Announcement

Collapse
No announcement yet.

definicija -gego94

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • definicija -gego94

    Pozz zamolio bih vas da mi korigirate ako nesto nevalja u ovom planu prehrane i treninga za definiciju

    treninzi su 6 puta tjedno
    jedan dan radim spartanski(300) i poslje njega 3 vjezbe po 4 serije za prsa i isto tako za trbusnjake a
    drugi dan zgibovi razno razni oko 12 serija i ruke i poslje toga 40 min veslanja ,a

    prehrana je sljedeća:
    10:00 -zobene 50-70g i 3 bjelanjka , pa oko
    13:00 mesa nekog(piletine,puretina,riba,teletina) 300g + salata,pa oko
    16:30 isto tak
    19:30 tuna(150) i ¸5 bjelanjaka i posnog mmalo pa

    trening i onda
    kad dodem s treninga posni(250g)+tuna(150) i tjestenina(10dkg ,sirova) vrganja maloi malo maslinovog to sve zmješam ..i spavanac

    zamolio bi ako nije problem da korigirte sto nevalja unaprjed se zahvaljujem i da
    voce jedem tokom cjelog dana ,dosta voca i dali bi ga trebo izbacit ili smanjiti na recimo 2 voćke dnevno?
    i da skroz sam zaboravio imam 90 kg i 187,5cm sam visok bf je oko 16-17 %

  • #2
    Re: definicija -gego94

    ja bi meso za rućak digo bar na 500g za definiciu ja bi ubacio trčanje 3 puta tjedno imam rođaka koj je trčao oko 3 puta tjedno ne bavi se bb al mu se salo na trbuhu smanjilo za duplo a to ti je bitno ako oćeš da ti mišići dođu do izražaja neznam zašto niko nije odgovorio na ovo pitanje

    Comment


    • #3
      Re: definicija -gego94

      Originally posted by pava
      ja bi meso za rućak digo bar na 500g za definiciu ja bi ubacio trčanje 3 puta tjedno imam rođaka koj je trčao oko 3 puta tjedno ne bavi se bb al mu se salo na trbuhu smanjilo za duplo a to ti je bitno ako oćeš da ti mišići dođu do izražaja neznam zašto niko nije odgovorio na ovo pitanje
      aj ne baljezgaj

      pojacaj bjelanke u dorucku, ne tribaju ti bjelanci i tuna vec tuna i povrce, ne tribaju ti posni i bjelanci vec posni i masti, voce jedi u prva 2 obroka i to je to

      Comment


      • #4
        Re: definicija -gego94

        aj ne baljezgaj
        a što sam krivo reko

        Comment


        • #5
          Re: definicija -gego94

          sve
          "Neuspjeh nije opcija."

          Comment


          • #6
            Re: definicija -gego94

            Ahaa,hvala vam puno na odgovorima ako jos ima neko kaj za rec,slobodno..

            Comment


            • #7
              Re: definicija -gego94

              Originally posted by Bulldog View Post
              sve
              Originally posted by Songoku
              najbolji pwm je burek

              Comment

              Working...
              X