Announcement

Collapse
No announcement yet.

Procjena bf-a, savjeti za daljne skidanje masti?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Procjena bf-a, savjeti za daljne skidanje masti?

    ja sam cheat meal imao nakon 90 dana (tako nekako) kad sam skidao kile, tako da ti ja bas i nisam neki primjer

    Comment


    • #17
      Re: Procjena bf-a, savjeti za daljne skidanje masti?

      tek si krenuo sa defkom, a već razmišljaš o nekom cheat mealu? i kako će ti on pomoć uopće? možda misliš na dan punjenja, al ni to ti ne treba još, jer si tek krenuo sa deficitom

      koji je smisao procjene bf? pa ne zanima te sadašnje stanje, nego krajnje i izgled do kojeg želiš ić

      hoće li ti trebat rigorozna dijeta? ne zavisi o početnom stanju, nego o stanju kojeg želiš na kraju. morat ćeš se potrudit, al nešto posebno rigorozno mislim da ti neće trebati

      sredit prehranu, makronutrijenete korigirati, pratiti stanje
      The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

      Fak me, right?

      Comment


      • #18
        Re: Procjena bf-a, savjeti za daljne skidanje masti?

        Originally posted by domagoj View Post
        tek si krenuo sa defkom, a već razmišljaš o nekom cheat mealu? i kako će ti on pomoć uopće? možda misliš na dan punjenja, al ni to ti ne treba još, jer si tek krenuo sa deficitom

        koji je smisao procjene bf? pa ne zanima te sadašnje stanje, nego krajnje i izgled do kojeg želiš ić

        hoće li ti trebat rigorozna dijeta? ne zavisi o početnom stanju, nego o stanju kojeg želiš na kraju. morat ćeš se potrudit, al nešto posebno rigorozno mislim da ti neće trebati

        sredit prehranu, makronutrijenete korigirati, pratiti stanje

        Mislio sam tako nesto u smislu punjenja kako bi ubrzao metabolizam jer znam da ga deficit usporava. Ali ako nece trebat onda ok necemo ga radit.

        Za bf me cisto zanimalo da vidim gdje sam sad otprilike. Cisto informativno. Krajnji izgled je nadam se na 10%

        Htio bi doci do tako 10-12% znaci 6-8% dolje.

        Sredeno! Omjer 40|40|20 zasad pratim stanje pa cemo vidjet dalje.

        Comment


        • #19
          Re: Procjena bf-a, savjeti za daljne skidanje masti?

          Originally posted by v1994 View Post
          Mislio sam da je bar 20

          cheat meal je OK 1 u 2 tjedna ali cilj je posložiti meni tako da nikad nisi gladan i da o njemu niti ne razmišljaš.
          zastoj metabolizma dođe tek nakon nekoliko mjeseci dijete. Pošto ti imaš dosta realne ciljeve ostvarive u par mjeseci ne bi trebalo doči do toga.
          Znoj štedi krv

          Comment


          • #20
            Re: Procjena bf-a, savjeti za daljne skidanje masti?

            Pa nije da sam gladan nego nekako da razbijem tu monotoniju. Ali da mogu bez njega-mogu.

            Par mjeseci? Koliko bi bila okvirna brojka buduci da imam dosta fizicke aktivnosti sa dnevnim unosom od 2000 kcal sto je cca 500 kcal deficita?

            Comment


            • #21
              Re: Procjena bf-a, savjeti za daljne skidanje masti?

              Unosis 2000kcal dnevno, ali se ne mozes odrec majoneze.

              Ukratko da ti odma kazem, nemoj se nadati nekim rezultatima dok ne izbacis slicne gluposti koje svakodnevno jedes. Takodjer fantaziras i razmisljas sto ces jesti za cheat meal umjesto da se posvetis pravim stvarima.
              I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
              ----------------------------------------------------------------
              Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

              Comment


              • #22
                Re: Procjena bf-a, savjeti za daljne skidanje masti?

                Originally posted by Premium.Better View Post
                Unosis 2000kcal dnevno, ali se ne mozes odrec majoneze.

                Ukratko da ti odma kazem, nemoj se nadati nekim rezultatima dok ne izbacis slicne gluposti koje svakodnevno jedes. Takodjer fantaziras i razmisljas sto ces jesti za cheat meal umjesto da se posvetis pravim stvarima.

