

    Pregledao sam niz programa i vjezbi i nekako zakljucio da mi za pocetak nekakav osnovni kruzni trening najvise odgovara, da se uopce pokrenem i sjetim se vjezbanja.

    Prehrana mi se bazira na UH ujutro (tjestenina) + tuna ili jaja, ponekad i oboje. Sat do sat i pol nakon toga slijedi teretana di sam obicno sat do sat i pol.

    Vjezbe su velim kruzne za sve grupe misica za pocetak + cardio na kraju od 40minuta uz pracenje otkucaja do max 135.

    Nakon toga roknem proteine i obrok koji obicno bude piletina i zelena salata, uglavnom kombinacija P+UH. Isto tako vidio sam da masti netreba izbjegavati pa salata bude s maslinovim uljem. Nadje se i limuna i cesnjaka u prahu po piletini. Ako nije piletina onda je tuna il sardina.

    Navecer jedem posni sir + maslinovo ulje i recimo cesnjak opet il samo sir i tuna.

    Cilj mi je topiti salo (kojeg je ostalo jos podosta) i ucvrstiti tijelo, a primijetio sam i povecanje misicne mase.


    Eto...to je to ukratko, neznam dal sam dovoljno detaljan...pitanje je opcenito, sto poboljsati? Gledao sam program da svaki dan radim samo jednu grupu il jednu manju i jednu vecu al kao za pocetnike je ok ovo kaj radim...

    Savjeti?

    Unaprijed hvala

  • #2
    Re: CroKick - Cilj mi je otopiti salo i učvrstiti tijelo. Prehrana i trening - što poboljšati?

    Nitko nista?

    Nije vrag da sam sve pogodio

    Comment


    • #3
      Re: CroKick - Cilj mi je otopiti salo i učvrstiti tijelo. Prehrana i trening - što poboljšati?

      Ma brate samo treniraj pazi kako se hranis i to je to..

      Comment


      • #4
        Re: CroKick - Cilj mi je otopiti salo i učvrstiti tijelo. Prehrana i trening - što poboljšati?

        Ovako okvirno, to je vise manje to.

        Kako budes napredova, postavljat ces konkretnija pitanja i tu cemo vjerojatno bit od vece pomoci.

        Comment


        • #5
          Re: CroKick - Cilj mi je otopiti salo i učvrstiti tijelo. Prehrana i trening - što poboljšati?

          proteine u svakom obroku, a UH oko treninga. meni tako odgovara

          Comment


          • #6
            Re: CroKick - Cilj mi je otopiti salo i učvrstiti tijelo. Prehrana i trening - što poboljšati?

            Evo malo mene...

            work in progres al nek ostane tu, ak ce sve po planu bit ce dobra transformacija, znaci krenuo sa 116



            lijevo je 8. mjesec (2013) cca 100-101kg, desno je 12. mjesec (2013) 97kg

            funnyj.jpg body1.jpg

            Comment

            Working...
            X