Announcement

Collapse
No announcement yet.

Defka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Defka

    Ovako neki me možda znate a neki ne, na ovome forumu sam skoro jednu godinu, pred godinu dana imao sam skoro 90 kg , kako sam sredio prehranu i počeo trenirati pokazali su se rezultati, no sad sam 82 kilograma i nikako da skinem salo meni ne smetaju kilogrami več salo želim biti definiran, prehranu nemam baš sređenu ali pazim da neunosim više od 3000 kalorija na dan,pijem zeleni čaj,junk food sam izbacio,nepotrebne grickalice itd. i sad napravio sam deficit kalorija i to več održavam 1 mj ali nema pomaka negubim salo. Oču se riješit sala jer mišiča imam ''dovoljno'' (zadovoljan sam zasada s onime što imam), unosim na dan bar 100 g proteina. Daj te mi pomozite oko defke jer če me izluditi.

  • #2
    Re: Defka

    ne znam koliki ti je tdee ali ako ti je npr 3200 i ti spustiš na 3000 to će djelovati neko vrijeme, zatim ćeš opet morati spustiti ili uvesti novu promjenu.
    povećaj proteine iznad 100, pročitaj malo o dijetama, hvala Bogu na forumu sve piše.
    "prehranu nemam baš sređenu" šta očekuješ na forumu, da ti ljudi kažu-"sredi je" xD
    također pročitaj malo o pisanju ć i č jer neke elementarni stvari poput ČU će ti trebati u životu
    p.s. dan kad sam se odlučio baviti bb je dan kad sam postao vječno malen, stoga ne trabunjaj da imaš dovoljno mišića, toga nikad nije dosta, shvatit ćeš to kad smršaviš.
    nadam se da sam pomogao

    Comment


    • #3
      Re: Defka

      Povećaj unos proteina i masti i smanji unos ugljikohidrata,tako ja low carb diet i ide po malo.
      Your future is created
      by what you do today,
      not tomorrow.

      Comment


      • #4
        Re: Defka

        Originally posted by Vucko View Post
        Povećaj unos proteina i masti i smanji unos ugljikohidrata,tako ja low carb diet i ide po malo.

        Cemu low carb odmah kad uopce nije postupno rezao kalorije nego odmah lowcarb ?

        Kreni spustati kalorije sa 3000 na 2900 i prati vagu i opcenito izgled,ja sam tako izgubio 22 kg,krenio sa 2600 kcal i postupno snizavao dok ne lupis neku granicu i malo kreni proucavati "refeed" i sl. kad ti gubitak kg stane...
        http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
        BB AND THIS !

        Comment


        • #5
          Re: Defka

          Pa dobro znam da nikad nije dovoljno mišića al s ovime bi bio zadovoljan neko vrijeme pa zatim nabio masu(ali kvalitetnu naravno) , što se prehrane tiče srednjoškolac sam i nemam baš pare si kupovat određenu hranu ili whey-eve, koristim ono što imam,najpametnije što mogu, e to postupno snižavanje me ubija prvi tjedan toga se vide razlike dalje ne xD Što se tiče gramatike znam da sam loš xD

          Comment


          • #6
            Re: Defka

            nekada "određeno" ne mora biti skupo. Razgovaraj doma, stvarno se neke stvari mogu jeftino kupiti a da su u skladu s pravilnom prehranom.
            pola kg posnog sira zna biti 9kn u lidlu, jaja koštaju po cca 1kn!
            jeftniji od toga nije ni burek iz pekare. za novce od "junk fooda" možeš složiti i više nego dobar obrok
            spremaj hranu doma, planiraj obrok u naprijed itd itd..
            i najbitnije, čitaj!

            Comment

            Working...
            X