Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mršavljenje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mršavljenje

    Pozdrav ljudi ja sam Marko,proučavo sam ovaj forum dosta pa da krenem na stvar:
    Znači 1.6 sam presto pušit,smanjio sam alkohol tj.gotovo sam ga izbacio itd...I odlučio se posvetit zdravom životu,evo držim se toga već mjesec i pol pa da vam napišem svoj program prehrane:
    Doručak:Šalica zobenih+mlijeko
    Međuobrok:sardina il neka riba u konzervi il 4 jaja
    ručak:šta ima nekad piletina,nekad neko drugo meso,nekad špagete,svašta..ugl nešto kuhano.I šnita kruha ako nema ugljikohidrata uz jelo kao što je krumpir il tak neš
    Večera:sardina ili 250gr svježeg sira
    Uz ručaak jedem salate neke..Znam i voće svakakvo nekad ubacit.
    Zasad nisam gladan uz ovakav program jer jedem svaka 3-4 sata,e da i na dane kad radim jedem sendvič umjesto međuobroka,al radim fizički posao tak da to nije problem
    E sad cilj:Imam 1.82 i 100kg trenutno,volio bih skinuti 10-15kg...Plan prehrane znam da je loš,al jedino tako mogu pazit što jedem.Makar ako imate neki savjet možda bih ga mogao malo izmjenit.Do 10mj mislim napravit benč klupicu,i zbetonirat si utege,jer radim ko sezonac pa bih onda preko zime počeo i trenirat da neizgubim baš svaki gram mišića eto tolko od mene 1.8 ću stavit slike od 1.7 i 1.8,mislim da će se vidjet napredak.
Working...
X