Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vracanje kilograma poslije defke

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vracanje kilograma poslije defke

    pozdrav svima na zadnjoj defki prije 2 god sam se doslovno istopio ali ona se dogodilo ovo svi oni kilogrami koji su nestali vratili su se za 1 tjedan sada sam pri kraju defke pa moze li mi neko dati upute kako da izbjegnem efekt debljanje poslije defke

  • #2
    Re: Vracanje kilograma poslije defke

    najčešće se kilogrami vrate zbog loše defke
    ono što ljudi najčešće naprave je smanje unos kalorija i tako mršave, umjesto da povećaju aktivnosti
    no budući da se organizam navikne brzo na takvo stanje i oni se moraju prilagoditi i dodatno smanjuju kalorije
    rezultat toga je ponovno privikavanje organizma i ponovno smanjivanje kalorija
    kilaže idu dolje, ali isto tako i metabolizam

    kad se dijeta završi ljudi povećaju unos kalorija, a organizam je prespor i ne može potrošiti niti blizu koliko je mogao prije dijete i to je razlog br. 1 debljanja nakon dijete
    osim toga, najčešće i neredoviti obroci za vrijeme dijete dovedu do toga da tijelo navikne spremati hranu u salo (jer "ne zna" kada će i hoće li biti sljedeceg obroka), a to nastavi i kad se krene na masu pa to zna biti jedan od razloga zasto dolazi do naglog povećanja trbuha

    uglavnom, sljedeci put napravi kvalitetnu defku i polako povecavaj unos kalorija kada se vratis na masu

    Comment

    Working...
    X