                Ne razumijem ovo sa majonezom? Majonezu ne jedem nikada.

                Pon,sri i petak jedem sljedece

                1.Dorucak 2 kuhana jaja sa dvije snite interalnog tosta

                2.Prije treninga znam pojest bananu i 100 grama piletine ili puretine ( to je u slucaju da sam radio ujutro pa prije treninga. Ukoliko ne radim ujutro dorucak mi je obrok prije treninga jer uvijek rano treninram. )

                3.Nakon treninga pmw whey i banana.

                4.Sat vremena nakon pmwa jedem rucak nemogu utjecat na njegov sadrzaj ali uklapa se uvijek u kalorije i vise manje je svaki put P+UH i nije nesto nezdravo. Dok je petkom uvijek riba i blitva na meniju.

                5.Iduci obrok mi je 100 grama srdela sa salicom graska.

                6. Obrok je jos 100 grama srdela

                I 7. 250 grama posnog. Nekad spojim 6 i 7 obrok. Moram napomenut da se nista od hrane ne soli ne zasladuje niti radi na ikakvom ulju. Do nedavno sam stavljo malo maslinovog ali i to sam izbacio. Eventualno bude stavljeno malo vegete.


                Utorkom, cetvrtkom, subotom i nedjeljom jedem sljedece:

                1.Dorucak salica zobenih u 2 dcl zelenog caja + nekad dva jaja kuhana

                2. PMW whey+banana

                3. Sat nakon treninga takoder rucak vrijedi kao i uvijek uklapa se u kalorije

                4.iduci obrok je 100 grama piletine sa salicom mahuna.

                5. Obrok 100 grama piletine

                6. Obrok 250 grama posnog.

                Nekad znam pojest grcki jogurt. Naravno nije sve ovako strikno neki dan sam napravio proteinsku salatu pa to podijelio kroz dan. Ali drzim se ovoga. Nekad se zna desit kao recimo danas da radim ujutro a u ducanu nema gotovog mesa. ( pohano ne jedem ) pa uzmem sendvic 50 grama salame od pilecih prsa sa nekih pecivom sa sjemenkama.

                Eto sad bi volio cut sta maknut sta ubacit i sta nevalja.

                Comment


                • #23
                  Re: Procjena bf-a, savjeti za daljne skidanje masti?

                  Ti trenutno imas totalno razlicito razmisljanje u glavi i ja uopce necu pokusavat trudit se to mijenjat ovako preko monitora.

                  Tebi treba misicne mase. Da, imas nesto masnih naslaga i tebi to izgleda puno, ali samo zato jer imas malo misicne mase. Sve se moze vidjet na slici koju si gore postavio. Nastavis s definicijom, ajmo reci izgubis nesto masnih naslaga i onda ces izgledat kao stapic.

                  Kao pocetnik imao bi fantasticne rezultate, cak mozes dobijat misicnu masu i gubit masne naslage u isto vrijeme.
                  I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                  ----------------------------------------------------------------
                  Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                  Comment


                  • #24
                    Re: Procjena bf-a, savjeti za daljne skidanje masti?

                    Originally posted by Premium.Better View Post
                    Ti trenutno imas totalno razlicito razmisljanje u glavi i ja uopce necu pokusavat trudit se to mijenjat ovako preko monitora.

                    Tebi treba misicne mase. Da, imas nesto masnih naslaga i tebi to izgleda puno, ali samo zato jer imas malo misicne mase. Sve se moze vidjet na slici koju si gore postavio. Nastavis s definicijom, ajmo reci izgubis nesto masnih naslaga i onda ces izgledat kao stapic.

                    Kao pocetnik imao bi fantasticne rezultate, cak mozes dobijat misicnu masu i gubit masne naslage u isto vrijeme.
                    Pa ja sam zato dosao ovdje sa idejom da mi se kaze sta i kako dalje napisao sam taj svoj problem. Dobio sam te ponude i u roku 5,6 tjedana bi morao skinut salo sa sebe na bilo koji nacin.

                    Comment


                    • #25
                      Re: Procjena bf-a, savjeti za daljne skidanje masti?

                      http://tinypic.com/r/1yn6lf/8


                      S ovoga sam kretao na defku slika stara nekih 14 dana

                      Comment

                      Working...
                      X