Announcement

Collapse
No announcement yet.

Napuhavanje nakon defke

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Napuhavanje nakon defke

    Prije sam vec pisao o svom problemu da sam napuhnut. Savjet je bio da idem na defku koju sam svakako planirao napraviti. Bio sam na defki 4 tjedna i struk mi se smanjio 10cm, al sala je malo ostalo, ugl. ja sam bio zadovoljan. Htio sam dalje krenut na masu jer mi fali mesa, ali od mog ravnog trbuha sam u 2 tjedna mase dobio opet nekoliko cm u struku (NE MASTI) i opet se počinjem napuhavat. Trbuh je baš napuhnut i vidi se da je kao napnut prema van. Npr. neki ljudi koji imaju 5-6% veci bf od mene imaju ravan trbuh, a ja na nekih 12% mi iskače van. Sigurno nije od sala jer ga imam malo. Neko je imao slična iskustva?

  • #2
    Re: Napuhavanje nakon defke

    Originally posted by arny45 View Post
    Prije sam vec pisao o svom problemu da sam napuhnut. Savjet je bio da idem na defku koju sam svakako planirao napraviti. Bio sam na defki 4 tjedna i struk mi se smanjio 10cm, al sala je malo ostalo, ugl. ja sam bio zadovoljan. Htio sam dalje krenut na masu jer mi fali mesa, ali od mog ravnog trbuha sam u 2 tjedna mase dobio opet nekoliko cm u struku (NE MASTI) i opet se počinjem napuhavat. Trbuh je baš napuhnut i vidi se da je kao napnut prema van. Npr. neki ljudi koji imaju 5-6% veci bf od mene imaju ravan trbuh, a ja na nekih 12% mi iskače van. Sigurno nije od sala jer ga imam malo. Neko je imao slična iskustva?
    1. Zadrzavas puno vode (pij vise vode, smanji sol...)
    2. Mozda ti neka hrana smeta, cest slucaj je kod zobenih...
    3. visok bf
    I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

    Comment


    • #3
      Re: Napuhavanje nakon defke

      Originally posted by Rijeka87 View Post
      1. Zadrzavas puno vode (pij vise vode, smanji sol...)
      2. Mozda ti neka hrana smeta, cest slucaj je kod zobenih...
      3. visok bf
      4. genetika je moćna stvar

      Comment


      • #4
        Re: Napuhavanje nakon defke

        Originally posted by Rijeka87 View Post
        1. Zadrzavas puno vode (pij vise vode, smanji sol...)
        2. Mozda ti neka hrana smeta, cest slucaj je kod zobenih...
        3. visok bf
        zobene ne jedem jer mi smetaju i sigurno nije zbog bfa jer imam pol cm masti po trbuhu niš previše.

        e sad i ja sam mislio da je voda, al ne vidim razlog jer vode pijem dovoljno, a sol koristim minimalno ili ju uopće ne koristim.

        prije kad nisam trenirao sam jeo sve i nikad nebi imao s tim problem, samo sad kad sam na masi.

        Comment


        • #5
          Re: Napuhavanje nakon defke

          mozda gluten...probaj par dana bez glutena

          Comment


          • #6
            Re: Napuhavanje nakon defke

            Probaj jesti vise vlakana ili kupi indijski trputac a ima ga i u apotekama u obliku psilium tableta. Druga opcija odi doktoru i nek ti propise tablete koje ti sprecavaju zadrzavanje plinova u crjevima sto je cest slucaj neznam kako se zovu pio ih davno nekad.

            Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
            "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

            Comment

            Working...
            X