Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mrsanje bez kardio treninga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mrsanje bez kardio treninga

    Pozz raja
    Imam pitanje jedno.Imam cilj da smrsam ,nakupilo se jako dosta sala na dnu trbuha.Medjutim nisam u mogucnosti da radim kardio ,jer radim 10 sati dnevno .Gradjevina ,varenje i tako to Interesuje me ,da li mogu da smrsam ,tj skinem salo ,uz pravilnu ishranu ,10 sati rada i trbusnjake ujutro i navecer ,bez kardia(trcanje i ostalo).Pozz

  • #2
    Re: Mrsanje bez kardio treninga

    Ako ti je cilj samo smrsaviti, a ne planiras vježbati onda odes ovdje i izračunaš si BMR, pomnozis sa 1.3-1.4, od toga oduzmi 400-500 Kcal i to ti je jednako gubitku od 0.5Kg tjedno vise-manje.
    Ako mislis vježbat kod kuće radi bodyweight vježbe (sklekove,trbusnjake,zgibove,propadanja itd.), par put tjedno neka ti trening traje 30tak minuta ali visokog inteziteta, a ovo samo trbusnjake ujutro i navecer nemoj ni radit jer nemas neke veće koristi od tog.
    A prehranu baziraj na zobenim, riži,piletini,ribi,junetini ugl. svo meso, jajima, puno povrca,bademi/kikiriki/orasi itd.. To uvrsti u kalorijski unos koji dobijes i rasporedi da ti 40% od tog unosa budu proteini(meso) i ugljikohidrati(zobene,riža), a 20% masti (bademi..) I sve sta uneses u usta ima kalorije bila to kava,sok,žvakaća itd.. Ako bas moras piti sokove pij colu zero ili nesto sto nema kalorija.

    Comment


    • #3
      Re: Mrsanje bez kardio treninga

      Originally posted by gagecxxx View Post
      Pozz raja
      Imam pitanje jedno.Imam cilj da smrsam ,nakupilo se jako dosta sala na dnu trbuha.Medjutim nisam u mogucnosti da radim kardio ,jer radim 10 sati dnevno .Gradjevina ,varenje i tako to Interesuje me ,da li mogu da smrsam ,tj skinem salo ,uz pravilnu ishranu ,10 sati rada i trbusnjake ujutro i navecer ,bez kardia(trcanje i ostalo).Pozz
      može se.bitno da si u deficitu.a trbušnjake je dovoljno 2put tjedno.

      Comment

      Working...
      X