Announcement

Collapse
No announcement yet.

Cure/žene na keto dijeti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cure/žene na keto dijeti

    Ostalo mi je još nešto masnoća za skinuti, pa sam se nakon prehrane s niskim UH, odlučila prebaciti na keto dijetu. Danas mi je peti dan, još uvijek se borim sa simptomima ketoze
    Molila bih cure/žene koje su provodile ovu dijetu da podijele svoja iskustva. Prvenstveno me zanimaju posljedice, tj. dolazi li do hormonalnog disbalansa?

  • #2
    Re: Cure/žene na keto dijeti

    Originally posted by Pumpkin View Post
    Ostalo mi je još nešto masnoća za skinuti, pa sam se nakon prehrane s niskim UH, odlučila prebaciti na keto dijetu. Danas mi je peti dan, još uvijek se borim sa simptomima ketoze
    Molila bih cure/žene koje su provodile ovu dijetu da podijele svoja iskustva. Prvenstveno me zanimaju posljedice, tj. dolazi li do hormonalnog disbalansa?
    Pozdrav..

    Nema baš puno žena na forumu, pa nećeš skupiti baš puno tuđih iskustava..

    Osobno nisam provodila i ne planiram jer bez UH imam razne probleme..a što se tiče hormonalnog disbalansa, ovisi do kojeg bf-a ćeš ići, koristiš li suplemente, itd. Uglavnom, čini mi se da baš i nisi proučila ovo, pa ako se bojiš posljedica (kojih mora biti, kao i na ostalim dijetama), pronađi još informacija pa se onda upusti u tako nešto i to uopće ako..


    P.S. Ima još metoda za topljenje tih posljednjih ostataka sala, pa ako ih nisi sve iskoristila, zašto si se odlučila za keto?
    Last edited by gavranka; 17-05-14, 17:24.
    Simplify.

    There are no shortcuts to any place worth going.

    ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
    HARDER.


    Comment

    Working...
    X