Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pomoć oko mršanja-ishrana, trčanje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pomoć oko mršanja-ishrana, trčanje

    E ovako počeo sam sa trčanjem prošle nedelje i trčo sam neko kad je bilo dobro vrijeme (ovi dana dosta jakog vjetra i kiše ima). Trčo sam lagano sa ponekad odmaranjem par sekundi i brzim hodanjem ako ne trčim. Mislite da je bolje za mršanje i dobijanje kondicije ono HIIT ili? (ako može neko objasnit kratko šta je HIIT) I u vezi ishrane često doručak preskočim zato što se rano budim pa ne mogu jest zbog škole al zadnji par dana sam pojeo mandarinu-dvije i zobene pahuljice(uzimam pola šolje sa mlijekom i kašičicom meda) a preko dana pokušavam ne jesti slatko, gazirano, grickalice (osim kokica) pijem nanu čaj (počeću sa zelenim čajem) i alkohol i duvan ne podnosim. Pravo ljeto-proljeće nije još stiglo tako da mi nemojte govorit neko povrće jer je sad skupo a i ko gumeno u prodavnicama. I još nešto je li dobro koristit whey ako oću da smršam. I je li dobar rezultat za nekog poput mene bez kondicije da za ~18 minuta pređe 2.7km? Znam da sam ovo odužio al jbg
    Takođe sam primjetio da mi je stomak malo naduvan kad ga opustim. Nemam toliko sala ali ne bi trebalo bit tolko naduveno, mislim nisam pio gazirano ne pamtim od kad a ne pijem ni pivo ko što sam reko. Znate možda zbog čega je to.
Working...
X