Announcement

Collapse
No announcement yet.

Treba mi vaše mišljenje u vezi plana prehrane i treninga za mršavljenje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Treba mi vaše mišljenje u vezi plana prehrane i treninga za mršavljenje

    Bok svima.Ovako zanjima me vaše mišljenje o ovome sto ću sad napisati

    Pa da počnem.Znači odlučio sam smrsaviti i dobio sam plan prehrane i treninga od osobnog trenera.
    Ja sam taj program pratio,međutim jednom prigodom kad sam išao na kupanje sreo sam jednu doktoricu i malo u priču s njom i pitam je ja tako o planu prehrane po kojem radim i ona mi reče da to opće nije dobro za mene.Inače imam 16 godina i ona je rekla da mi to može izazvati razne bolesti(Šećer,štitnjača...).Vise uopće nisam pametan jer neznam šta mogu raditi a da mi ne utječe negativno na zdravlje.Volio bih da mi pomognete i da čujem šta vi mislite o ovome.

    Sorry ako sam pitanje postavio u krivi podforum.

  • #2
    Re: Treba mi vaše mišljenje

    Napisi ovdje plan i program koji si dobio..
    Originally posted by madmax22
    da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
    Originally posted by jocker77
    Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
    Originally posted by Hajduk
    isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

    Comment


    • #3
      Re: Treba mi vaše mišljenje

      a da postavis taj plan da vidimo o cemu je rijec ?
      A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


      If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


      * SHUT UP AND SQUAT *

      Comment


      • #4
        Re: Treba mi vaše mišljenje

        Evo plan prehrane i treninga:
        image.jpg
        image.jpg
        image.jpg
        image.jpg
        image.jpg
        image.jpg
        image.jpg

        Evo sve je tu kako sam i ja dobio.Hvala na izdvojenom vremenu.

        Comment


        • #5
          Re: Treba mi vaše mišljenje

          imas 16 godina, 111 kila i u biti prosjeku unosis oko 100g UH dnevno ?

          trening je zali boze(u biti samo kardio ala crossfit), raspored veze s vezom nema a osnova treninga u opisu se nije ni dotakao taj trener - mozda dobro za potrosnju kalorija i ako zelis izgledati onako ''skinnyfat'' kad se srezes jer apsolutno nista misica nece biti tu



          sto se tice komentara doktorice, ne vidim kako bi ovo bilo povezano sa secerom ali mogu ti reci da ti je vjerovatno dobra ideja promjeniti trenera ili nauciti par osnova o ovoj ishrani

          ..ovako na prvu ti mogu reci da ti je to sigurno bolje nego uzeti ovako jedan generalizirani kopirani ''plan''

          sto mi jos zapalo za oko je da ne spominje masti ili kolicinu proteina
          A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


          If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


          * SHUT UP AND SQUAT *

          Comment


          • #6
            Re: Treba mi vaše mišljenje

            Taj plan programa mi se činio u redu sve do razgovora s doktoricom a mislio sam da je trening u redu ali sad vidim da sam očito bio u krivu.Nije mi problem pratiti neki program ali ne želim na sebe navuc nikakvu bolest.

            Comment


            • #7
              Re: Treba mi vaše mišljenje

              dobro, nije sad da ces od treninga ovog tipa navuci neku bolescugu ali ono (mislim da je ona mislila na prehranu)...sumnjam da je ovo ono sto zelis



              bolje bi ti bilo sto se tice treninga uhvatiti jednog uravnotezenog rasporeda vjezbi gdje ces naglasiti napredovanje u izvedbi vjezbi i tezinama s kojima radis
              A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


              If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


              * SHUT UP AND SQUAT *

              Comment


              • #8
                Re: Treba mi vaše mišljenje

                kladim se da je njoj zapravo trn u oku ovaj whey.današnji "pametni" doktori smatraju da je whey bojni otrov.prehrana meni izgleda zdravo i kvalitetno.u svakom slučaju bolje od fast fooda i slatkiša koji su tim istim doktorima normalni

                Comment


                • #9
                  Re: Treba mi vaše mišljenje

                  Da ona je mislila na prehranu jer je rekla da se moj organizam još razvija i da ovaj plan prehrane nikako ne preporučava.Najvise bi volio kad bih dobio plan prehrane i treninga ali da to stvarno ima učinka a ne da bezveze radim.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Treba mi vaše mišljenje

                    Originally posted by Niksav View Post
                    Da ona je mislila na prehranu jer je rekla da se moj organizam još razvija i da ovaj plan prehrane nikako ne preporučava.Najvise bi volio kad bih dobio plan prehrane i treninga ali da to stvarno ima učinka a ne da bezveze radim.

                    Ako nije tajna, koliko ti je ovaj plan prehrane i treninga naplacen? Mozes odg i u PM.
                    Originally posted by madmax22
                    da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                    Originally posted by jocker77
                    Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                    Originally posted by Hajduk
                    isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                    Comment


                    • #11
                      Re: Treba mi vaše mišljenje

                      Poslao sam na pm

                      Comment


                      • #12
                        Re: Treba mi vaše mišljenje

                        da ako nije problem ako mozes i meni napisati na pm. Bas me zanima jedna takva prehrana i trening i ko ti je to napisao da znam naci

                        Comment


                        • #13
                          Re: Treba mi vaše mišljenje

                          Napisi ovdje tko je trener i cifru! Na lomacu haha
                          Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                          progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                          kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                          Youtube:

                          Primjer treninga snage/hipertrofije
                          Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                          Sve o prehrani
                          Sve o treningu

                          Comment


                          • #14
                            Re: Treba mi vaše mišljenje

                            Trener koji mi je ovo sastavio se zove Tomislav Gustin.Cijena je bila 300 kn.Svaka njemu cast ali evo svi možete vidjeti kakav je plan prehrane i treninga koji sam dobio.

                            Comment


                            • #15
                              Re: Treba mi vaše mišljenje

                              Hahahaha znao sam...znaooo )) hahahah vristim xD cak sam i tu cijenu zamislio lol
                              Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                              progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                              kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                              Youtube:

                              Primjer treninga snage/hipertrofije
                              Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                              Sve o prehrani
                              Sve o treningu

                              Comment

                              Working...
                              X