Announcement

Collapse
No announcement yet.

Definicija u tinejđera

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Definicija u tinejđera

    Pozz!Imam 14 godina i treniram.Zanima me da li je dobro definirati se u mojoj dobi(msm zato sto rastem pubertet i to).
    Unaprijed hvala.

  • #2
    Re: Definicija u tinejđera

    Sta ti imas definirat sa 14god?

    Comment


    • #3
      Re: Definicija u tinejđera

      Definiraj definiciju.
      prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

      Comment


      • #4
        Re: Definicija u tinejđera

        Ok ne ja moj prijatelj je visok 170 a ima 82 kg pa me pito (posto zna da vjezbam) da mu nadem to.

        Comment


        • #5
          Re: Definicija u tinejđera

          Definicija i mrsavljenje tehnicki nije isto. Po meni mladi, u pubertetu, moraju jesti raznoliku ZDRAVU hranu, unositi dovoljno kalorija, a ako zele skidati masti, neka povecaju fizicku aktivnost. ovaj nije nabio 82kg na igralistu....
          prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

          Comment


          • #6
            Re: Definicija u tinejđera

            Gledaj to ovako, definicija ( zdrav nacin mrsavljenja, naravno tu se podrazumijeva dovoljan unos makronutrijenata) i mrsavljenje (cesto nezdrav nacin skidanja masti).Naravno ako ima viska masnoca da bi smrsavio treba ic na definiciju i skinut bar do 15% tjelesne masnoce.
            Wenn schon, denn schon!

            Comment


            • #7
              Re: Definicija u tinejđera

              14 god
              Samo masa bajo moj !
              3 godine mase sad i onda lagano defka i sa 18 na plazu trebe hvatat.
              Your future is created
              by what you do today,
              not tomorrow.

              Comment


              • #8
                Re: Definicija u tinejđera

                Kakvih 18? Trebe se danas okrecu vec sa 12. Prosao njegov vlak...
                Originally posted by madmax22
                da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                Originally posted by jocker77
                Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                Originally posted by Hajduk
                isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                Comment


                • #9
                  Re: Definicija u tinejđera

                  Ok hvala puno ste mu pomogli

                  Comment


                  • #10
                    Re: Definicija u tinejđera

                    Originally posted by neuk View Post
                    Kakvih 18? Trebe se danas okrecu vec sa 12. Prosao njegov vlak...
                    Hahahaha nije jos prosao moj vlak tek je dosao hahaha
                    A tog mog prijatelja su trebe natjerale da se raspituje za mrsavljenje (nije ga htjela ni jedna)
                    Last edited by Martin25; 18-03-15, 07:33.

                    Comment

                    Working...
                    X