Announcement

Collapse
No announcement yet.

defka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • defka

    Ljudi potrebna mi je pomoć,sa 118 kg sam došo na 100,i u cilju mi je doći do 85,znači na pola sam puta ,sad mi je problem što se bliži zima,i neću moć raqdit kardio,jel bi mogo kardio zamjenit s boksačkom vrećom,i preskakanjem vijaće??Radim trening s utezima,bodyweight vježbe,i 1 tjedno odem u teretanu,pa odradim cijelo tijelo u tom danu,jel mogu postić šta sa tim??Do sad sam svaki drugi dan neki lagani hitt 10tak min,pa odmor 10tak min,pa nogomet cuku vremena i to mi je bilo brutalno,kolko bi sad trebo s vijačom se zajebavat i s vrećom da bi nadoknadio nogomet??Prehranu sam poboljšao,nemogu ju sredit,jednostavno nemogu jest svaki dan isto,al je 50% bolja nego prije

  • #2
    Re: defka

    Bravo za postignute rezultate, ali ne trebaš mešati defku i mršavljenje.... Ti si u fazi mršavljenja, a defka je ipak nešto malo drugačije....
    Kardio možeš zameniti vrećom, što da ne, ali ipak je prehrana osnova i tu trebaš biti uporan najviše....

    Na kraju krajeva, kardio se radi i zimi, pa čak i po snegu....

    Evo ti par stimulacionih...

    Pivo za masu, rakija za defku...

    Comment


    • #3
      Re: defka

      Hvala puno,ahahah to mi je najžešća motivacija,bilo mi je teško prvih 2-3 tjedna,a sad sam počeo osluškivati svoje tijelo,nisam bio ovdje na forumu baš puno,došo sam samo pogledat neke vježbe i to kad sam si radio program,važno je samo shvatiti da je hrana gorivo a ne nešto sasvim deseto,žestoko mi je kad živim za nedjelju da se najedem ko čovjek,pojedem kolko sam i prije samo šta onda u ponedjeljak skoro uopće nisam gladan i pojedem 1000kcl najviše,znam da sam u fazi mršavljenja,i da je defka kad definiraš mišiće,al nisam obraćo pažnju na to

      Comment


      • #4
        Re: defka

        I zaboravio sam pitat,koliko onda da udaram u vreću,i preskaćem vijaću po 20tak min za početak jel bi bilo dobro

        Comment


        • #5
          Re: defka

          Priskakanje vijace ti je super.. Oko pola sata u serijama i odlicno

          Comment

          Working...
          X